Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
6. kvě 2010

no ved prave,teraz je to strasne daleko,takze az tak casto to nebude...ale chcela by som..nechce s ami byt samej cele dni....tak pa zatial

bambi7
6. kvě 2010

ok a paaaa a drzte saaaaa

mabe
autor
6. kvě 2010

dobre ranko devcata, tak ja sla spat v 22:30 a anicka se probudila v 2:30 na kojeni a pak az v 5h. prdici trapily az od 5h, takze sla za mamkou do postele. 🙂 tedka snidam a anicka lezi a kouka. dneska je u nas skarede, hodne prsi, tak budeme doma. navareny mam od vecera, takze budu zehlit a chci udelat porad ve skrini, jestli me to anicka teda dovoli.

bambi7
6. kvě 2010

ahoj mabus no pekne sa budi super ked bola domka mala bola v noci stale hore do 3m .....

a len sa napapaj ja chcem spravit palacinky no uvidime.....
idem prebalit domku a idem sa jej venovat
a je krasna anicka

mabe
autor
6. kvě 2010

bambi, dekuju za pochvalu. me se taky libi. je tedka jakasi protivna, porad tak poknourava a breci. mozna pocasi nebo zase prdici, ale pred chvilkou se pekne vykakala. kadi 3-4x za den a stejne ma boleni. 😖

bambi7
6. kvě 2010

mabuska ono sa to ustali nam pomohli probioticke kvapky volaju sa bio-gaja ale su od 3m to nam zabralo najviac ale je to aj podla hmotnosti ja som jej to davla od 2mes a 2t asi tak popytaj ja doktora 😉
ono to treba len vydrzat a bude dobre 😉

mabe
autor
6. kvě 2010

bambi, my uz ty probioticky bereme pres tyden a do toho baby calm. je to lepsi, ze prdi a kadi, ale stejne ma vetry a asi ji to tam dela neplechu ty bublinky.

sarlotta
6. kvě 2010

Ahojík dobré ránečko🙂

Mabe no malá je zlatá, jak bucká v té velké posteli, potfůrka 😀 😀 😀

sarlotta
6. kvě 2010

Nef jak je sluníčka ?

nefertitka
6. kvě 2010

sarlotta,este to neni ono,vecer este malanad 38,od rana uz len okolo 36.7...teraz haja,uvidime,ked sa zobudi...nemuselo by jej to uz stupnut,len neviem,dokedy bude hajat,niekto zacal vrtat zas

mili ten kulisek je rehydratacny roztok,dava sa to pri hnackach a vysokych horuckach,aby sa predislo dehydratacii...chuti to tak mierne slano....

sarlotta
6. kvě 2010

Nef myslím, že užo to bude jen lepší, zmákly jste to🙂)) šikulka- dál tekutiny a odpočinek a bude dobře 😉

mabe
autor
6. kvě 2010

holky, jak vam mimisci spali? anicka od 7h nespi, tedka jsem ji dala najest, tak snad usne, az ji prejde skytavka. chci vyzehlit a zatim jsem umyla jenom nadobi. nechce se ji lezet samotne dneska a breci a breci. 😖

nefertitka
6. kvě 2010

no ten odpocinok neviem,ona je hyperaktivna,myslim,ze jej to raz aj diagnostikuju 😀 ...dufam,ze uz to bude len lepsie,uz by som ju rada zobrala aj von,stale je len vnutri zatvorena...
a ako sa ma mala Sarlottka?

nefertitka
6. kvě 2010

mabe nam hajala Nikolka od 21:30 do 6tej do rana...

sarlotta
6. kvě 2010

Mabe já už ani nevím, ale určo sem kojila i 5-6x za noc, malý byl drak... dopolko pak spal třeba do 8-9 a pak do 12 čučel, bečel, kojil se, dokud jsem ho nenaložila do kočárku a pak jsem jezdila třeba do 6 do večera po venku. večer uspávačka do 11hod.

mabe
autor
6. kvě 2010

nefi, to jo a pres den?

sarlotta
6. kvě 2010

Šarlot se má určo dobře🙂 sem jí navařila koprovku na dnešek🙂)) si dá🙂)) hodně kope, takže o ní vím celý den 😉

mabe
autor
6. kvě 2010

ja si na nic nestezuju, jenom se ptam. ona spi celou noc a po o 4h. zda se me, jestli nespi malo pres den na 7tt veku

sarlotta
6. kvě 2010

Mabe to neřeš, každé dítko je jiné🙂 je to zvědavka🙂 po obědě Ti spí v postýlce ?

nefertitka
6. kvě 2010

kolko spi cez den mabe?mne nikolka v tom veku spavala celkom dlho aj 6 hodin denne..ale niekedy sa jej nechcelo,teraz spava tak cca 2 hodky cez den,plus minus
musim prestat klepat,nejak ju to budi,tak sa stavim neskor...
aj ja by som si inak dala nejaku omacku s knedlou,mnan

nefertitka
6. kvě 2010

no uz uz je aj hore po necelej pol hodke

mabe
autor
6. kvě 2010

sarltoko, vetsinou spi v postylce 😀

nefi, tak cca 4-5h

tedka me usla v rukach a je v postylce, tak snad 😝

sarlotta
6. kvě 2010

Mabe to je zlatá, zlatučká 😉 😉 😉 toho si važ jako 😠 😀

mabe
autor
6. kvě 2010

sarlotko, mela bych a ne si stezovat, ze nechce hnedka spat podle me

sarlotta
6. kvě 2010

To spinkání se ustálí a zpravidelní, ale spíš se bude zkracovat a prodlužovat se doma bdění.. ale zase se zabaví s hračkama a pak se začne otáčet a lozit 😉

mabe
autor
6. kvě 2010

prave jak jeste moc nevidi, tak si sama nehraje a porad musim byt u ni, kdyz je vzhuru a nic neudelam. 😀

nefertitka
6. kvě 2010

mabe ja som si myslela,ze urobim viac,ked bude vacsia,ze sa zahra sama,ale prd,cim je vacsia,tym mam menej casu🙂 aj teraz som trosku vybalila,uz je 5 minut sama a musim ist za nou,lebo sa zblazni asi 😀

sarlotta
6. kvě 2010

no malý si sám zahrál až tak od 2,5roku🙂)) a tím myslím jako hru aspoň na hodinku 😉

mabe
autor
6. kvě 2010

no, tak anicka se probudila a ja ji tedka zase uspala. uvidime, kolikrat to bude dokola.

bambi7
6. kvě 2010

cafte babule no mam uvarene dala som domi do postielky inak sa neda 😀 aj kricala klasika ta tiez stale pri mne ale som rada je podarena teraz si ukoristila caspois a smeje sa a taha ho po parketach aby som jej ho nezobrala

bambi7
6. kvě 2010

mab ja domku ak spi vobec poobede tak uspavam aj 3X za tu dobu co spi niekedy spi 1,5 inokedy 2 a niekedy vobec....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru