Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. únor 2010

cafte babulky co nove?

domi je u svokrovcov zobrali si ju tak ja upratujem uz som povysavala navarene mam tak som tu 😉

elly mne ta cukrova voda nevadila 😀 pohode by som zvladla este raz ak by trebalo 😀

no na dovolenku pojdeme aj my uz sa tesimmmmmmm 😉 jaj ten veget 😵 😵 😵

bambi7
4. únor 2010

kde ste halooooooooooooooooooooooooooooooo 😕 co dovolenkujete babulky 😀

ellysa
4. únor 2010

no veru všetci sa dnes túlajú 🙂
bam ako malinká, spinká? a vy sa kam chystáte na dovolenku?
ja polihujem, nejaká som unavená, asi preto, že som sa v noci satále budila a vstávala som o 5:40 😝,ale za chvíľku pôjdem variť-zapekané cestovinky, mňam a Oli pekne kope 🙂 včera sa jej nechcelo, tak dnes mi to vynahradí

imagelady
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mabe
autor
4. únor 2010

ahoj holky, teprve tedka jsem se vratila z prace. byla jsem tam od rana a jsem celkem utahana. davam si papkani a jdu docitat

mabe
autor
4. únor 2010

ja mela obed v praci, maji novou kantynu - vyborny jidlo. jinak jsem poprndala z kdekym a udelala to hodnoceni. tedka se pujdu natahnout na hodku a pak hura na kocarek s postykou

nefertitka
4. únor 2010

ahojte..vy tu o jedle a ja taaaaaaaaaak hladujem...pomoc,ale drzim sa uz od pondelka s tou dietou,tak uz to snad nepokazim,ale mozog mi stale blika "jedlo jedlo jedlo"...akurat si varim neosolene zemiaky...ach...

sarlotta,mne sa paci Grecko,bola som tam na Chalkidiki,teraz chceme skusit ten Rhodos..uz sa tesim...

Bam,myslis,ze bude na dovolenke veget?a kam by ste chceli vlastne ist?

nefertitka
4. únor 2010

a pisala mi Leniccka,ze cakaju uz druhe babo🙂)teda....

katka22r
4. únor 2010

ahojte noo dakujem vam vsetkym 🙂

ja som rada ze som sa konecne rozkojila asi pomohol cajik na podporu mliecka a aj to ze som si ju prikladala kazdu hodku...teraz uz len papkat a rast 🙂

konecne som vas dnes docitala 🙂

bambi7
4. únor 2010

cafte babulky domi ma zubok horeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 preto vobec nespi 😅 zlatko moje
no nef na dovolenke ja mat veget budem 😀 pre mna je dolezite ze tam budeme spolu a budeme sa hrat ja si oddychnem 😉
dovolenka?no uvidime co este bude chorvatsko?malorka?grecko? este uvidime .......mne je jednoooooooooo kam 😀

no a lenka druhe no super a kolko ma to prve? 😀 tusim laura 😅 a preco nepise nevies nef?
aj ja chcem urcite druheeeeeeeeeeeeeeeeee sice neviem ako to vsetko bude ale chcem 😉 a cim skor ak sa bude dat 😀

no idem spat tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sarlotta
5. únor 2010

dobré ránko🙂

katko to je fajn🙂 mlíčko se rozjede, neboj, chce to čas🙂

Mabe jak je ?

mabe
autor
5. únor 2010

dobre ranko devcata,

noc na hov...bude to asi tim, ze jsem hodne vecer pila, tak jsem sla 4x na zachod a nez jsem usla a tak. spatne se me spalo - mozna jsem byla moc zavodnena. 😒 jinak jsme vcera zfoukly ten kocarek za pul hodky. pani ho predvedla behem 5 minut, pak sme s manzou ho zkousely - je vybornej, uplne nas uchvatil. takze do neho jdeme. jeste musime vybrat barevnou kombinaci a je to. 🙂 dneska jdu do mesta s kamoskou koupit kojo podprdu. a pak si skocime nekam na menu. 🙂 jinak budu po 10h volat na vysledky kultivace, tak snad zadnej zanet nebude. uz me ten vytok nezlobi.

sarlotta
5. únor 2010

tak to jsem ráda🙂 ten kočárek to je V-cross ?

mabe
autor
5. únor 2010

v-travel, nechceme trikolku. ale jinak korbicky a tak jsou stejny. a jeste si koupime od tam postylku 🙂

mabe
autor
5. únor 2010

hodila jsem aktualni brich do alba pro zajemce 🙂

sarlotta
5. únor 2010

🙂 no pěkný domeček🙂))

mabe
autor
5. únor 2010

ze? a dneska jsem se vazila a mam za tyden +1kg. a to jsem na minule kontrole za 14 dni nemela nic navic.

sarlotta
5. únor 2010

tak super, uvidíš bude to dobré, ještě se tu budeš kulatit měsíc🙂 a kolik jsi nabrala za celé těhu ?

já jsem teď taky jaksi poskočila na váze 😅 už mi není tak šoufl.

mabe
autor
5. únor 2010

+11kg

sarlotta
5. únor 2010

to je krásné🙂 klidně můžeš ještě 3kilča nabrat🙂

nefertitka
5. únor 2010

ahojte....mabe to mas akurat,ja som za cele tehu nabrala 14 kg...a po porode slo len 7 dolu 😒...ale teraz ako dietujem od pondelka,tak sli dolu konecne dalsie 2🙂 tak sa tesim...uz sa aj trochu lepsie citim...

bam,no ja veget mat na dovolenke urcite nebudem...budeme na sto pro len behat za Nikolkou a tak,ale tesim sa na to,ako sa bude ona hl;avne zo vsetkeho tesit, tolko vody a piesku🙂

Leniccka pisala,ze sem chodi uz len sem tam,ze je na facebooku,ze mala je dobrucka,ze spi tri krat denne a celu noc bez prestavky,ze je cela po rodicoch;)neviem,preco sem uz na nas neprisla pozriet,skusim jej este napisat...

sarlotta
5. únor 2010

hehe nef, tak to já se rozežrala, normálně mám furt hlad 😅

malý u moře dost perlil, ukázal na moře a říká to je bazének🙂)) půjdem se koupat ? 😀

nefertitka
5. únor 2010

no ved treba papkat v tehu🙂) ja som cez tehotenstvo jedla aj to,co mi predtym total nechutilo,a hlavne sladke,nenavidela som rozok s maslom a dzemom,teraz to uz milujem🙂a vela ineho....a teraz som stale hladna,ale drzim sa...zjedla by som aj klince,normalne ked dava Nikolke Nutrilon,tak by som jej ho vypila;)

Ze bazenek🙂))celkom velky bazen🙂zlaty..a kde ste boli?

sarlotta
5. únor 2010

v chorvatsku kousek od Makarské... klasika. ale příště bych letěla. Malý byl po cestě zlatý, spíš já to nesla špatně tolik hodin v autě 😅

ellysa
5. únor 2010

ahojte, tak vy tu rozoberáte svoje +kg?
No ja asi už nepriberiem, práve mi volali, že mám tú blbú cukrovku, tak v pondelok si idem pre odporúčanie na diabetológiu a diétujem ☹ . ja len dúfam, že sa malinkej nič nestane.

nefertitka
5. únor 2010

to je mi luto elly:(...nestane sa jej nic,neboj,aj pri nasadzani diety vedia ze si tehotna...nebude to az take drasticke,uvidis...

mabe
autor
5. únor 2010

tak jsem zpet, je vy jste toho napsaly. mam kojici podprdu bezvadnou z triumpfu za 699. paradni material,ze se jeste roztahne, pak si koupim druhou na domu za 340kc v jinym obchode. jinak napapkana od tamanu 😲 😀 , koupeny jeste pliny newborn a nejakej nakup. uz sem ucapkana, takze si dam tatranku a pujdu se natahnout.

jinak ta kultivace v poradku, zadnej zanet 🙂

mabe
autor
5. únor 2010

elly, jeje, takze drzeni diety. 😒 to zvladnes.

mabe
autor
5. únor 2010

holky, tak uz jsem vzhuru. deda me prisel dat palacinky. sakra, ja se lekla a jeste jsem spala jenom chvilicku 😝 . uz jsem mu nekolikrat rikala, ze kdyz neslysi televizi, tak spim. 😠

ellysa
5. únor 2010

ja sa ani tak nebojím ani tek diety, aj keď neviem ako to zvládnem, ja závislák na sladkostiach, bojím sa len o malinkú aby nenastali nejaké komplikácie, samozrejme som si pozrela na nete, čo to môže spôsobiť a hneď som revala, len dúfam, že keď sa budem snažiť bude to v norme.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru