Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
31. srp 2011

@mili1 neboj, všechno bude ok , My jdem do školky už zítra... já se těšíííím 😀 😀 😀

mabe
autor
31. srp 2011

ahojte, tak se hlasim od nasich. tedka jsu nejak cely dny pryc, takze aspon tedka na chvilku nez se anicka vzbudi. mame se dobre, anicka je cim dal tim vic ukeca a den ode dne zkousi novy slovicka. akorat vcera me predvedla hysteraka v autobuse. vstavala me v kocarku(golfac, ze ma popruhy jenom kolem pasu), nechtela sedet, ja ji drzela a ona rvala a rvala. lidi na me koukaly, myslela jsem si, ze uz aji ridic na me krikne. 😝 dneska jsme jely k nasim a taky mela tendenci vstavat, ale pomohl piskotek. vcera to bylo takt husty, byla jsem uplne spocena, cervena..

mili1
31. srp 2011

Sarlotka dakujem, dufam ze bude 😉 🙂
mab ahoj, kde ste všetky babulky?

mabe
autor
1. zář 2011

dobre ranko, tak za chvilku jdeme s anickou plavat do plavacku, nahrazujeme si lekce z cervna a pak odpo si berou anicku tchanovci a ja budu uklizet a pujdu cvicit. 🙂 takze pekny den, snad anicka nebude zase radit v autobuse jako minule. vcera uz taky mela tendenci, nastesti jsme moc necestovaly.

@mili1 ahoj, pripada me, ze tady chodim sama 😀

ellysa
1. zář 2011

@mili1 jej konečne si dala foto, no isto si nervná-ja sa toho tiež desí, žeako to budete zvládať, ale neboj zabehnete sa
@mabe tak to máš super deň naplánovaný, my sme boli týždeň u našich, tak teraz mám zasa šok, že niketo nevarí nenakupuje a nehrá sa s malou 😀
my dnes asi pôjdem pozrieť nejaké body na doma, lebo dnes som ich pár vyhodila, čo boli také fľakaté, že by som sa jej ich aj po dome hanbila dať,
baby čím odpierate jablko? men už toľko vecí poničilo, lebo malá ho chce len sama jesť a celá sa s ním došúcha 😅

mabe
autor
1. zář 2011

tak sem chtela vysavat a zase se ulomila hadice. takze jenom vytru, snad ten bordel nejak dostanu i takhle pryc. o vikendu si chci koupit novej vysavac, jenom takovou tu tyc 2v 1. co na to rikate?
@ellysa jabko je asi velka veda, ja mam taky fleky od neho a zatim v nich anicka chodi ven. dokonce aji tedka ma jedno takovy na sobe, kdyz sla s tchanovcema ven. 😝 😀

ellysa
1. zář 2011

@mabe no však aj my máme pár, kde sú fľaky a aj tak ich nosí, ale tie čo som vyhodila, tie boli celé fľakaté 🙄 ,ale tak kúpila som jej tri bodynká v c&a

mabe
autor
2. zář 2011

dobre ranko, tak ja uz tady mam mamku a je uz s anickou venku. mela dojit az na obed k babicce, ale ma aktivni obdobi, takze prijela uz tedka. aspon sla anca na chvilku ven, ja se v klidu nasnidam a tak a pak pujdeme s anickou na svatebni obrad nasich kamaradu. odpo si pujdu zacvicit, kdyz tady mam mamku.

nefertitka
4. zář 2011

ahojte, co nove?ako ste vikendovali? este si uzivate teplucko?
@mili1 drzim palce na skolku, myslim na vas...

inak ja uz som zufala, boli sme so svokrou vonku, dovliekla Nikolke vanilkove trubicky, pytala sa jej, ci chce, povedala, ze nie, my sme jej na to povedali, ze sa doma akurat prepchala jogurtom a chrumkami, ze je preplnena, nech ich polozi na lavicku, ze ked bude chciet, tak si vezme. No nie, musela jej ich furt strkat pod nos, Nikolka stale odmietala a ked sa nepozerala, tak jej nasilu vopchala do pusy kusok trubicky, odhliadnuc od toho, ze mala spinave ruky, tak sa Nikolka branila a drzala ju nasilu jej to tam pchala...az ju naplo...ja uz nemam sil jej furt dookola nieco vraviet a na nieco ju upozornovat, potom som povedala muzovi, ze preco jej na to nic nepovedal, ze je to predsa jej matka a on mi na to povedal, ze on to nevidel, no do mna jak keby sto certvo voslo, sedel vedla nej, drgla som donho, ked to robila, videl to a on nema hanbu mi povedat, ze to nevidel! do prdele, uz ma total stve, ze ked jej nieco poviem, tak ma v nicom nepocuva a muz zrazu zacal spatkovat ako sa s nim naposledy nebavila pol roka, asi sa boji, ze sa zas prestane alebo co, ale ja uz mam toho total plne zuby! a este sa ide divit, preco jej ju preboha nepoziciame. Mozno ako to pisem to vyznieva ako banalita, ale keby ste videli ako sa snazila si presadit zas to svoje, ona doniesla trubicky a ona ich do nej napcha stoj co stoj! to je uz co za jednanie dospelej zeny! a ked potom videla, ze s trubickami neuspeje, tak vytiahla banan, potom rozok, a neviem co este aj napriek tomu, ze som jej asi 10x povedala, nech jej nicnedava,ze jej bude zle...

bambi7
4. zář 2011

cafte babule

miliii drzim palceeee

nef ako sa mate ?
mabus ako co anicka? elly a vy
my sa mame dobre domka je uz velka slecna ,ma blondate vlasky a kucerave.......stale keca dnes mi povedala zabudni na to..... 😀 uz neviem co som chcela a potom budem dobrucka ano?akoze ta ma rozumu ......stale chce ist do skolky 😀 inak nemam nic nove no chcudla som mam 51,8 a mala som 61 😅 tak som rada inak nic ........robim teraz svadby je toho dost tak nemam moc casu pisat ale polepsim sa ale myslim na vas tak paaa

mabe
autor
5. zář 2011

ahojte, tak my prisly z plavca. anicce se voda cim dal tim vic libi. 🙂 ja su nejaka unavena, anca jeste spi v kocarku, odpo si ju vezmou tchanovci, ja budu uklizet a pak jdu cvicit. vcera jsem zase pri sexu krvacela. je to jasna krev a nekdy je a nekdy neni, vetsinou teda zakrvacim. cytologii mam pred 3 mesice v poradku, jeslti je to tim oparem nebo vridkem co tam mam, ze se nejak podrazdi, praskne a z toho krvacim...uz me to nebavi. dr. me rekla pred 3 mesicema, ze si mam sledovat cykly aji bazalku a pak se uvidi. budu ji volat a uz se to musi vyresit. jinak v sobotu jedeme na sumavu s tchanovcema na 5 dni, uz se tesim. jestli tam teda nezmrzneme. 😀

@bambi7 anicka je velka dracice. uz pekne mluvi, den ode dne toho umi vic. 🙂 fiha, tys tolik zhubla
@nefertitka co ta tchyne blbe? 😠

bambi7
5. zář 2011

ahoj mabus slniecko no super anicka je uz velka babulka boze ako ten cas ide,,,,, 🙂 parada
a uz sa snazite ci este nie?ak ano drzim palceeee

mabe
autor
6. zář 2011

@bambi7 anicka je velka opica, porad vymysli nejaky blbiny a zkousi nova a nova slova.- zatim se nesnazime, trosku me strasi to krvaceni pri styku, jinak uz nespinim. asi budu mit jeste ten herpes. musim se objednat k dr. na kontrolu a neco s tim udelat nez se budeme snazit. snad to bude rychle, abysme nemusely zase dlouho cekat.

mabe
autor
6. zář 2011

ahojte, tak v cuku letu jsem tu. 🙂 anicka byla dneska zase na prizabiti. 😝 😀 rano nechtela jit do kocarku, ani nechtela chodit, jenom nosit a to ja teda ne. takze ja jsem jela s kocarkem a anicka 5m za mnou s brekem, kdyz jsme jely k nasim. v saline stoupala v golfaci, mam ho tak blbej, ze muze vypadnou, takze zase vztekot, kdyz jsem ji davala sednout. s nasema na vylete v poho a zase zpatky domu v saline to stejny. zacina me to jezdeni mhdckem stvat. budu muset jezdit s malym golfacem, kde nema moznost se ani hnout, bude jecet, ale nevypadne me. jinak den dobrej, byly jsme s nasema na prasatkach a pak na obede (pavli v montane 🙂 ). anicka uz tedka spi, spala jenom 45min pres obed, takze uz to neslo ji udrzet bdelou. jsu zvedava, kdy bude vstavat.
koupily jsme s mamkou anicce golfac pro panenky v tescu. jakmile ho anicka uvidela, tak ho nechtela dat z ruky a jezdila s nim po celym tescu. manza rekl, ze zase dalsi kram, do toho naseho malyho prostoru,ale anicka ma velkou radost. 🙂

bambi7
7. zář 2011

caf mabus tak vam budem drzat palce ked sa zacnete snazit 😉
a super ze ma anicka kocik aj domka ma a tiez rada v nom na macka pu 😀 babiku zasadne nie ,,,,,nema ich rada radsej auta vlacik mackov......knizky

tak pekny den vam prajem

nefertitka
7. zář 2011

cafte...

@mili1 ako zvladate skolku zatial?

@bambi7 ani nasa namusi babiky, ona len balony a lego a tak ...babiku ma len na spanie, aby sa jej pri zaspavani mohla sparat v oku🙂 uz sa zacnete snazit o druhe teda? pekne si schudla teda;) ja mam 53kg teraz, tiez sa mi podarilo z 58kg zhodit. Takto sa citim v pohode konecne.Este chodis behat?
@mabe dokazu pekne vyvadzat niekedy tie nase deti, co? 😉

mabe
autor
7. zář 2011

ahojte, my mame dneska volnej den, zadnej program. tak jsme byly s anickou na hristi. jely jsme tam s kocarkem, anicka vubec nemrcela a jela s kocarkem az tam. takze jsu moc nadsena. zpatky uz byla unavena, takze jsem ji musela nest, jinak rvala. odpo se pujdeme podivat na sokol, kdy zaciname cvicit a po ceste nakoupime.
od vcera zase po velke spinim. mam trosku strach, asi je to fakt tim, ze mam jeste herpes na cipku. cytologii jsem mela v poradku....ach jo, uz me to stve.zitra zavolam dr. a po sumave pujdu za ni na ko. uz bych se chtela zacit snazit na dalsi, ale musim ten cipek mit ok.

@nefertitka no to me povidej. anicka zase sla s takovym jekotem z hriste... 😀

mabe
autor
7. zář 2011

holky, chci se zeptat, jaky kupujete botky prckum? jenom zirafku nebo elephant a dkp nebo aji normalni znacky? musim koupit anicce boty na zimu a nevim jaky, jestli certifikovany nebo uz normal a jestli kotnickovy nebo vyssi....diky za info 😉

ellysa
7. zář 2011

@mabe my sme mali sandálky ecco a teraz má jesenné geox, chodím nakupovať do rakúska do ynačkového outletu, mne sa vždy tie detské značky zdajú také tvrdé 😕
na zimu budem kupovať jedny snehule a jedny vysoké topánky-kožené, asi aj vyššie ako len po kotníky

nefertitka
7. zář 2011

@mabe my sme kupili normalne cizmicky u Batu, ale tuto zimu by sme chceli nejake asi zateplene adidas, alebo tak, trocha jej hentie premokali, ale je mi luto take peniaze velke vyhadzovat za cizmy,kt. ma len na jednu zimu. No uvidime...a urcite vyssie ako po kotnicky.

Inak je to sila, ten pad toho lietadla,ze?

ellysa
7. zář 2011

@nefertitka je to hrozné, ja som z toho celé poobedie mimo 😕
😕 @mabe vy až troch ste stratili, že 😔

nefertitka
7. zář 2011

@ellysa mi hovor ☹ ...hej, cesi o troch prisli vraj...

mili1
7. zář 2011

Ahojte, ajja som zhrozena z toho lietadla, ☹niečo hrozne ☹ Demitru som mala rada ☹
My sa máme fajn, mame doma škôlkara, maly sa do škôlky velmi tešil, 😉 ale dnes rano začal trocha plakat ak sme uz boli pri triede a mala som odist ☹tak mi ho bolo velmi luto že som zostala pri nom trocha aby sa ukludnil,ale potom ho to prešlo ,,,,, inac všetko v pohode 😉
prvy den som odchadzala zo škôlky ja s plačom 😉 prišlo mi velmi luto cely den bez maleho ☹ no človek si musi zvyknut na všetko 😉
ja uz pracujem len sa mi nechce rano vstavat a chodit do roboty 😀 doma bolo fajn 😀
nef dakujeme 😉
mab my kupujeme elephanten, tie su kvalitne aj dobre, môj manzel je ortoped tak sa vyzna do topanok ,on ich malemu vybera ,,len kvalitne a pohodlne na nôzku 😉

ellysa
7. zář 2011

@mili1 šikulka, tak to je fajn, keď máš doma odborníka 🙂 , ja tam isto pôjdem na snehulky, myslím, že tam mávajú dobrý výber

ellysa
7. zář 2011

babule, čo budeme potrebovať na yzimu? počítam, že jednu kombinézu-teda nohavice na traky a bundu, jednu bundu rezervnú a reprezentatívnu a jedny snehule a jedny čižmičky kožené? bude to stačiť? alebo radšej aj dvojo yateplených nohavíc???

bambi7
7. zář 2011

cafte babule jaj to lietadlo az mi je zima......hrozne je skoda demitru ja som ho tiez mala rada......

mili super ze skolka v pohode.....kamoska tiez dala malu a tak sa tesila a ked zacalo jedno dieta plakat tak potom uz ich bola cela trieda.....ale to prestane je to nieco nove .......
ja kupujem protetiku a aj little foot ten obchod je v eurovea.........

elly a kde v rakusku kupujes ?daj typ 🙂

mili ked sme boli s domkou u ortopeda ten povedal hned ze len protetiku a sante.....oni moc nemaju radi tenisky adidas nike 😅 spon u nas co som tak sledovala ale aj tak domka ma ale snazim sa aby bolo vsetko ako ma 🙂 ale super aspon tvoj povie co treba.....ale inak tiez len kvalitne kupujem ....

elly domka ma 2zatepl.nohavice do snehu a stacilo a 2bundy....... a overal ani nemala min.rok nezohnala som ....a co mali sa mi nepacili

😅

a mala snehule a cizmicky a pohoda

tak pekny vecerrrrr

mabe
autor
8. zář 2011

@ellysa 2x jsem mela MA

ellysa
8. zář 2011

@bambi7 buď chodíme do parndorfu, alebo do scs vo viedni

ellysa
8. zář 2011

@bambi7 no asi tak kúpim aj ja 🙂 , bože to bude zasa peňazí, čo som zatiaľ pozerala, tak je to neuveriteľne drahé 😕
a chcem jej ešte funkčné prádlo z merino kúpiť, to sa asi zíde

nefertitka
8. zář 2011

ahojte...no vidim, ze uz riesite zimu... my sme mali tiez dve bundy minuly rok a dvojo oteplovaciek, a vela vela rukavic, ked sa vonku premocia jedny, aby ste ich mohli vymenit za druhe... a termopancusky, ked je velka zima. tuto zimu jej snad bude dobra bunda este z minuleho roka, cizmy musime kupit no a tie pancusky tiez neviem a oteplovacky mame jedny este snad dobre.
No a ked tak rozmyslam, ani ciapku uz nemame. Hm..to zas bude penazi...
ja som inak predvcerom bola u kadernicky a jedna kadernicka tam celu doby kaslala no a mna dnes skriabe v krku, dufam, ze ma nenakazila:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru