Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
27. črc 2010

Ely a bola si aj v tom au parku v tom detskom?Tam mali krásne súpravy adidas a nike po 14eur

nefertitka
27. črc 2010

asi sa tam do toho auparku veru aj ja vyberiem,ci uz ste vsetko vykupili?🙂

lubi este sa nezahra,aj teraz som piekla kolac takym stylom,ze mi stala stale za chrbtom a robila som cesto asi 2 hodky...heh,museli sme sa medzi tym hrat,dnes som jej kupila lego pre deti od 1 a pol roka, s takymi vacsimi kockami,tak ja skladam a ona rozobera:P vybehli sme do tesca...uz mi hrabka byt furt zavreta

mabe
autor
27. črc 2010

ahojte, tak prochazka super s kamoskou aji jsme zase venku nakojily, tedka prijde teta na navstevu, vecer tatka, takze zase den utece. zitra dopo cvico, snad uz anicka bude lepsi a nebude celou dobu kricet. no a chci jit vecer plavat a tatka rikal, ze by se pridal. manza bude hlidat anicku. 🙂

mabe
autor
27. črc 2010

holky, poradite s tou cestovni postylkou? mate ji a jakou? my chceme jet tedka na chaloupkuk za 14 dni a pak ji vyuzijeme sem tam, tak nevim.....

lubica69
27. črc 2010

Mabe čo sa týka cestovnej postielky my sme ju používali asi od 5 mesiaca do 2 rokov lebo v klasickej drevenej sa stále búchal o to drevo a cestovnú som si mohla dať hocikde Do kuchyne alebo tak Takže slúžila aj ako ohrádka na hranie Veľmi sme ju využili Dobrá vec to je 😀

ellysa
27. črc 2010

😀 ahojte jasné bola som v tom športovom, kúpila som jej jednu adidas súpravu za 14 a jednu nike za 20 a ešte dve tričká po 7 EUR, už som to aj vyprala a vysušila, už sa teším ako to bude nosiť
nef neboj ja som kupovala na 3-6 a 6-9 takže vaša veľkosť určite bola, ale ak chceš ísť tak čo najskôr aj dnes tam bolo dosť ľudí a to som bola hneď o desiatej ráno
napríklad tenisky mali dosť lacné, len ja som nevedela odhadnúť akú budeme potrebovať veľkosť ale tak aj budúci rok budú výpredaje
oliv je taká chutná pozerá na mňa poza hrazdičku ako píšem a nahlas sa smeje 😀

ellysa
27. črc 2010

a inak dnes sa zasa strašne zakakala a zasa tmavo zelená ako nejaké ihličie 😒 , zajtra idem na druhé očkovanie -rotavírus, tak sa spýtam, no to zasa bude s mojou nemčinou 😅

lubica69
27. črc 2010

Ely tak ste super nakúpili No nekúp to za také ceny,že?hihi 😀 😀 😀

ellysa
27. črc 2010

@lubica69 no veru by mi ruky odtrhlo nechať to tam 😝
dnes má môj narodky a jeho rodičia naňho zasa zabudli ako minule na meniny, som nasurovku zavolala svokre, že akože už zabudli na meniny, a teraz zasa na narodky a že mu je to ľúto, tak som cítila , že je jej až trápne, no ale tak nech 😠

mili1
27. črc 2010

Čafte baby,,, aj my chceme značkové súpravy adidas aj nike😀
mab cestovnú postielku využijete určite 😉 🙂
My ideme zachvílu gratulovať švagrovcom len čakám kedy sa malý zobudí....
Zajtra prídu známy na návštevu z Čiech , už sa na nich moc tešíme...
Nef máme sa dobre....a vy? ako?malá poslucha?

mili1
27. črc 2010

Ahoj lubi,,, elly no dobre si urobila ,,,ved nech nezabúdaju,,mala si im povedať nech si poznačia do kalendára 😀

lubica69
27. črc 2010

Ely no veď to 😀 Tak aj tvoj je levík?Môj mal narodky v nedeľu Tak si jej to vytmavila A čo ona na to??? 😅
Mili tak peknú oslavu a užite si rodinku z Čiech 🙂

nefertitka
27. črc 2010

no elly,veru si dobre urobila,to je teda dost,ked si rodicia nespomenu na synove narodeniny 🙄 😠 ...chuda tvoj muz,asi by som sa velmi zle citila,keby moja mama zabudla na moje narodeniny...
ta nasa svokra sa tiez furt neozyva...akoze ja sa tesim,len ma zaraza ten pristup...no co , v zivote s nou nebudem mat kamaratsky vztah,co uz,svokrovcov si nevyberame..

mabe cestovnu postielku aj my mame,uz len tu, uz asi 2 mesiace,drevenu sme uz zlozili, ako pise lubica,to si tam len pchala ruky a nohy a podobne aj cez hniezdo..

aj my sa mame fajn mili🙂 nemas nejake aktualne fotky maleho?

bambi7
27. črc 2010

cafte babulky no dnes sme sa hrali a hrali a mame 10 zubkov uz jednu stolicku hore a druhu dole ta je uz prerezana uz vykuka 😉

no inak vsetko okkk

a nef neboj nieco som elly nechala v obchode 😀 😀 😀 ale aj tenisky maju suprove 😀
no a ako ste sa mali dnes?

lubica69
27. črc 2010

Bambi tak to ste už veľký zubáni Nef tak máš aspoň pokoj od svokry keď je takáto

mabe
autor
27. črc 2010

ahojte, tak jsem tu na skok pred spanim. manza uz sel spat a ja se chci v klidu podivat sem

@lubica69 taky premyslim ze ji vyuziju jako ohradku
@bambi7 nazdarek, 10 zubuuu? no teda.

holky, a reknete aji znacky postylek? 😀

bambi7
27. črc 2010

cafte

no uz mame doma male zubadlo 🙂

mab ja ani neviem co je to za znacku ta cestovna postielka ale myslim ze je to jedno vsetko je to skoro rovnake a na to cestovanie sem tam staci 😉

mabe
autor
27. črc 2010

ahojky, tak konecne online obe dve. tak jak se mate holky dobre? my bajecne, teda nekdy vecer uz nemuzu a tesim se az manza dojde domu z prace a taky si s anickou pohraje, ale je to moje prcina. tak dlouho jsme na ni cekaly a povedlo se. vecer na ni koukam jak spinka a porad si rikam, jak je to uzasny. 🙂 kdy planujete dalsi? 🙂

bambi7
27. črc 2010

ahoj moja no som rada ze sa mate dobre tesim sa 🙂 aj my sa mame super len tie zubky domku v noci trapia ale inak ok

no druhe ?ked sa podari uvidime ja uz neberiem antikoncepciu tak uvidime

mabe
autor
27. črc 2010

bambi, jee, tak to budu drzet palecky, at se zadari...... 🙂 ja nevim, jak my, ale po cisari aspon dva roky nebo min? nevim. anicka je hrozne ziva, uz by chtela lozit, ale rucicky ji to nedovoli, jeste je ma slaby, prcinu vystrcenou a hlavu zaborenou do zeme a rve a rve. 🙂 jinak na oba boky a hnedka na zada uz se pretaci s prehledem.

mabe
autor
27. črc 2010

ty zoubky co? ja cekam na prvni. uz dlouho si masiruje dasna

bambi7
27. črc 2010

mabus no aj po roku sa da zalezi ako sa citis a ci je po stranke na gynekologii vsetko ok....
aj domka je ziva stale beha sama sa hrat nebude len ked som tam ja ,chcem mat dve ak sa bude dat uvidime cim neskor tm horsie pre mna neviem co bude a tak.....

bambi7
27. črc 2010

a domka sa stale v noci budi na mmliecko a ked uz bude spat a bude starsia aspon nebudem musiet potom vstavat uz budem zvyknuta 😀 pri druhom

mabe
autor
27. črc 2010

bambi, jak dve? jako dve i s domkou, ne tri deti? takze muzeme za rok zkouset a treba to vyjde. anicka usne kolem 20h a prvni jezeni kolem 4h, kdyz se vic naji tak i pozdeji, pres den po 3h uz z obou prs, snad to vyjde co nejdyl to mliko

bambi7
27. črc 2010

nie 2 aj s domkov myslela som to tak ze ked stavam k domke tak uz mozem aj k druhemu 😉 ked uz bude domka samostatna neviem ci by som do toho sla este.....uz bude potom spanok a tak 😀

bambi7
27. črc 2010

jasne ze budes mat stale mliecko si sikulka len tak dalej ke je tak je super

bambi7
27. črc 2010

no idem kuki tv a potom hajkat tak sa mabuska majte krasneeee a daj pusku anicke

mabe
autor
27. črc 2010

diky bambi, tak ja jdu spat, dobrou 😉

mabe
autor
28. črc 2010

dobre ranko,

tak snidam, anicka je v lehatku a mela by se vykakat. tak nez jsem to dopsala, tak uz se na me usmivala a to znamenalo, ze se vykakala. za chvilku jedeme cvicit.snad to neprorve jako minule.

nefertitka
28. črc 2010

baby a v ktorom obchode konkretne maju tie tenisky?ci vsade su zlavy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru