Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
25. led 2010

Nam sa to neda vybrat je to tam vo vanicke ale je to super... my maleho kupeme este v nej... 😉

bambi7
25. led 2010

mab je to ok ja to teraz uz nepouzivam ale je to dore na zaciatok a potom sama uvidis

mili1
25. led 2010

Mab a uz máš všetko?
Bambi malá spinká, ako sa inac mate?

mabe
autor
25. led 2010

jeste nemam: kocarek, postylku a povleceni do ni, monitor dechu, deku, fusak, jinak myslim, ze vse. 🙂

premyslim nad kojicim polstarem. jestli si ho nemam nechat dat k narozkam v breznu. nebo si koupit jenom vetsi polstar? 😖

mili1
25. led 2010

Kocík uz máte vyhliadnuty, je pekný.... 😉 a ten vankus je tiez dobry,,,, este by som poradila odsavacku ta ti na zaciatok pomoze ....

mabe
autor
25. led 2010

odsavacku na mliko? to se teda jeste musim podivat. myslis polstar obyc. nebo kojici polstar? jinak ten fusak, deku koupim pak ke kocarku, to uz mam taky vybrany.

bambi7
25. led 2010

mili ta tu beha v choditku 😀

mab odsavacka je super ja by som kupila medelu elektricku ja som skusila obe aj mechanicku ale ta elekt je parada 😉

mabe
autor
25. led 2010

jezis, to stoji penez. 😖

bambi7
25. led 2010

mab ta mini elektricka pokukaj viem ze sa da aj na bazare kupit kamoska tak kupila len nadstavec kupila novy a bolo

mili1
25. led 2010

Vankus kojaci,,, ano odsavacku n amlieko mne na zaciatku pomohla sice to bolo len zopar dni na rozbehnutie mliecka ale pomohla....aj ja odporucam elektricku medelu...je naj

bambi7
25. led 2010

mabuska tu odsavacku nemusis hned kupit v nemocnici pozicaju a potom ak budes potrebovat kupis 😉 mozno budes mat mliecko hned a nebude treba 😉

mili1
25. led 2010

Ja som tiez kupila mechanicku, ale potom som skusila elektricku a ta bola ovelaaaa lepsie, hned bolo mliecko co som sa s tou mechanickou natrapila,,, mab oplatí sa investovat je fakt dobra... 😉

bambi7
25. led 2010

mili ja to isteeeeeee a ked som skusila tu elektricku tak som nadavala ze som to neskusila skor 😀

mili1
25. led 2010

U nas v nemocnici nepoziciavali 😒 ja som ju tiez dlho nevyuzila - boli to len zopar dni v nemocke ale velmi mi aj tak vtedy pomohla 😉 🙂

mabe
autor
25. led 2010

ok, tak ja s tim pockam a kojici polstar si necham dat k 30. 😝 😀

mili1
25. led 2010

ved aj ja bambi.... 😀 😀 nemuseli sme sa tolko natrapit 😀 😀
mab a mozno sa dzide aj pri druhom 😀 😀

mili1
25. led 2010

oprava zide,,,, pisem ako tatar

bambi7
25. led 2010

mabus ak budes potrebovat odsavacku je lepsia naozaj ta elektricka ta mechanicka sa moc narobis km mliecko bude..... a ak budes potrebovat da sa kupit aj v nemocnici v lekarni tak tvoj kupi 😉 s tm sa netrap

mabe
autor
25. led 2010

mili, ja jeste neporodila prvni 😀

mabe
autor
25. led 2010

holky, tak ja pro dnesek koncim, manza dosel, jdeme papat a venovat se mu 🙂

sarlotta
25. led 2010

Holky děkuju🙂

mili1
25. led 2010

Mab o chvilu porodis.... 😀 😀 pa zatial
Bambi ma pravdu inu ani nekupuj len elekt. medelu....moj tiez kupoval v lekarni v nemocke 😉 🙂

bambi7
25. led 2010

babulky aj ja idem mojmu nakrajat kolacik 😀 tak sa majte a pekny vecer prajemmmmmm

paajaa
25. led 2010

Holky moc děkuji za informace.
Já jdu za týden na krev kvůli prolaktinu a progesterolu a manža na konci února na spermio. Tak uvidím e co bude dál. No snad i my se toho mimča jednou dočkáme. ☹

bambi7
25. led 2010

ahoj paajaa urcite sa dockate len sa nevzdavaj 😉 a bola si u hematologa?

no babulky idem spat 😀 tak dobruuuu noc

bzzmajka
25. led 2010

Ahojte, našla som Vás ani neviem ako. Som dva krát po potrate a do tretice sa nám nie a nie podariť.
Začínam brať Clostolbegit ale už od 16.júna prešlo tolko času, že ma gynekolog nechce nechať dalej na Pn a ani obvodná, takže si hladám prácu, lebo financie nebudú...
do tretice všetko dobré?

sarlotta
26. led 2010

Už jsem zas vzhůru 😲 😀
bzzmajka určitě se podaří, jen si přečti kolik nás tu je. 😉 Možná Ti práce pomůže vypnout a taky vždycky není ten správný čas na dítko. Je potřeba aby bylo těhu dobré a dítě zdravé a to prostě pokaždé není dobře načasované.

Paajaa nakukuj🙂 holky jsou tu moc fajn 😎 Já Ti taky držím palečky ani nevíš jak.

Mili co Katuška ? má už míska u sebe ?

mabe
autor
26. led 2010

dobre ranko,

tak ja v noci skoro nespala, to teda byla noc. holt, jsem nervozni. 😖

mili1
26. led 2010

Ahojte, my sme taktiez spali zle ,,,,,maly sa stale budil 😒
Sarlot ty nevieš spat? 😀
katka ešte nenapisala, aj ja cakam , kukam kazdu chvilu na telef. a nic neviem 😕 ale podla mna uz musela porodit
Mab nebojkaj, vsetko bude v poriadku?

mabe
autor
26. led 2010

mili, dekuju, ale je jasny, ze jsem nervni.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru