Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
12. kvě 2010

Dobré ráneško🙂

bambi7
12. kvě 2010

dobre ranko babulky

no domi klasika od 5,30 hore......no zatial bez teploty tak poobede pojdeme na chvilocku von......kasel este je 😒 no a zubok uz vykuka..... 😉 aspon je vonku.....

no dnes som uz uvarila polievku a upratala a este spravim cestoviny s nivovou omackou a sunkou a bude......

nef more snad pomoze teda myslim ze urciteeeee uz sa tesis ?

sarlotta
12. kvě 2010

ahojík bambi, u nás taky ok🙂) jen sluníčko někam zdrhlo 😠 asi bude bouřka májová 😉

bambi7
12. kvě 2010

sarlotka no ako sa dnes citis?u nas zatial ok uvidime pocasie ake bude poobede

sarlotta
12. kvě 2010

jo dobrý bambi🙂)) malá kopká 😉 a dělá bouličky...
akorát malý mě tady léce, nechce ležet a nechce snídat 😠 😠 sem mu slíbila jahody za jeden půlkrajíček chleba se sýrem... a furt mě překecává, že to nechce.... 😅 😠

ellysa
12. kvě 2010

dobré ránko 🙂 dnes WC len 3x
počasie také kadejaké, uvidíme, čo bude, snáď aspoň na chvíľu vybehnem na prechádzku, večer mám kontrolu, tak držte palce, malá mala akurát chvíľu štikútku ale asi buvá ďalej 🙂
zajtra je v Rakúsku sviatok, tak sa teším, že bude môj doma 😎
bam ty si šikulka, mne sa nič nechce, asi tiež urobím len nejakú polievku
nef už sa blíži dovolenka, jaj to bude super 🙂 potom sa tešíme na foto
sarlott no teda, takto vyjednávať 😝 , čo ste nakoniec raňajkovali? 😉

bambi7
12. kvě 2010

sarlot 😀 zlate no tak bude mat jahody mnam mna to len caka 😀

no uvidim co bude jest domi na dovolenke ta papa len co ja spravim .....hip a podobne veci nechce.....

mabe
autor
12. kvě 2010

dobre ranko,

tak u nas pocasi nic moc, zatazeno. dneska jdeme k dr. na 11h, tak jsem zvedava, jak je anicka velka. 🙂 noc dobry, akorat po rannim kojeni v 5h zase bolesti velky. tak manza zase prdel s anickou a pokakala se. 🙂 tedka podrimuje v obyvaku, pak dostane najest a pujdeme.

bambi, tak jeste ze uz zoubek kouka 😉

sarlotko, to je teda prace s jidlem

elly, drzim palecky uz ted 😉

bambi7
12. kvě 2010

tak babulky idem sa venovat domke
pekny den prajem

bambi7
12. kvě 2010

a elly ides na kontrolu drzim palce

mabus aj na vas myslimeeee

evitkamalicka
12. kvě 2010

ahojte

bambi ako sa mate?

mabe
autor
12. kvě 2010

bambi 🙂

sarlotta
12. kvě 2010

no už to snědl🙂)) a dostal jahody 😀

mabe
autor
12. kvě 2010

to je sikulka 🙂

ellysa
12. kvě 2010

no teda, šikulka
mňa nejak začalo bolieť v podbrušku, tak ako na MS, už to trvá asi pol hoďku, snažím sa nejak uložiť inak, ale stále to trvá 😅 😕

mabe
autor
12. kvě 2010

elly, ze by? 😀 😕

ellysa
12. kvě 2010

no snáď do večera vydržím a uvidím, čo povie doki, hádam len tí poslíčkovia a to som dnes chcela ísť na aute na nákup asi 20 km do iného mesta, asi radšej ostanem doma 😝

mabe
autor
12. kvě 2010

elly, ajo vlastne ty jdes na ko. to urco vydrzis. radsi zustan doma.

nefertitka
12. kvě 2010

tak uz zasa hajkame...chuda zas ma pre zmenu nejake cervene okolo ocka,cele viecko a pod okom,akoby monokel,neviem,co to zas ma,dala som jej preventivne ophtalmoseptonex...pockam dozajtra do vecera,ked neprejde,volam zas lekarke..a aj sopliky nejak mala,dufam,ze to len to ocko vyprovokovalo,ze na nas zas nic nelezie.Boli sme u svokry cez vikend,bola tesne po chorobe a uz mala aj dobrate antibiotika,tak uz by nemala byt nakazliva,nie?
bam jasne,ze sa tesime 😀 snad tam bude teplo,teraz co som pozerala tak je tam jasno a 26 stupnov,tak o 3 tyzdne hadam bude trosku viac,nechceli sme ist v sezone,ked su obrovske horucavy kvoli Nikolke,dufam,ze lietadlo zvladneme,teda hlavne ja 😀 klasika,musim si vypit nieco predtym 😝 Nikolka bude na kolenach tatinovi 😉
tiez neviem,co tam bude papat,ovocie urcite nejake bude,to je rozmagam a hotovo,len dalej neviem...hm..pre istotu vezmeme vyzivky,plus klasika kase a mliecko.
elly,zeby uz? 😀

nefertitka
12. kvě 2010

a musim ist ku gynekologovi,predtpisat lieky na posunutie menzesu...uz ste to niekto niekedy brali?Inak by mi to vyslo presne na dovolenku 😠

ellysa
12. kvě 2010

no akurát prestali, fuuuuu ale poviem vám až mi zle prišlo, ja keď to príde sa asi zložím 😝 😕 😕
nef nemám s nimi skúsenosť, keď som brávala antikoncepciu, tak sa to pekne dalo, keď som ich jedla bez prestávky, nedá ti tiež len niečo také?

nefertitka
12. kvě 2010

neda,lebo ja antikoncepciu neberiem,a keby som aj zacala,prve balenie sa berie na zaciatku menzesu...a to uz nestiham...
nezlozis,zvladnes vsetko,neboj 😉

sarlotta
12. kvě 2010

elly do sprchy příště a teplou vodu na to místo 😉 řeknu Ti že já měla psolíčky horší než porodní bolesti... tak se nebooooj 😉

sarlotta
12. kvě 2010

nef snad tonebude zánět spojivek 😔 to si dala dobré kapičky 😉

nefertitka
12. kvě 2010

no to dufam,ale ocko sa mi zda,ze jej neslzi,len okolo to ma cervene,este to by nam tak cybalo,ach jaj...a kolko jej ich mozem davat?3x denne?

ellysa
12. kvě 2010

nef alebo alergia 😕 , ale to by mala asi zasa opuchnuté obe, no hádam to prejde, už by toho bolo nejak moc

nefertitka
12. kvě 2010

jezis alergia?no fakt by toho uz bolo moc...

nefertitka
12. kvě 2010

sarlotta,ty si tiez mala taky tazky porod,nemas teraz obavy?aj ked druhy vraj byva lahsi,a vlastne druhy krat po prvom cisarskom by si mala ist znova cisarskym,nie?

sarlotta
12. kvě 2010

nef já doufám, že to nebude císař a když tak teda plánovaný a bez porodních bolestí🙂)))
Chtěla bych rodit normálně... snad nebude miminko zase obřík 😉 je to už 5let od prvního, měla bych být brába spíš jako prvorodička 😉

ellysa
12. kvě 2010

nef téma ťažký pôrod je už v tejto téme minulosť 😝 pôjdu ako mydielka 😎 dnes začínam jesť aj homeopatiká, tak uvidíme či to na niečo bude

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru