Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

katka22r
19. led 2010

noo premna strasne dlho ale to mam asi zato ze som sa bala ze mi hrozi predcasny porod...a nakoniec este prenasame

ellysa
19. led 2010

kati presne tak, uži si dnešný deň, od zajtra už budete traja 😀 Inak verím, že si aj nervózna, ale zvládneš to URČITE!!!!

mabe
autor
19. led 2010

ahoj elly, jak je?

katka22r
19. led 2010

ellysa ja sa kusa bojim tej vyvolavacky ze nezaberie hned juuj

nefertitka
19. led 2010

ahojte...aj ja sa hlasim na stretko🙂
katka budem moc drzat palceky,zvladnes to a vyvolavacka zaberie,uvidis;)vsetko budu robit preto,aby si uz porodila;)drz sa

katka22r
19. led 2010

vsetkym vam dakujem

mili1
19. led 2010

Ahojte....katka drzim zajtra palceky... 😉
Elly ja si myslim ze ten UTZ neskodí, ved mne ho robili aj viac krát akoby sa mal robit ..ale to kvoli tomu aby zistili ci je vsetko ok.zato viac krát lebo mi to robil aj moj gynekolog aj porodnik .. 😉
Na stretko sa hlásim tiez, to som uz písala, a hovorila som aj mojmu tak fajn... atak ako pise bambi v lete najlepsie .... najlepsie na pol ceste.... 😉 my to mame do ba moc daleko 😒
Vcera sme boli v kostole dohodnut uz vsetko sa fararom, aj s krsnymi rodicmi pokukat ...potom sme skocili na kávu....a kupili sme malemu oblecko na krst, taku kosielku s motylikom a nohavice moc krásne ..bude fašák velký.... 😉 🙂 ved potom pofotím...

mabe
autor
19. led 2010

holky, ja se na sraz nehlasim 😀

mili1
19. led 2010

Tak skoda mab ze nie,,, ale asi to je moc daleko pre teba vsak? aboli by sme radi keby si doslaaaa

mabe
autor
19. led 2010

mili, presne tak, mam to hodne daleko a v mym stavu?? 😀

nefertitka
19. led 2010

ahojte...takze sa idete krstit?🙂 teeeda...
mabe ved sa chceme stretnut az v lete a Brno neni od Ba tak daleko🙂

ellysa
19. led 2010

veru mabe, niečo vymyslíme 🙂
ja fajn, len že skúška sa blíži a už začínam byť nervózna, mám to v Košiciach, takže aj cesty sa trošku desím
😕 ,a le pôjdeme tak, že najskôr k našim, tam prespíme a potom do KE.
teším sa na piatok, dúfam, že sa už dozvieme pohlavie, dnes je mrňúsik zatiaľ ticho ale zasa kopal celú noc, tak asi oddychuje 🙂
potom dajte fotky z krstu 🙂 aj my budeme chcieť krstiť, môj je veriaci a aj svokra by to neprežila, len ma mrzí, že nemôže byť krstná moja sestra 🙄, tak ani neviem koho dáme.

bambi7
19. led 2010

babulky cafte

nefertitka
19. led 2010

ahoj bam

bambi7
19. led 2010

no niekde to stretko dame aby bola spokojna kazde 😉 neviem ale mne by sa pacilo aj niekde kde je kupko tatralandia 😉 ubytovanie niekde v penzione na 1-2 dni co na to? je to len napad nemusime ....babule ved napiste kde by ste si to predstavovali 😉
kazda nech napise a dako to spojime 😉

no mabus nemaj strach aby sme ta neprisli kuknut 😀 😀 😀

bambi7
19. led 2010

mili ja neviem co na krst malej bude este zima tak ja neviem co jej dam 😒 poradteeeeeeeeeeeee

ahoj nef

bambi7
19. led 2010

mam este chvilku mala sa akurat zobudila tak sa jej pojdem venovat

nefertitka
19. led 2010

ja by som bola za🙂

bambi7
19. led 2010

no super tak niekde na pol ceste 😉 aj by sa deturence a tatinkovia zabavili 😉 pri vode je to super a kto chce moze byt v tieni 😀

a ako sa mate?

bambi7
19. led 2010

nef a ao ste oslavili nikuskin rok? bola oslava

bambi7
19. led 2010

co sa tyka krstu ani moja sestra nemoze byt krstna ale jej priatel teda nastavajuci je 😀 tak beriem to ze budu obaja inak by som to aj tak brala aj keby nebol krst ze je krstna 😀 ja do kostola nechodim tak by som to tak brala,ved podla mna nech veri kazdy co chce no nie? mne sa pacia aj svadby v kostole ale tie reci 😒 nemusim keby to nebolo take tak sa tam aj vydavam koli atmosfere 😉

bambi7
19. led 2010

tusim si tu pisem sama 😀 😀 😀

nefertitka
19. led 2010

uz som tu;)

nefertitka
19. led 2010

oslava bola fajn,nikolka sa vybehala s kazdym,najprv kukala,ze co tak vela ludi sa tu zrazu navalilo,ale potom si zvykla a bolo fajn.....

bambi7
19. led 2010

a kolko vas bolo?daj dake foto

nefertitka
19. led 2010

dam....no moja mama so sestrou a svokra so synom...vela nie,ale pre Nikolku to bolo zrazu vela ludi naraz,som videla,aka je chuda zmatena;)

bambi7
19. led 2010

no super 😉

uz sa tesim na ten krst teda hlavne na sestru a ze sa bude oslava 😀

bambi7
19. led 2010

no musim ist sa venovat uz pocujem mama mama 😀

tak prajem pekny dnikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

nefertitka
19. led 2010

hej to ti verim🙂 pekne ju vyoblieckaj🙂 skus jej kupit nejaky pekny biely kabatik a mozno nejaku bluzocku s bielym svetrikom,ked je taka zima...a naspodok asi nohavice,v kostole by podla mna v pancuskach zmrzla

mili1
19. led 2010

Cautee, bambi to je dobrý nápad, aj ja som myslela tak okolo...myslím Nízke Tatry...atd...aj penzion tak 1-2 dni tak ako píšeš,,, aby sme šli tam aj spat hned sa neoplatí, myslím 😒 uz sa tesímmm....
Ani my nechodime do kostola, svadba s mi tam páči ale to dlhé kázanie okolo tiez nemusím zato sme ani nemali 😉
Babulky my sme sa s mojim tiez nevedeli dohodnut na krsnych - ja mam sestru aj on a chceli sme obaja,,, ale bude jeho tak sme sa dohodli, co uz , sestra bola sklamana lebo my sme jej detickam ale pri druhom dame ju... 😉 🙂
My sme vcera kukali to oblecko a mali hlavne pre velmi malické,, potom sme nasli taku kosielku s motylikom, take teplucke aj nohavičky pod to biele pančušky , nato dame svetrik, svokra štrikuje taky krásny biely a nato neviem čo , ale ved aj tak ho nevyzlecieme v kostole,,,nef a čo na to? lebo my máme len vetrovku farebnú tak neviem asi budeme musiet kupit niečo biele ....ale na jeden krát kúpiť?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru