Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
14. črc 2009

ahoj nef jasne 😀 ako sa mas?

bambi7
14. črc 2009

akurat som ukolisala to nase kuriatko uz mrncalo 😀 a uz spi uvidim ako dlhooooo 😀

nefertitka
14. črc 2009

ja som moju o 8mej uspala na balkone tiez a uz je aj hore...o pol desiatej by mala papat,potom ju skusim dat este hajat

nefertitka
14. črc 2009

zas ma novinku,lezi si pod hrazdickou a krochka si ako prasiatko 😀

bambi7
14. črc 2009

nasa domi papala o 7h tak mame cas uvidim kolko bude hajat

bambi7
14. črc 2009

no super 😀 aj nasa uz komunikuje z hrackami 😀 je to sranda

nefertitka
14. črc 2009

ja ked dam Nikolku teraz na chrbatik,tak sa fuuurt otaca na brusko...a potom sa posuva dozadu a tak smiense nadvihuje zadocek🙂som zvedava,kedy z toho bude lezenie 😉

nefertitka
14. črc 2009

bam a kolko kil mas este navrch?mne to nechce ist dole ☹

bambi7
14. črc 2009

jaj nef stale 8kg 😀 uz som zacala cvicit tak o mesiac poviem ci to ide dole 😅
a ty kolko?

nefertitka
14. črc 2009

no ja tiez este takych 7 by som mala zhoditm,uz som aj drzala dietu,robim kazdy den brusaky,ale nic,nejak to stoji...brucho mam hrozne...a z toho 9mesacneho lezania sa mi nejak zhorsila celulitida...fuj...

bambi7
14. črc 2009

no nef mali by sme chodit na masaze na celulitidu ja chcem ist len zistim kde a za kolko 😀

nefertitka
14. črc 2009

ja uz som zistovala,aj som bola na konzultacii v ustave lekarskej kozmetiky pri Drazdiaku...stoji to 9 000,-...treba prist 10x po sebe kazdy druhy den...

nefertitka
14. črc 2009

len rada by som sla aj na trvalu depilaciu noh a to uz by bolo moc penazi...zislo by sa mi vyhrat Lotto 😀

bambi7
14. črc 2009

jaj viem tam kusok chodim na kavu 😀 a ides? no dost je to.....

nefertitka
14. črc 2009

a kde tam chodis? 😉

bambi7
14. črc 2009

no pokukam len masaze za lacnejsie na celulitidu sla by si?

bambi7
14. črc 2009

kusok je tam taka terasa ci co bufetik robia tam super kavu

nefertitka
14. črc 2009

hej sla...

nefertitka
14. črc 2009

tak tam niekedy potom mozme dat spicha 😉
a este sem tam kojis?alebo uz davas len umele mlieko?

sarlotta
14. črc 2009

Ahojík holky... teda Farmi na co Ty nemyslíš.... já myslela lezení po horách, tůra na kole, horská dráha, alkoholový mejdan....atd..... 😀 😀 😀

mabe🙂)))) tak je to tam,joooooo.... tak palečky se držíííííí 😎

bambi7
14. črc 2009

pocuj zstim lepsie ceny za masaze a mozeme ist spolu....ak chces a ked pridem z dovolenky mozeme si ist sadnut suhlasis?

bambi7
14. črc 2009

nekojim nejde nic.........

nefertitka
14. črc 2009

hej bam,suhlasim...

bambi7
14. črc 2009

ok tak sa tesim no musime daco vymysliet tak pozistujem ceny

nefertitka
14. črc 2009

hej,musime,ja som sa vcera u mamy pozrela na seba do velkeho zrkadla a skoro ma porazilo...

a tam kam idete na dovolenku,to mate sukromnu chatu alebo je to nieco verejne?su tam aj bazeny?

ellysa
14. črc 2009

ahojte, mabuš supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉
Ja som sa odvčera s tou svojou diagnózou trocha zmierila, už mi je lepšie, tak treba bojovať. 🙂

bambi7
14. črc 2009

babulky uz som tu ale mala je hore dala som jej papat a idem von na chvilku do 11h......

nef tak sa tesim po dovolenke ako sa stretneme a ideme na chatu patri MM rodine je tam fajn je pri prievidzi

elly nebojkaj nic vsetko bude ok a budes mamca uvidis len to chce cas a ty to zvladnes si predsa nasa a bojovnickAAAAA TAK HLAVUUU HOREEEEE 😉

jaj taku mam radost s mab ze ani spat dnes nebudemmmmmm 😀

ellysa
14. črc 2009

no tak ja sa asi už odstrelím, volala som do tej Prahy, tak doki ma upokojovala, že tie výsledky nie sú až také zlé, že je to len mierne pozitívne, že sa to určite prelieči a nevidí dôvod prečo by som prirodzene neotehotnela a nedonosila bábo.
No ale volala som na genetiku, že čo je s výsledkami, tak sestrička mi povedala, že sú ešte tam, lebo niečo z krvy zistili, ale že nevie čo, lebo ona sa do toho nevyzná a že výsledky budú v pondelok. No tak ja mám teraz nervačiť do pondelka, že čo sa deje. 😢 Už mám toho vážne dosť, neviem sa na nič sústrediť, najradšej by som sa niekde zahrabala a prespala až do pondelka. 🙄

mabe
autor
14. črc 2009

Ahoj bambi, ano jsem. Dnesni carka zesilila, zitra budu mit jeste vysledky krve - odpo. Tak jsem zvedava. Mam strach, aby to dopadlo dobre. Ale porad si rikam, stejne to neovlivnis. Ale chapes. Od 10h jsem v praci a dvam pozor. Chodim pomalu, nic nezvedam a nic si nepripoustim. 🙂 Snad to bude ok.

sarlotta
14. črc 2009

ellysa... neboj se... vyšetření je přece od toho aby odhalilo příčinu...a pak dostaneš řešení... takové řeči sester jsou opravduuuuuu nejlepší..já bych je liskala!!!!!! Prd tomu rozumí a bude Ti vykládat, že tam něco našli..... to je koza teda.
Neboj se nic to nebude, sluníčko.Musíš věřit.

mabe... já jsem napnutá i za Tebe, čoveče 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru