Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
20. bře 2011

@ellysa a vam gratulujem k novemu bytiku🙂 super,ze budete mat zahradku, je to super vec...

nefertitka
20. bře 2011

a zabudla som, Nikolka teraz kazdemu ukazuje palcek a vravi ze sa jej opravuje🙂 ...lebo sa vypytovala ze to tam ma🙂 tak sme jej povedali,ze sa jej opravuje 😉

ellysa
20. bře 2011

@nefertitka to fajn, že všetko dopadlo v poriadku, musí byť zlatá, keď to hovorí a vy ste ten byt už predali a máte už nový? a akú veľkú se mali vy tú predzáhradu, my budeme mať len 40 m, takže
rezanček, no ale na vypitie kávy hádam aj stačí
no veru ja sa teším, ale tak sťahujeme sa až budúci rok v lete, tak to je ešte dlhooooooooo

nefertitka
20. bře 2011

@ellysa my by sme sa mali stahovat az o mesiac ak vsetko pojde ako ma, nevedeli sme zohnat par dni tych,co kupuju nas byt,tak dufam,ze neodstupia od zmluvy. My mame zahradku 50m stvorcovych...

mabe
autor
20. bře 2011

ahojte, jenom rychle nakukuju a jdu delat chlebicky. vcera oslava narocna. vstavaly jsme v 6h, pak k nasim a tam jsem chystala oslavu. naivne jsem si myslela, ze si na chvilku lehnu nez prijdou ostatni. byly jsme tam do 20h, anicka pak doma trosku rvala a v noci...- kazdou hodku vzhuru s brekem, nic nepomahalo, proste se vybrecela a usla, a to byla s nama v posteli - asi pretazena a plna zazitku. nostalgie byla, bylo to super. dneska vstavacka v 6h zase a dopo jsme byly jeste u dedy mu dovest dort zbytek, tedka delam chlebicky a jdeme k manzove babicce. vecer jeste babicka nahore, ona nechodi uz ven. takze toho mam plny brejle, ale anicka si to uziva, pak teda asi v noci trpi....fotky dodam pozdeji, uz mazu... 🙂

dekuju vam holky za gratulace 😉
@nefertitka tak to je dobre, ze uz jste doma a bude uz dobre. 😉

mili1
20. bře 2011

mab prajeme aničke všetko najepšieeeeeeeeeeeeeeee!!!! ten čas uteká
nef super ked to uz máte za sebou 😉 nech sa palček čím skôr zahojí 😉
elly a kde sa stahujete?

ellysa
20. bře 2011

@mili1 ostávame v tom isto meste, len do novostavby-bytík trojizbový plus predzáhradka

mabe
autor
20. bře 2011

@mili1 dekujemeee

zitra jdeme na kontrolu v roce, uplne jsme na to zapomela.
holky, a zitra zacina jarooooo 😉 . manza ma jeste dovcu, tak tu dr. propojime nejak s vychazkou. 🙂

mabe
autor
22. bře 2011

ahojte holky, tak jenom v letu. jedeme tedka k nasim, tak se ukazu od nich. vcera kontrola 9,55kg 74cm, jinak vsechno ok, ale ptala se me dr. co umi rict. anicka umi mama, nenene, mnam, tot vse. jinak neco mluvi, ale my ji nerozumime. tak rikala, ze uz by mela umet zviratka. tak jsem byla z toho takova presla. rikam si, jak je ziva a sikovna.....jasnacka, ze to neni podle tabulek a kazdy dite je jiny, ale mozna chapete....

ellysa
22. bře 2011

@mabe no jasné, že to zamrzí, ale neboj kamoška má synčeka 2,5 ročného a vie povedať len mama, ono sa to postupne rozbehne, ja nechápem tie tabuľky, však každé dieťa je iné...

ellysa
22. bře 2011

@mabe malá je krásna, pozerala som fotky a aká je malinká, Olivia je iný dlháň, ona mala v 8m 76 cm a 8300 g, teraz už možno má aj 80cm 😅

ellysa
22. bře 2011

a takto sme včera šli na prvú narodeninovú party v živote

mabe
autor
22. bře 2011

ahojte, hlasim se od nasich. sly s anickou ven, tak ja mam cas v klidu na kona. 🙂 z anicky zacina byt pekna vzteklina. jely jsme tramvaji a ona rozhazovala krupky, cepicu si sundavala, hracku zahazovala. potom zjistila ze tam jsou knofliky na davani znameni, tak se k nim natahovala, nedosahla, tak zase rev. 😝 😀 uz se ji nechce byt moc v koracku. zjistila, ze muze chodit aji po venku - vcera zase capkala venku. tak se vzteka. no je to teda des.

holky, ja to taky moc neresim, ale proste me to tak nejak prekvapilo ta reakce sestricky. vim, ze umi skladat veci, podavat, rozumi co poni chci.
@ellysa no vy jste se teda mely. anicce poradam party v patek s detma, tak jsu zvedava. no nic velkyho, babykavarna.

sarlotta
22. bře 2011

Ahojík holky tak od soboty bojujem se střevní chřipkou, průjem , zvracení... fuj ble.
Malý v sobotu zvracel od 18hod do půl 1 v noci, chudák ani neměl už co, i voda ho nadavovala.
V pondělí ráno sem blila já a malá taky vyhodila mléko, tak sme naklusali k doc a dostali čípky od zvracení a zákaz mléka, kaší. koupila sem černý čaj dětský.rýžovou kaši do vody - nemléčnou.

Přežili sme dnešní noc, malá ještě 3x zvracela 😒 - dávila se skoro ze spaní , tak jsem ju furt hlídala.. ale ona ani neměla co zvracet, jen se dávila... čípky pomohli moc, sem děkovala doktorovi.
no nějaký rotavir to byl.. tak už má imunitu... jenže je jich tolik typů, že za 2měsíce můžem marodit zase 😝

U nás dneska krásně, byli sme venku aj s malým.. slečna spala 2hodinky v kočárku na hřišti už ať je teploučko, je to fajn, den uteče jako nic 😉 😎

včíl oběd a zase ven

jo a malá se staví🙂

sarlotta
22. bře 2011

@ellysa krásné šikulka: -)))) a ty vlásky 🙂)) my sme furt plešounci.

mili1
22. bře 2011

ahojtee, jééj aké sú obe krásné, olivia aj sarlotka 😉 🙂 aké šatôčky majú ,to je krása,,,,zlatučkkéééééééé 😉 🙂
My sme boli vonku na prechádzke a teraz ešte spinkame
mab my sme este v tom čase tiez nič nerozprávali, lel mama, tata atd,

nefertitka
22. bře 2011

ahojte..

@sarlotta no to potesi:( ja som mala crevnu chripku pred mesiacom, ale iba hnacky,ale to take,ze cista voda kazde 2 minuty,ani som sa na zachod nestihala vracat,a vysoke horucky,ale mala bola vtedy v nemocnici,takze sa tomu vyhla. uz sa vam to hadam bude len zlepsovat. A mas pravdu,tych rotavirov je tolko ze az...tiez Nikolka dnes 3x kakala vodu,ale dufam,ze to nic nebude. Uz si za posledny mesiac uzila az az...aspon na pol roka by sme chceli pokoj.A krasna princezna je Sarlottka;)

@ellysa aj Olivia je krasnucka;) su to princeznicky, a este sa daju tak pekne vyobliekat🙂

@mabe v 1.roku nemusi vobec nic este rozpravat, nas tiez zas riesili v nemocnici,ze by mala viac uz rozpravat a ze by uz nemala dzavotat,ale pekne hovorit ako dospley clovek,ani som sa nad tym nepozastavila uz tento krat. 2 rocne dieta predsa nebude hovorit ako dospely clovek.

mabe
autor
22. bře 2011

ahojte, tak my jeste od nasich sly u nas na hriste detsky. anicka se koukala na deti, chodila malicko, jeste neni rozchozena venku, doma lita jako camrda, ale venku je to na ni asi jeste rozlehly a musi se rozkoukat. moc se ji tam libilo. vztekala se, jak jsem ji dala do kocarku. s nasema byla na prulizkach, houpala se, deda ji poustel po klouzacce samotnou, pry ji dal do leza a pustil, jak anicka dojela, tak se pry strasne rechtala. 🙂 dneska spala jenom jednou, mozna uz to omezi- spani pres den. tedka stahnu fotky a jeste neco hodim z venku a oslavy do alba.
@sarlotta krasna je malinka, at vas to bliti prejde co nejdriv
@nefertitka ja vim, ze asi ne,a le proste me to zaskocilo. jak vidim ze je anicka sikovna a hodne ziva, lita, tak...

nefertitka
23. bře 2011

@mabe je to zazitok prvy krat na ihrisku,co?🙂 aj my sme dnes boli... 😉 smykala sa 10 hodin 😀 strasne ju to bavi...

inak nam odstupili od kupy bytu:( 2 tyzdne sa zatajovali a teraz toto:( tak sme sa tesili na ten novy byt,skusime sa ich zajtra spytat na vymenu,alebo ci nepodrzia nejaku dobu,ale pochybujem...niektori ludia su tak nezodpovedni,do poslednej chvile nas drzali v tom,ze to chcu a my sme uz dali vsade zalohu a asi dojdeme o 2000 eur 😠 😠 😠 😠 ak nie viac.

ellysa
23. bře 2011

@nefertitka tak to je teda podraz 😠 😠 😠 😠 😠

mabe
autor
23. bře 2011

@nefertitka to je hrozny jednani lidi 😒

holky, tak dneska jsme byly cvicit a anicka zase spala jenom jednou pres den, tedka zalehla a snad uz bude spat. uz je to druhej den, tak uvidime, jak ji to dlouho vydrzi.

mabe
autor
24. bře 2011

ahojte holky, tak my mely dneska paradni den. dopo doma a odpo jsem vyrazily do prirody. autobusem za brno a pak 10km prirodou. po ceste nekolik zviratek - kacenky, kozy, kone,...slunicko svitilo parada, anicce jsem nechala jenom teplej svetr do kocarku. pak jsme to vzaly k tchanovcum, tam se anicka probehla a tedka uz spi. dneska v noci chtela jest o pulnoci a ja ji nedala. tak pul hodky knourala a pak jeste hodku se v posteli mrvila, potom spala do 4h a ja ji kojo dala, pak jeste spala do 6:30h. rozhodla jsem se, ze kojo dam nejdriv v 2h. jsu zvedava na dnesni noc. zitra dopo aniccina oslava s kamaradama v babykavarne. 🙂

bambi7
25. bře 2011

cafte babulky ako sa mate?

nef to mi je luto .....

dnes je krasne vonku boli sme 2,5h na ihrisku a teraz spi tak mam chvilku....inak vsetko ok
a pekny vikend pajem

nefertitka
25. bře 2011

ahojte,

@mabe to znie dobre.. 😉 Anicke sa museli zvieratka pacit🙂

@bambi7 aj my sme boli cele doobedie vonku dnes, ale dnes sme boli na zahradke...tak Nikolka sa hrala a ja som sa snazila okna umyvat 🙂 ale furt mi do toho bastrngovala...

ta zahradka je predsa len dobra vec, inak s tym bytom nam skusia nejaku dobu pockat, tak sa stale snazime tento predat...tak uvidime,drzte palce...aj dnes maju dojst nejaki ludi ana obhliadku..

a co planujete na vikend?ma sa ale pokazit pocasie ☹

Nikolka si akurat spieva M.Jacksona - The girl is mine, akurat to hra, haha....ze dudu is main....lala...dudu is main🙂

mabe
autor
25. bře 2011

ahojte holky, tak v noci anicka chtela zase o pulnoci papat. ja ji nedala a zase 1,5h nemohla usnout. pak usla a probudila se az v 5h, tak jsem nakojila. nevim, jestli to delam dobre. chtela jsem jedno kojeni vynechat v noci a kojit az k ranu. kamoska pry mluvila o tom s nejakou detskou psycholozkou a ta ji rikala, ze deti nevnimaji hodiny. takze ona zarve, pak se unavi a dostane k ranu, ale priste bude rvat zase. ze by to chtelo nakojit treba az bude svetlo, aby si uvedomila, ze je to v jinou dobu nebo uz vubec. zase v 6 nebo 7h je pozde. anicka se vzbudi kolem te 4-5h.tak ja nevim. 😒
dneska jsme mely oslavu v babykavarne. paradni , i na to ze jsme tam byly 2h. anicka predtim nespala, takze pak vsechny 4 deti odpadly v kocarkach, tak jsme chodily po venku jeste. byla jsem si zacvicit, citim se dobre.
@bambi7 tak co snazenicko? 😲 😀
@nefertitka trosku mela respekt, ale libily se

sarlotta
25. bře 2011

@mabe já myslím, že to děláš dobře 😉 , chce to vydržet tak týden nedávat kolem té půlnoci a uvidíš, že se přestane budit v tu dobu, navíc se posune čas teď, tak to pak se bude budit ráno kolem 6té a to už můžete vstávat 😉 necháš si večerní a ranní kojčo ? nebo končíš úplně ?

mabe
autor
25. bře 2011

@sarlotta nechci zatim skoncit uplne kojo. myslim ze to ma svy pozitiva.

mili1
26. bře 2011

Ahojte, nef to mi je luto, mozno sa vám ho podarí ešte predat, držím palce 😉
Nikolka je šikulka ked uz spieva po anglicky 😉
u nás prsí tak vonku nejdeme, ale boli sme doobeda na nakupoch kupila som vela krásnych vecí pre Nikiho aj topanočky na jar atd, uz zo všetkého vyrástol,
Tento týzden sme začali vstávat o 4,30 a uz nechce spat ale aspon v noci začal dobre spinkat,,,klop klop aby som to nezakríkla ,,,, 😉
elly ako sa máte??
Idem ešte presadit kvietky

mabe
autor
26. bře 2011

ahojte holky, tak my byly s anickou dopo venku. jeste bylo celkem fajn. jak dostavate deti z detskyho hriste? ja uz ani tu nasi ancu neumim vzit, aniz by se nevztekala. 😀 cestou za manzou do garaze jsme potkaly klouzacku a anicka nechtela od tam. a taky nechce chodit vedle kocarku, porad se vzteka a chce sahat na kolecka. kdyz jdeme dva, jeden s ni a druhej s kocarkem, tak dobry, ale sama s ni jit nemuzu. 😖
byly jsme dneska na tom basketu, nejdriv anicka byla trosku vydesena, tolik lidi, krik a prostor velkej, ale pak se ji to moc libilo. sedela v kocarku a koukala se zaujate skoro celou dobu. pak dosel muj tatka za nama a chodil s ni chvilku a potom jsme ho s ancou hodily domu a manza sel jeste s klukama dal na pivko.
a dneska v noci anicka spala od 19h az do 5h na kojo a pak jeste do 6h. dneska spala zase pres den jenom jednou hodku, takze uz spinka a uvidime co kojo. 🙂

nefertitka
27. bře 2011

ahojte..
to je pocasie,co?:(

@mili1 aj my posledny tyzden vstavame o 4:30...sadne si,zahlasi ze "dohajali sme" a koniec 😒 😀 ...a potom som cely den taka unavenaaaaaaaa....

@mabe my zasadne vzdy odchadzame s velkym krikom z ihriska 😀 ...este hadam nikdy nesla dobrovolne a bez placu🙂 ale niekedy krik neni az tak velky,ked jej naslubujem nieco ine..ako ze doma pojde do vane a tak🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru