Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
16. čer 2011

ale mala aj dost podrazdene ocka, tak dufam,ze ten soplik bola len reakcia na to

mabe
autor
16. čer 2011

@nefertitka tak at mate v poho dovolenou a mala neni nemocna

nefertitka
16. čer 2011

dakujem mabe, aj ty nech si zdrava...

mili1
16. čer 2011

Ahojte,, nef ano je to moja vec ale vysvetlit jej to je tažké, manžel jej to musel vysvetlit 😒 ked sa jej niečo nepáči to je jej problem 😠 ja mu budem obliekať čo ja chcem ,,,,teda ona je hrozný pedant, zaujímajú ju len ľudia čo povedia a tak , ale ja nežijem pre ludi,,,to je moja vec, jasne ked ideme niekam ho vyobliekam ale pred dom nebudem 😒
My sme dnes boli v Ke u lekara s manželom na vyšetrenie, no a maly behal po chodbe a kričal ale nie tak hrozne , on je živý, sedela tam jejdna pani a začalo jej to vadiť, že to je zdravotnícke zariadenie a deti tam nemaju kričat a tak , môj ju musel skrotit ,,, 😀 ako vysvetlit malemu 2 ročnému dieťatu ze ma sediet , este sa k nam pridali 2 ženy že to je malé dieťa a to nevadi ,,no dali jej hned bola ticho 😝
takých ludí nechápem, určite bola stará dievka a žiadne deti nemá,,,,krava jedna 😠
Boli sme aj u kamošky, má rovnaké dieta len o týžden mladšie, malý sa hral s kočiarikom 😀 doma nemá tak musel vyskúšať 😀
Nef nech nebudete chorí a prijemnu dovču prajem, oddychnite si

mabe
autor
16. čer 2011

ahojte, tak anicka to nevydrzela a jeste jednou tedka usla, byla mooc protivna, rvala a rvala az usla. mozna si jeste neumi rozlozit sily. mysli si, ze to zvladne s jednim spanim a sem tam to nevyjde.
holky, tak mamka volala s tchyni, uz ji je pry lip, hlava neboli, tak pry chce jit v pondeli do prace a chce se zeptat dr. jestli muze jezdit na kole...no neni magor....ma atb na mesic, v patek vysledky krve, co ma z toho klistete, ma se setrit a ona... 😒

nefertitka
17. čer 2011

ahojte,

@mili1 no nevyjadrujem sa ani na tu zensku...lebo by to bolo velmi skarede 😖 😝

@mabe skus jej dohovorit,nech si este oddychne....nesla by som este do roboty asi

mabe
autor
17. čer 2011

dobre ranko, tak nasi prijely na navstevu, vecer jedou do chorvatska, tak jeste prisly za anickou, tedka sly ven. ja jdu trosku uklidit a uvarit obed. anicka pak vytuhne a odpo po praci si pro nu prijde deda druhej od manzi tata. takze dneska mam docela vegac, vsak budu uklizet a zehlit. 🙂 zitra jedeme na zahradu na tresne a v nedelu ke kamosce na barak.
@nefertitka dneska jde na infekcni, bude mit podrobnejsi vysledky, tak jsme zvedavi. oni jsou tchanovci v nemocich magori, chodi do prace marodni...

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nefertitka
17. čer 2011

@mabe tak si porobis, co potrebujes, ja som uz dnes napriklad zufala, nemam sa ani ako balit,manzel v robote a Nikolke bezi zasadne opacnym smerom ako ja potrebujem, cele doobedie mi skace po gauci a lieta a nevie si sadnut na 5 minut.Uz z toho zacinam byt fakt zufala, nemam ako varit,upratovat a to nevravim o sebe,kym neni muz doma, tak si ani "neprdnem", len lietat za tymto sintrom. Povedala som jej ze pod, pomozes mi balit sa na dovolenku, tak som si dala tasku na postel a uz na nu vyliezla,ze ide skakat,odtial sa rozbehla do obyvacky a skakala na gauci a takto vyzeraju cele dni. Asi ju niekam priklincujem uz

nefertitka
17. čer 2011

@nefertitka a nemozem ju ani nikomu odovzdat ako ty, lebo sa bojim pri jej zivosti,ze niekomu odniekal niekam padne. Ja co som obozretna az maximalne mam problem ju niekedy zachytit,ked vyvadza niekde

nefertitka
17. čer 2011

a este som nespomenula,ze len pisti za vsetko a na vsetko protestuje a vecer vymysla so spanim,normalne ked zaspi sa tesim,ze mam chvilku klud. A ze urob si druhe dieta,ved to by som uz fakt nemala ju ustrazit a hlavne ak by bolo to druhe vacsie taky isty sinter ako Niki,tak neviem neviem

ellysa
17. čer 2011

@nefertitka bojím sa, že má doma podobné dieťa 😕 , tiež sa nezastaví, všetko vyťahuje, teraz sa naučila vyliezť na gauč a chce z neho skákať, von keď ju pustím uteká ako splašená, tak ju púšťam len na ohradenom ihrisku, aj tam za ňou stále behám, lebo je schopná sa všade vytrepať. muž chodí do práce o 5.00 a vracia sa okolo 20.00 keď už malá spí, nemám tu žiadnu rodinu, tak tiež v kuse sama, ak ideme k naším, tiež ju samú nenechám, lebo nie je na nich zvyknutá a plače ak tam nie sme, tak tiež momentálne nemám chuť na druhé, aj keď mm už veľmi chce,ale ja neviem, ako by som to zvládla.

teraz spí, tak len oddychujem, bordel doma, predvčerom som upratovala a vôbec to tak nevypadá, no čo už, snáď to nebude večne...

ja len dúfam, že druhé bude úplný opak 😀

nefertitka
17. čer 2011

@ellysa som rada,ze nie som sama🙂))) ja sa ju chystam teraz tiez ulozit, tak si na chvilu natiahnem chrbat aj ja...
ja sa fakt u Nikolky bojim,ze jej diagnostikuju hyperaktivitu,lebo take zive dieta som vazne nevidela vo svojom okoli...mali by sme ich niekedy dat dokopy,ze co budu robit🙂
a musim ju pochvalit,doteraz kreslila len cmaranice a dnes nakreslila balon so snurkou 😀

mabe
autor
17. čer 2011

holky, tak anicka je taky zivel, ale druhy bych chtela v blizke dobe.

tedka jsem anicku dala tchanovcum do auta a nemohla jsem ju pripasat, uplne me je z toho zle, plakala, vzpouzela se,...snad prestane plakat. 😒 porad to mam v hlave.

mili1
17. čer 2011

Ahojte, nef ako keby si hovorila o nasom dietati 😀 také isté 😝 ja ze som sama 😀 ale sem tam sa aj pohrá a všetko povyhadzuje zo suflikov, ja to poukladam a on zacne druhý vyhadzovat a to robím dookola 😝 a ked ideme nakupovat tak pistí ak niečo nedostane a kazdy na nas kuka, uz asi prestaneme chodit s nim do obchodov 😒
elly ja upratujem furt dookola, vsetko povysavam , umyjem a este v ten isty den to vyzera ako keby som vôbec neupratovala 😒
Babulky my sme uz tento týžden bez plienky , na noc a na spanie ešte nosíme , 🙂 😉
malý sa pekne pýta cikat do nočníka , aj kaka ale nie stále, ale sem tam mu to este utečie do slipov ked zabudne , dnes sa tiez pokakal som nepostrehla a začal tlačit a uz bolo tam 😀 som taká rada 😉 dufam ze mu to vydrží 😉 🙂 klop klop klop

mabe
autor
17. čer 2011

@mili1 tak vidim, ze se mam na co tesit s anickou. gratulace bez plinky. od kdy jste zkousely nocnik? anicka nechce na nem nejak sedet.

mabe
autor
17. čer 2011

tak holky, v 18h privezly tchanovci anicku, tak se najedla trosku kase, cucla si mlika a odpadla. pry byly celou dobu venku, tkaze nespala a pres obed spala 1h. takze zase mam volno, to je krasa. 🙂

nefertitka
17. čer 2011

@mabe no aspon si oddychnes, ju zmordovali🙂
tak ja sa ukazem az o 12 dni, majte sa tu krasne🙂

mabe
autor
17. čer 2011

@nefertitka mej se krasne na dovolene, pekne si to uzijte a oddychujte 😉

mili1
17. čer 2011

Nef prajeme krásnu dovolenku 😉 🙂

nefertitka
18. čer 2011

dakujem krasne🙂pa

mabe
autor
18. čer 2011

ahojte, tak dnesni den super. byly jsme na zahrade -budouci bydleni sbirat tresne, anicka porad chtela a chtela, tak uvidime co brisko na to. pak u tchanovcu na obede a pak ikea, chtely jsme zidlicku a stolecek malej pro anicku, aby mela kde si kreslit, atd...nemate nejakej tip? jinak jak jsme byly na zahrade, tak tam mam zakopanou darcu(pesan) a najednou jsem si vsimla, ze tam jsou mravenci a trosku to rozhrabla a larvy, fuuuj. uplne jsem videla jak je rozezrana ☹ . manza rikal, ze uz tam stejne neni, je to uz rok. no bylo me a jeste tedka hrozne, kdyz si na to vzpomenu. zitra jedeme ka kamaradum na barak, tak se tesim.

mili1
19. čer 2011

Ahojte,,,mab my sme včera zberali čerešne, maly pekne papal a furt ze mnam mnam 😝 aj som zavarila
mab my sme s nočnikom začali ked mal maly rok aj niečo, pekne sedel a čitali sme si rozpravky a pozerali obrazky ale niekedy sa ani nevycikal 😀 presedeli sme niekedy aj pol hodinu a nič 😀 potom nechcel sediet nejaky cas a potom zasa a tak dookola ale stale som skušala ho dat posadit, sedeli vsetky plyšove zvieratka pri nom 😉 😀
teraz to trvalo 2 dni a uz sa pekne pyta 😉 šikovný je 😉 🙂 stale kričí mama cik cik

nikolaaa777
20. čer 2011

ahojte ja som tu nova a chcem sa vas opytat ci sa vam podarilo otehotniet po missed ja som ho mala v 13tyzdni a velmi chceme babatko ale mam obavy aby sa to zas nezopakovalo velmi sa bojim ale zas velmi tuzim po babatku...prosim poradte

ellysa
20. čer 2011

@nikolaaa777 odporúča sa počkať aspoň 6 mesiacov, ale poznám veľa báb, čo otehotneli hneď a bolo to v poriadku, hlavu hore, keď sa to stalo raz nemusí sa to stať znova, mám dve kamarátky, čo mali raz missed a potom sa už mali úplne v pohode tehotenstvo. 😉 a na nás vidíš, že aj ak sa to stane dva krát, ešte nič nie je stratené 🙂 , všetky už máme bábiky pri sebe

adrianiiita
20. čer 2011

@nikolaaa777 Ahoj tak my ked sme sa rozhodli že chceme bábätko tak sme sa snažili rok a pol približne a potom som otehotnela a potratila som v 9tt ... a za 2 mesiace som bola tehotná znova ... s tým som vôbec nerátala a už vôbec nie ked lekári odporúčali počkať ... 🙂) ale netreba na to myslieť... treba sa uvolniť a ono to príde ... držím veľa šťastia ... 🙂

nikolaaa777
20. čer 2011

Dakujem vam aspon ste ma trošku upokojili lebo to dost tazko znasam teraz ☹ Ale uz sa tesim ked znova otehotniem a narodi sa mi zdrave mimčo 😉

mili1
21. čer 2011

Ahojte, ako sa máte? Boli sme dnes v meste a kupila som malemu zopar vecí tričká aj slipy , tešil sa velmi a celu cestu domov hovoril ipy ,,podarený bol 😲
nef sa uz opaluje na pláži ako jej je fajn 😉 🙂
Kde je bambi? Už dlho tu nebola,,,bambiiiiii kde si?

mabe
autor
21. čer 2011

ahojte, tak jsme byly dopo venku, anicka se vyblba a hnedka usla jak jsme dosly domu bez jidla. odpo si ju berou tchanovci, takze se budu lecit, zase me zacla ryma a krk. 😒

mabe
autor
22. čer 2011

ahojte, tak tedka jsme dorazily z venku domu, anicka usla v golfaci po ceste domu, myslela jsem, ze si da obed a pujde spat, no vstavala v 6h, tak uz byla unavena. byly jsme za mym dedou na tenise. zase sem se nasrala, uz sem asi popisovala rodinnou situaci, tatka ma segru, ktera se o dedu vubec nestara, vidi ho akorat kdyz ji nasi pozvou 2x do roku na narozky anebo kdyz neco chce. deda bydli v mestskym byte a ona tam chce napsat bratrance, tatka rikal, ze jo,a le musi se domluvit na nejakych podminkach. do budoucna z toho mozna bude statni, a aji kdyz ne, tak bdue mit bratranec kde bydlet a co ja...chapete. a ona to vubec nechape, pry mame kde bydlet a stavet budeme, ale co penize???no a volala dedovi, kdyz jsem s nim byla, poradne ani nepozdravi, nezepta se ho, jak se ma, kdyz uz vola a hnedka, kde je ta domovni sprava, ze jde dneska do mesta a vyzvedne papiry na napsani bratrance na dedovu adresu. 😠 deda rikal, ze se pocka do konce prazdnin, jestli se byty nebudou odkupovat a pak ho tam kdyztak za nejakych podminek napise, ale to bude neco se s ni domluvit. vubec nechapu, jak muze byt vuci dedovi tak bezcitna, je vdovec uz 11 let a ona nic. my se s tatkou a mamkou o neho moc radi starame, ale je me lito dedy 😒 tak vypsala jsem se, diky.
odpo jedu k nasim s ancou zalit kvitka, nasi jsou v chorvatsku a pak pojedeme s manzou nakoupit dedovi polstar a nejakou matraci.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru