Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. črc 2010

takze rikas, ze uz tak vysoko nestoupne, snad ne

nefertitka
23. črc 2010

aj nikolka byvala taka po ockovaniach...a hlavne v noci vzdy zle spala potom...dnes si nevie bezo mna ani prdnut,nevie sa sama zahrat,vsade ma vola...ach jaj...sidlo jedno

mabe
autor
23. črc 2010

ona to ma v zadecku, mozna vysiluju moc, ale....

mabe
autor
23. črc 2010

tak anicka usla, snad se ji ulevi a pak uz bude dobre

mili1
23. črc 2010

Ahojte,,, juuj ale ste toho popísali, nestíhnem to prečítat....
Ja nemam čas tu ani príst , doobeda sme vonku potom spinkame, poobede sa kupeme v bazeniku,,,a ja varim a stále niečo,,,umyvala som okná, už mám všetky umyté tak som rada 😉 tento týžden tu bola neter tak som mala 2 detičky´,, juj dost ...som povedala môjmu že zatial dve nechcem 😀 😀
Dnes sa vracia sestra z Holandska tak sa tešíme , cez víkend bude opekačka a oslava na jej príchod 😀 😀
Nef želám skoré uzdravenie 😉 elly malá je nádherná a kolko vlásky máááá, no fešanda riadna 😉 🙂
Lubi už ste zdravučkí?
Mab teplotky by už nemali vyjst hore...
bambi je kde?
My sa ideme budúcoi týžden očkovat a dali sme aj proti ovčim kiahnam
Babule a ako vám spia teraz malí? lebo ten náš sa v noci zobudí a nie a nie zaspat , kým zaspí trvá mu to aj 2 hodiny, otáča sa v postielke a mrčí,,, je mu asi teplo...
už aj ja chcem jesen...

ellysa
23. črc 2010

ahojte, tak my po prechádzke ja upratujem ešte vysať a zotrieť dlážku malá na hodinku zaspala aj to lepšie ako nič
mabuš asi je mrzutá z očkovania,a le ja som si všimla na malej že ona je taká aj keď sme celý deň len doma, sú zvyknuté labzovať s nami a doma sa asi nudia,alebo čo 😝
mili super, že príde sestra 🙂 peknú opekačku
ja už sa neviem dočkať zajtrajška, bude zimaaaaaaaaaaaaaaaaa juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
my máme na víkend samé návštevy, no nič moc 😒

ellysa
23. črc 2010

a kde je sarlott? dúfam, že si ju nenechali v nemocke kvôli tomu tlaku

mabe
autor
23. črc 2010

elly, je to s ni dneska hruza 😝 . teplota snad uz nebude vysoka 😒

ellysa
23. črc 2010

@mabe no poznám to, keď má Oliv "svoj" deň, aj by som ju niekomu podarovala 😝

mili1
23. črc 2010

elly dakujeme, no budete musiet s malou len nakupovať a špacírovať ... 😀 😀

ellysa
23. črc 2010

@mili1 vypadá to tak 😝

mabe
autor
23. črc 2010

ahojte, tak jsme spaly hodku, anicka jeste drime. sahla jsem na ni a neni moc tepla, tak snad teplota je porad stejna. rikala jsem tchyni, ze anicka ma zvyseno teplotu a je nevrla a ona me rekla do telefonu, ze se stavi s tchanem na chvilicku po praci. tedka premyslim, jestli to radsi neodrict. preci jenom je anicka rozrusena a oslabena, tak aby neco jeste nechytla. nemusi byt tedka nachlazeni, ale nacati a...co myslite? zbytecne se strachuju?

lubica69
23. črc 2010

Ahojte Inak u nás je stále príjemne Tých cca 25 stupňov takže super Nef moja tak trpíš s rúškom?A malá sa ti sama vôbec nezahrá?Mabe neboj teplota už hore nepôjde Po očkovaní to tak býva Mili ďakujeme Už sme skoro zdravý Tak si užite segru Ely tak návštevy celý víkend?Takže kľud asi nehrozí,že?Fakt nevieme čo je so Šarlot?Hádam už len neleží My chystáme tata do práce Ide dnes večer a v nedeľu chceme ísť do tej Blavy Muž má 30tku v nedeľu Fu mňa to čaká v decembri

mabe
autor
23. črc 2010

lubi a co myslis s tou navstevou tchanovcu?

ellysa
23. črc 2010

@lubica69 aj ja som decembrová, ty kedy?

@mabe s návštevou urob ako sa ty cítiš,ak je anička mrzutá nech radšej nechodia to ju rozhodí ešte viac ale ak ste ok, tak si nemyslím, že niečo od nich môže dostať ak nie sú vyslovene chorí

mabe
autor
23. črc 2010

elly, tak jsem to zrusila. anicka tedka mela 37C, takze snad uz ok, uvidime vecer jestli nestoupne

ellysa
23. črc 2010

no tak môj poklad si ide dnes pospinkať, naobed nakoniec potiahla skoro tri hoďky a teraz zasa drieme idem sa asi pustiť do nejakej knihy 🙂
som sa rozhodla že od septembra idem cvičiť, asi zumbu, len neviem, či ma na začiatku bez kondičky neodvalí,ale tam ide hlavne o zábavu, super hudba, tanec také môžem 🙂

lubica69
23. črc 2010

Ely ja som 16.12 A ty?Mabe tak dobre,že si to odvolala Ak stúpne teplôtka daj liečik Ale dúfam,že nebude treba a budete Ok

nefertitka
23. črc 2010

ahojte,tak my vybuvani,sice to pre mna boli muky,ale hlavne,ze niki spala 2,5 hodky...ja som lezala pri nej bez pohnutia,lebo sa stale vrtela, ruska na tvrai,ruka nikolkna na mojom nose cez rusku,nozky div z ne na krku,tesim sa ako dojde muz domov a ja sa nadychnem zhlboka 😀 ...vezme ju do obchodu
aj ja sa tesim na zajtra na zimu 😀 😀 😀 juchu

lubi nie nezahra sa sama....snazim sa ju trosku ignorovat ale furt len mama mama,furt za mnou beha ach jaj...ved to takto nejde,ked aj nieco varim,tak sa nalepi na mna zozadu,stahuje mi gate a podobne 😝

vy este len 30tku?ja uz budem oslavovat 31tku...fuuuuuuuuuuuuuuuj...nedavno mi tridsiatnici pripadali strasne stari

sarlotta uz rodi? 😀

mabe
autor
23. črc 2010

nefi, to musi byt des ta rouska. to ja se taky tesim az manza prijde domu, ale jde pak na basket. snad to nejak sama jeste zvladnu. anicka porad mrci a mrci.

ellysa
23. črc 2010

@lubica69 ja som 5.12.
@nefertitka
@mabe no ja tiež čakám na svojho ako na spasenie, ako sa malá narodila ešte neprišiel pres siedmou večer a odchádza ráno o piatej, už to lezie na nervy mne aj jemu zavžuje zmenu práce, lebo takto to fakt nejde

mabe
autor
23. črc 2010

elly, tak to je teda dlouho pryc. to manza je s ni rano od tech 6 nebo 7 tak hodku a pak prijde kolem 17-18h domu. dnesk o trosku driv, akorat bude doma hodku a jde na basket. anicka tedka vytuhla pod hrazdickou a spinka.

nefertitka
23. črc 2010

mabe vyraz si aj ty niekedy niekam....na hodku,dve....nech si troska oddychnes...ved zvladne chvilu s malou manzel sam,nie?

lubica69
23. črc 2010

Ely tak to si tiež strelec Pekné znamenie,nie?hi hi Nef aj my sme mali také obdobie ale len chvíľu Teraz sa v poho vyhrá sám Našťastie A od septembra do škôlky Tebe malá pôjde kedy?Mabe presne tak vyraz si aj ty niekam na chvíľku

ellysa
23. črc 2010

no tak dnes môj prišiel o piatej domov tak sme boli skoro dve hoďky von s kočíkom, on na pivku ja na ľadovej čokoláde, teraz už začala malá mrnkať tak sme šli domov.

mabe
autor
23. črc 2010

ahojte, tak manza jde do hospody nakonec misto basketu, anicka uz spi, ma tedka 37,5C bez odecteni, takze doufam, ze je to ok a uz vic neporoste. uz je vecer, tak by nemuselo, ze? zase zacinam mit strach, jezis ja su uzkostliva matka, co?
@nefertitka zacnu chodit plavat pristi tyden - oteviraji zase krytak. ven se me nechce. 🙂
@lubica69 ja muzu, manza me rad pusti 🙂
@ellysa krasny odpo.

holky, novina: narodila se dneska mala sarlotka - 3,60kg a 48cm. 🙂

lubica69
23. črc 2010

Jej Šarlot blahoželám

nefertitka
23. črc 2010

jej ja som to vedela 😀 a narodila sa normalne,ci tym cisarakom?juj hura,dalsi mrnus medzi nami 😀

sarlotta,ked si to neskor precitas,tak ti srdecne gratulujem a prajem vela zdravicka

mabe
autor
23. črc 2010

nefi, to ja nevim. to nenapsala. 😒

ellysa
23. črc 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee super sarlotka je tuuuuuuuuuuuuu, ja som to tiež nejak cítila 😀 😀 😀 😀 😀
tešíííííííííííííííííííííííím a už nemáme tehuľku, to je čudné, šup sem nejaká 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru