Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
1. dub 2011

cafte babulky co nove?

nef ja mam uz kupenu tu vakcinu na hep...A je u lekarky len mame prist .......je to dobra vec

inak nic nove klasika boli sme vonku a potom sme sli ku kamoske a tam sa babule hrali a teraz spinkame tak mam cas lebo vzdy po hodine kukne ci som tam a musim tam lezattttt 😀

co mate na plane cez vikend?
jaj mne zacala alergiaaa pomoccc stale kchammmmm ale co uz ........mam alergiu 2 rok .... 😠

tak paaa

a niky drzim palce na kontroleee

nefertitka
1. dub 2011

@bambi7 a co,bude dovolenka?🙂

mabe
autor
1. dub 2011

ahojte, tak uz jsme doma od nasich. byly jsme s mamkou po obchodech, ja nic a anicka ma dve bodycka skratkym, jsou v tescu 1+1zdarma. tedka jsem si rozsedla bryle, mam je uplne pokrouceny, jesteze mam nahradni. mam takovy ktery nosim jenom sem tam, jsou pulobrouckovy, tak doma s ancou trosku neprakticky. no, uz dlouho jsem si rikala, ze si koupim novy bryle celoborouckovy, takze tedka uz musim, v po pujde zase k nasim, aby mamka pohlidala ancu a k dr. je to tam totiz na dlouho.

@bambi7 ahojky, u nas nic novyho. anicka se porad zdokonaluje v mluveni, komunikaci se mnou, nosi me knizecku na cteni,....
@nefertitka ahoj

mabe
autor
1. dub 2011

@sarlotta ja davam anicce holandiu bilou a do toho kousek presnidavky, davam ji to tedka mesic a vzdycky jenom po pulce.
@mili1 ja si taky rikam, co druhy tehu? hlavne aby to bylo ok, chtela bych to nechat byt, tak do roku...

sarlotta
2. dub 2011

@ellysa ony by ty zakysané výrobky neměli vadit i když jsou z kravského mléka 😅 😉 no budu dávat obden a pak se kdyžtak poradím z doktorem, zase uplně to vypustit se mi nechce... ale já teda jogurty nejím, smrdí mi to a zvracela bych z toho 🤐 🤐 😅 tak nevím, třeba mám taky lehkou nesnášenlivost... jinak sýry jím normálka, mléko do kafe.

kravské mléko budu malé dávat od 2let převařené v omáčce a od 3let pak na pití pokud bude chtít 😉 dřív ne.

bambi7
2. dub 2011

cafte babule
boli sme v partizanskom za prababkou aj svokrovci a svagor no vylet....bolo super
len prideme domov a domka teplota ma 38,9st moje chuda a je stale hore nechce spat.......tak sa hrame jaj snad rano bude ok
tak pa

mabe
autor
3. dub 2011

@bambi7 ahojky, tak jak domka?
my mame sami oslavy. jeste dneska oslavime anicku s manzovou stranou a svagrove narozky.

mabe
autor
3. dub 2011

@sarlotta spravne s kravskym mlekem, to me rekla takhle idr.

nefertitka
4. dub 2011

dobre ranko...

@bambi7 ako mala?

@mabe ako ste oslavili?

@sarlotta taky tak s tym mliekom...to len moja uzasna svokra stale do nas huci hadam uz od pol roka Nikolkinho,nech jej davame kravske mlieko...a neda si s tym povedat,to je stale dokola to iste...ved aj jej synacik ho tak pil...bla bla...a stale sa montuje do toho,co jej davam jest,ale uz to berem jednym uchom dnu a druhym von

mabe
autor
4. dub 2011

dobre ranko, tak anicka ma rymecku a ja jakasi protivna, uknourana. chtela jsem jet k nasim a jit k ocarce, ale pojedu kdyztak zitra. pujdu s anickou ven, ale u nas pres poledne, nechci s ni jezdit v tramvaji. takze dneska z velke casti doma, aspon si odpocnu.
@nefertitka oslava dobra, akorat anicka litala u svagrove na balkon, takze ma rymu vic nebo proste se to tak vyvinulo. jeste je protivna asi z tech zoubku, uz ma carecky cerveny, takze snad se uz prorezou. dr. me taky rekla kravsky mliko az od tri let.

mabe
autor
4. dub 2011

za 3 tydny uz jedeme na dovcu do jeseniku s kamaradama - 4 rodiny, 5 deti, uz se moc tesim 😀 a zaroven trosku obavu z neznama, jak to bude fungovat, tolik lidi...

nefertitka
4. dub 2011

@mabe dobre bude, uvidis🙂 a na ako dlho idete?

mabe
autor
4. dub 2011

@nefertitka na tyden

bambi7
4. dub 2011

cafte babulky no domka uz dobree teplota uz nic .....len chuda je vyspana kupila som jej krem 50 faktor sensitive ale nivea a chuda ma reakciu z neho no je ako ja ja tiez nemozem hoci co..... 😒 tak som sla kupit vichy to mala stale .....nechcelo sa mi ist do lekarne a ze na tvar a krk dam a hned reakcia boze a ze sensitive 😠 😠 😠 tak mame teraz cez slnko bt doma a lebo hned rano ist a vecer tak som bola hned rano........

a vy ako?

nef a co vasa dovolenka kam idete nakoniec?

jej mabus super pekne si oddychnite.....

no my sme chceli ist do chorvatska ale nas poklad nechce moc sediet v aute a stava skoro rano ....ani k babke co je iba 2H necele nechcela uz sediet ku koncu ze dole a dole a plac.....no tak iba lietadlommmmm

a este zatial nic s tehu ved uvidime ani sme sa moc nesnazili ale uz by som chcela mimcooooo no musime nieco robit 😅

tak pekny dennnn

mili1
4. dub 2011

Ahojte, bam ani NIky nechce moc sediet v aute,posedi ale nie dlho, rozmyslali sme nad Chorvatskom ale určite by v aute tak dlho nevydržal, uvidíme kde pojdeme
Nef my kašičky robíme z kravského mlieka, sem tam aj vypije, ale davame este Bebu, doktor povedal že do 2 rokov tak ešte pijeme
nef keby som počula moju svokru 😒
bambi a teploty mala domka zo slnka?

nefertitka
4. dub 2011

@bambi7 my ideme zas na Rhodos,len inde...tam sa nam hlavne pacila cistota mora,bolo fkat kristalovo ciste,ziadna chaluha,ziadna meduza,nic...mozno na zaciatku trocha kamenov,ale aspon sa Niki s nimi vyhrala. Mozes aj pozriet, ak budes chciet...http://koala.sk/dovolenka/rhodos/doreta-beach-r...

@mili1 tak aj vy sa chystate k moru tento rok?🙂
ani my autom,kdeze,to asi az ked bude vacsia,neviem si to predstavit,tiez nevie vydrzat...

mabe
autor
4. dub 2011

ahojte, tak jsme zpatky doma. stihly jsme to do deste. byly jsme jenom hodku, ale aspon neco. jak jsme dojely domu, tak jsem anci splichala do nosa a vykoukl na me zoubek - dvojka vpravo nahore. jednicky nahore budou hnedka, protoze to ma krvavy jak svina. je zajimavy, ze prvni vykoukla dvojka. uz bylo taky na case, mely jsme porad dva dole jenom. je pravda, ze v noci hekala a dneska je dost protivna. ja to pricitala te ryme, ale asi ty zuby. tedka odpadla, tak ja budu chvilku na netu. 🙂
@bambi7 ja premyslela nad tehu, tak za pul roku. uz me to zacina zase trosku chytat, jak vidim ze anicka vic chape, je sikovnejsi.

jinak mam zdarne za sebou prvni MS. 😉 je pravda, ze predtim 10 dni spineni, ale co, nejak se to rozjet musi, uvidime priste.

bambi7
4. dub 2011

cafte babule

no prsiiii ale dako som rada kedze domka nemoze teraz na slnko.....uz to ma lepsie davam jej fenistil kvapky

no nam aj lekarka povedala ze krav.mliekom nech saa neponahlame tak ani nebudem ked som ja aj moj alergik....domka aj tak ine ako bebu nechce ani nutrilon sunar.........ani za svet

mili ako sa mate?
nef ani domka neobsedi
takze na dovolenku iba lietadlom tak uvidime kam.....ja by som sla zasa na malorkuuuuu 🙂 no uvidime

no inak coskoro je leto tak to leti a coskoro ma domka 2r a ja 30 😅 tak mame spolocnu oslavu 😀

a co ste dnes robkali?

bambi7
4. dub 2011

a mab aj ja by som uz chcela druhe ale dako zatial nic tak co pockame predtm nebol problem a teraz dako nic ale neva pockame......

nefertitka
4. dub 2011

@bambi7 fakt to leti, pred nedavnom vianoce a uz nam ide leto...
a nedavno sme si tu este pisali ako tehotne;)
a skuste mimco po dovolenke,vtedy to ide rychlo🙂 aspon mne to slo, vzdy po letnej dovolenke pri mori som mesiac na to otehtnela a predtym aj roky nic...a dokonca aj dr. mi to odporucil 😉 ...

my sme dnes poobede trcali doma,lebo lialo,ale doobeda sme boli na zahradke cele doobedie...Nikolka dosla za mnou ze "aha Nikojka nasua veuky kamen" ....kukam a to slimak a mala cely lepkavy prst od neho, a okomentovala to,ze ju ocikal 😀

A naucila som ju davat pusy a hovorit prosim si ( no snazi sa🙂 ) a teraz ma len cmuckuje,tak si to maximalne uzivam 😀 😝 ....Pride, povie ze dam mamine pusinu a potom posim si keksik🙂...napr.

nefertitka
4. dub 2011

a takto vyzerame ked papame sliziky🙂

nefertitka
4. dub 2011

a takto teraz vyzerame normalne;) ...uz som dlho nepridala ziadnu fotku nasho "drobca" 🙂

bambi7
4. dub 2011

cafte nef mala je uz teda velka kocka a tusim cely tato 🙂

nef domka uz povie tiez ze prosim si ...a pusu mama ale maminka povie aminka ale mama mama 😀

a aj oby den akoze dobry den a obru noc 😀

a dominika tiez ominika
tak paaa

ellysa
5. dub 2011

@nefertitka že drobec, to už je slečna-nebezpečná, neuveriteľne to ide, však už aj my za chvíľu máme rok, malá už chodí...
inak do práce sa chystáš? ja keď si to len predstavím, tak je mi zle 😅 , a záhradka je super, čo? tešííííííííííím na našu 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
5. dub 2011

dobre ranko, anicka v noci porad hekala, nedala jsem ji nurofen jenom namazala mudisanem. tedka taky mrci, tak jsem ji ten nurofen dala, treba ji pomuze. kolem poledne jdeme ven za dedou na tenis. odpo kamoska.

@bambi7 druhy mimco prijde jak ma 😉

mabe
autor
5. dub 2011

@nefertitka zeprej drobec, to uz je velka slecna 🙂 je to sikulka

my na zahradku teda na dvorek jeste nepujdeme. musime tam nejdriv uklidit, deda tam ma plno harampadi, latky, draty, atd....musi si v tom udelat on poradek, ja bych mu to vsechno vyhazela.

mili1
5. dub 2011

Nef krásna je NIkolka a naozaj velká slečna už je z nej 😉
bambi držím palceky nech budeš čoskoro tehulka 🙂
my sme cely den vonku na dvore, maly nechce ist ani dnu 😉
ellly tak už chodíte, šikovná olivia 🙂

bambi7
5. dub 2011

cafte babule domka spi tak som tu 😀 mam hodku a potom musim lezat pri nej lebo po hodke kuka ci som tam....

a dakujem snad sa podari coskoro este taku malu babulku by sme br ali 🙂

no co mate dnes na plane?

jejjj olivia je sikulkaaaaaaaa

a mabuska ako ?

mabe
autor
5. dub 2011

@bambi7 ahojky, tedka jsme byly 3h venku a zadny teplo. anicce teklo z oci a nosu. mela dojit kamoska odpo a jit s ni ven jsme mely, ale odrekla jsem to. myslim, ze to anci staci. za chvilicku uz bodou vsechny tri zuby nahore venku. jsou takovy velky. 🙂 preju ti co nejdriv malou prcinu dalsi nebo lulinka. 😀 ja to vidim na zacatek snazeni tak z pul roku. neverila bych tomu driv,, ze tak brzo zacnu nad dalsim tehu uvazovat. anicka tedka tady chodi sem a tam po byte s mym mobilem a povida si. ona doma nepostoji, porad chodi. venku v neznamym prostredi chodi jeste za prst, ale je to jenom takovy jistici v cizim prostredi.

ellysa
5. dub 2011

@mabe aj oliv tak, vonku ju ešte držím za ruku, aj sa hanbí aj ešte na nerovnom teréne nie je taká šikovná, no ale chodí len týždeň, to sa doučí
aj anička je taká maminkovská, ja nemôžem nikam ísť, hneď je plač, bola som dnes s kamarátkou v detskej kaviarni, kým som šla na záchod taký rev , raz som si len z kávy šla odpiť a bola jej chrbtom, tak ma nevidela a hneď sa rozplakala, veľmi je na mňa naviazaná, asi, že sme skoro stále samé 😕

@bambi7
@nefertitka nechodíte niekedy do hopsasa? my tam teraz sme dosť často, keď je vonku škaredo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru