Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
22. bře 2010

dakovala elly;)skusim niekedy...no to mas pravdu,chlap ked je chory... 😀 (cest vynimkam),ale moj je presne taky isty...on ked mu nieco je uz si truhlu vzdy chysta 😝
ja som aj citala sarlotta,ze sa ma zacat az tak niekedy v 18.mesiaci,len kazdy do mna hucal,ze uz teraz je neskoro...hm...stara skola

mili1
22. bře 2010

Ahojte babulky,,,,,,
my sa mame v pohode len maly nechce v noci spat...vstane o 2.0 a chce ist hore....a to robi uz zopar dni...doteraz spinkal super.... idu mu uz zubky tak je mrzuty,,, ale cez den v pohode tak nechapem.....babulky neviete niečo poradit aby pekne spinkal ,,,, nef vam mala dobre spi?
elly aj ked môj je chorý to je to iste...už ide zomierať.... 😀 a to eše keby mali rodiť muži si to neviem predstaviť... 😀 my zeny si tolkoo musime vytrpiet a nezomierame 😀
nef moja svokra mi nedavno hovorila ze mame kupit nocnik a ja ze na co este ,,,ved este nevie poriadne sediet a ona ho uz na nocnik chce davat....som povedala ze ked budeme potrebovat tak kupime 😒
elly takze uplne staci v 18 mes. tak to mame este času dostttt.... 😉
nef inac pekne foto... 😉

ellysa
22. bře 2010

babyyyyyy idem sa spýtať, viete niektorá hačkovať? ja som sa dnes chytila, že sa chcem naučiť-akože krátky, dlhý stĺpik viem, kedysi som si hačkovala tašky, ale teraz by som chcela skúsiť čiapočku a už sa mordujem 5 hodín a tri krát som to vypárala,mne sa to vôbec netvaruje, neviem, čo robím zle ☹ , nemáte niekto návod? Robila som to podľa návodu na nete a des-bes 😝 😝

sarlotta
23. bře 2010

dobré ránečko🙂

elly já umím jen obdélníkové tvary🙂 ale jinak si normal uděláš řetízek a pak nabereš krajní očko a zháčkuješ s vlnou a pak zas další , jak dojdeš na konec řetízku tak otočíš a jedeš zpátky.. ale čepičku bych asi neuměla🙂

bambi7
23. bře 2010

cafte babule no tak a mame po krste mala bola uzasna ako princezna take satocky mala no uzasna 😉
tak az teraz som sa dostala na net

pisala mi mab ze mala berie ATB ze mala teplotu 38,ze infekcia z plodovky.....aj som jej pisala v sobotu a neozvala sa tak snad coskoro napise ze su uz ok stale cakam a myslim na ne ......

aanda
23. bře 2010

ahoj bambi, drzim palce, verim, ze mab aj anicka budu ok

Bambi, kolko ma vypit tekutin, teda cajiku myslim take 1/2rocne babo???

nefertitka
23. bře 2010

ahojte...
chuda Anicka,snad sa to vylepsi co najskor....ze pozdravujeme,ked si budete pisat bam ok?

mili mala spava od tej osmej pol deviatej a taha do rana do stvrtej,tam sa uz prehadzuje v postielke tak do tej piatej,niekedy aj menej,takze byvame kazdy den skoro hore...ono to budu fakt asi tie zubky,treba to len vydrzat

aanda a kolko mliecka denne vypije?pokym este neprikrmujes,nemusis davat ine tekutiny...my ked sme zacali prikrmovat,tak sme davali 100 ml inej tekutiny a teraz davame 200ml inej tekutiny,cize ma rano a vecer 240ml mlieka a okrem toho este 200 cajika alebo dzusika,voda je obsiahnuta aj v jedle,ktore papa,takze by to malo stacit

nefertitka
23. bře 2010

a dakujem Mili za pochvalu za foto;)aj v albume su nejake nove...a aj nam idu zubky,boze to je taky dlhy proces,ktovie,kedy ich uz konecne bude mat vsetky...
no a na konci mesiaca ideme na to ockovanie,tak sa "tesim" na tie teploty zas ☹

aanda
23. bře 2010

Nef, peknucka je mala.... a inak ste vsetky 3 - babka, mama a malinka jak jedna 🙂 da na seba velmi podobate... je to milene
dakujem za odpoved, uz prikrmujem, na obed uz papa iba "tuhu" stravu....vecer kasu a 3xdenne mliecko... no a vypije tak max. 150ml vody... ako kedy.... 😒 len sa bojim aby to pre neho nebolo malo

nefertitka
23. bře 2010

podla mna je to tak akurta aanda...mne v tom veku nikolka absolutne nechcela nic tekute okrem mliecka...
a dakujem 🙂))

ellysa
23. bře 2010

ahojte 😉
chúďatko Anička, snáď jej to čoskoro prejde 😒 už sa na ne teším 😉
sarlott no dnes sa budem pokúšať znova, kúpila som si novú vlnu, tak držte palce 😀
a boli sme na prietokoch, tak nám zasa ďalší doktor hneď povedal, že "dievčatko,však?", dúfam, že nás už neprekvapí 😎 , všetko je ok, už máme 1500 g, len sme stále hlavou hore, že ukážkový KP, začínam jej dohovárať, od 20tt je stále v tej polohe , pritom má dosť plodovky, vôbec netuším, ako tu v AT riešia takýto pôrod, trochu sa toho bojím, ale inak som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellysa
23. bře 2010

nef nikolka je už aká slečna 😀 a za tvoje vlasy by jeden aj zabíjal 😝 závidíííííííííííím

nefertitka
23. bře 2010

myslim,ze sa nemylia elly;)uz je z nej teda velka baba,ze 1500g;)ona sa mozno este otoci,mne by sa tiez nechcelo visiet dole hlavou🙂))

sarlotta
23. bře 2010

bambi pošli fotečku🙂

elly ještě máte čas, zkus kočičí hřbety cvičit.. to by mělo pomoct, prostě být často v předklonu, aby bříško viselo dolů.. to je nejlepší poloha na přetočení.

nefertitka
23. bře 2010

dakujem elly🙂ja ti tie moje vlasy kludne dam...vazne;)
no je uz velka,ani sa mi verit nechce;)a ide ma akurat slahnut,som ju uspala na balkone a niekto niekde nieco kosi...teraz,ked este nic poriadne nerastie...ach jaj....mi ju zobudia...toto je stvrt hrozy,tu je furt nejaky hluk,uz nech vypadneme odtialto

sarlotta
23. bře 2010

tady se rozdávají vlasy 😎 😎 😎 😎 beru 😉

nefertitka
23. bře 2010

😀 😀 😀 😀

sarlotta
23. bře 2010

no moc se nesměj... víš co to je mět na hlavě tři chlupy 😠 furt vymýšlám nějaké finty s kadeřnicí abych někde nabrala objem🙂) narostou mi max po ramena- tak je nosím radši ostříhané pod uši.

ellysa
23. bře 2010

no tak sa asi začnem predkláňať, len to ma potom väčšinou dole pichá, tú polohu nemá veľmi rada, no dúfam, že si to ešte rozmyslí aurobí mame radosť, myslím si, že včera sa o to aj pokúšala, lebo som ju cítila úplne nad pupkom , strašne ma to ťahalo, akoby mi šla prasknúť koža a potom si to asi rozmyslela a v noci sa vrátila do obľúbenej polohy 😵
nef nehovor dva krát, lebo ťa prídeme ostrihať 😀

nefertitka
23. bře 2010

no sarlotta ja ti verim,ale mne tiez nevyhovuju moje vlasy,oni su take divne vlnite,pracne to musim stale vyrovnavat,ked ich mam kratsie,stoja mi na hlave pomaly ako helma,ked su uplne kratke vyzeram ako beavis a butthead,rozmyslam nad permanentym vyrovnanim,vtedy sa daju 😉
ale zas mas pravdu,radsej huste ako moc riedke...no nevyberieme si 😠 😝

nefertitka
23. bře 2010

elly, ty mas tiez pekne vlasy a tiez celkom na fotke vyzeraju husto;)inak akurat pozeram,ty budes rodit akurat ked my budeme v Grecku...tak sa dozviem vsetko az neskor ...hm

nefertitka
23. bře 2010

a Olivia bude blizenec🙂 ako moja mama a moj muz...obaja inak oslavuju narodky v case dovolenky,to bude oslav 😀 mama ma 1.juna akurat ked odlietame a muz 9.juna,den na to prilietame;)

ellysa
23. bře 2010

nef uvidíme, možno sa vyliahne už v máji, teda aspoň ja mám taký ciťák, blíženca nepoznám nikoho, takže neviem, čo ma čaká 😅

mili1
23. bře 2010

Ahojteee,, nef krásne fotky a ty si riadnaaa fešanda... 😉 🙂 a tie vlasy máš fakt peknééé,,, 😉
aanda nas pil tak 200 ml a podla mna uplne dost,,, a niky pil cajik aj ked som ho kojila,, to bolo leto a doktor nám kázal aj čajík
sa teším na fotky aničkyyyy 😵
šarlotka ty nám nechceš prezradiť pohlavie? ja som veľmi zvedaváááá 😀
elly malá už riadne vyrástla.... 😉 🙂
my sme dnes spali celkom fajn,,, tie zubky keby nešli takkk dlhoo ,,, chudatka detičky 😒

nefertitka
23. bře 2010

noooo nechcem ta strasit 😀
ale nie,v pohode,sem tam im zahrabka z nicoho nic,ale inak sa daju,ved uz som s muzom 5 rokov a s mamou sa to tiez da vydrzat 😀

nefertitka
23. bře 2010

dakovala mili🙂a teraz mu davas kolko tekutin denne ?

sarlotta
23. bře 2010

mili IP 😉

mili1
23. bře 2010

elly ja som mala prvý termín tiež začiatkom júna a narodili sme sa 23. mája,,, 😉 🙂
nef pribal ma do kufra do toho grécka 😀 😝

ellysa
23. bře 2010

mili ahoj, veru rastieme 🙂
nef 😉 že zahrabká 😀
idem variť, zatiaľ pa

nefertitka
23. bře 2010

kludne mili🙂 prosis si aj priehradku pre manzela a pre maleho?🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru