Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. čer 2012

@ellysa dr. me rikala, ze aji vitamin C pomaha napomahat spineni a krvaceni, takze citron, grep..

martusinek
11. čer 2012

@mabe Do té doby, než jsem potratila, jsem si myslela, že problém je otěhotnět a ne mimi udržet, myslela jsem si, že potratí jen třeba ženy, které se nešetří nebo když jsou nějak nemocné. Pak jsem potratila a byla zničená a myslela si, že jsem na to sama, tady na modrým koníkovi jsem si uvědomila, že na to sama nejsem a pak mi ženy v mém okolí říkaly, ať se netrápím, že jim se to stalo taky a já zjistila, že je jen málo těch, které nikdy nepotratily a víc těch, které tu zkušenost mají a některé několikrát za sebou. Jedna má kolegyne z práce potratila 4x. Poprvé přišla o dítě v 5. měsíci a pak ještě 3x za sebou během prvních třech měsíců. Nakonec má dva zdravé kluky. Říkala, že ji to zničilo poprvé a pak ještě podruhé a pak si prostě řekla, že to bude zkoušet a ono to vyjde. Pak to prý brala tak, jo zase to nevyšlo, tak co nejdříve revize a ať už se zase můžeme snažit. Říkala, že se bála, ale prostě to dítě chtěla a byla ochotná udělat cokoli. Nakonec se dočkala.

mabe
autor
11. čer 2012

@ellysa myslim na tebe kocko, vim co prozivas. drz se.

martusinek
11. čer 2012

@ellysa Být tebou, beru klidně 3x denně dvě tablety.

mabe
autor
11. čer 2012

@martusinek ty me ty slova beres uplne z ust. je to proste tak, me strasne pomohl konik. vedela jsem, ze nejsem sama a ze to dobre nakonec dopadne, takze nemam veset hlavu. ja su tedka ve fazi, ze se tesim na dalsi tehu i s tim, ze by to treba zase nemelo vyjit. vim, ze by me to zase rozsekalo, ale proste si pripoustim i tuto variantu, ale dokud nezkusim, tak mit dite nebudu.

martusinek
11. čer 2012

@ellysa Ještě mě napadlo, aby ti manžel zvedl nohy postele. Mně manžel strčil pod moji matraci polštář. Bylo to docela pohodlné. Ležela jsem teple, pod peřinou a trávila tam většinu času s nohama nahoře. Jedla jsem na co jsem měla chuť a tím, že jen ležíš, tak se člověk brzy unudí ke spánku. Být tebou, jím prášky a ležím s nohama nahoře. Víc pro to udělat nemůžeš. Ale snaž se být víc v klidu, vím, že je to těžké, já taky vždycky celý den brečela, ale myslím si, že tím pláčem prckovi nepomáháme. Snaž se usnout a prostě ležet.

mabe
autor
11. čer 2012

@martusinek mas pravdu,ja taky lezivala s nohama nahore.

martusinek
11. čer 2012

@mabe Jsi statečná a silná ženská. Dočkáš se, koukni na Aničku, taky ses jí dočkala, takže toho druhého mimi se dočkáš.

ellysa
11. čer 2012

@martusinek
@mabe najviac mi chýba malinká, ešte nikdy odo mňa nebola preč

mabe
autor
11. čer 2012

@ellysa naprosto chapu, co citis, kdyz nebudes mit oli doma. ja anicku davam zatim jenom na noc, tak jednou za tri mesice a uz se na ni dalsi den v poledne moc tesim. tedka je ale fakt potreba, abys jenom lezela a snazila se co nejmin hybat. ja kdyz musela lezet a anicka kolem me behala a ja si s ni nemohla poradne hrat a tak, tak me to dralo srdce. bylo me strasne zle z toho psychicky. bylo me to strasne lito. takze oli se bude mit dobre, zase bude mit zmenu a ty si muzes oddychovat, i kdy vim, ze je to tezky. 😖

mabe
autor
11. čer 2012

@martusinek dekuju 😉

martusinek
11. čer 2012

...a já se snad dočkám v prosinci a miminko si pochovám a budu ta nejšťastnější ženská na světě....ale že nás to stojí slz a starostí, že? ....když si vzpomenu na některé feťačky, které celé těhu žijí na ulici, fetují a pak porodí zdravé dítě, které se pere s absťákem, tak nechápu, kde je nějaká spravedlnost...

my normální ženské bychom daly za dítě cokoli.....a máme to tak těžké...

mabe
autor
11. čer 2012

@martusinek naprosto presne, nekteri "plkaji" deti a odlozi je a vubec si jich nevazi 😖

ellysa
11. čer 2012

@martusinek presne je to nespravodlivé

martusinek
11. čer 2012

@ellysa Musí to být těžké, ale potřebuješ klid....vem to tak, že to pro to své mimi musíš udělat, ležet a odpočívat a to by s malou asi nešlo...trápila by se, kdyby viděla, že pláčeš a trápíš se. Spi, lež, čti si nějakou veselou knížku...já četla Harryho pottera...a hlavně, když budeš dělat vše, co je v tvých silách, budech klidnější, žes udělala pro mimi vše, cos mohla a teď už je to prostě jen a jen na něm.

mabe
autor
11. čer 2012

@martusinek ty umis cist myslenky nebo co? 😀 krasne to vsechno pises

martusinek
11. čer 2012

@mabe Píšu to tak, jak to cítím.

zuzananinka
11. čer 2012

veľmi Vám držím prsty - viem čo prežívate a aké je to niekedy ťažké - ja mám za sebou šesť tehotenstiev a z toho dve úspešne odležané - prajem Vám veľa veľa síl a prajem nech si čoskoro svoje babatká pritúlite v náručí

martusinek
11. čer 2012

@zuzananinka Moc děkujeme. Musí to být hrozný zážitek, tolikrát se zklamat. Hlavně že ses dočkala. Já potratila jednou a teď jsem podruhé těhu a jsem první týden bez nějakých problémů, také se bojím, abych to neproležela....ale stálo by mi to zato. Zítra jdu na uz, tak snad to bude ok.

ellysa
11. čer 2012

@zuzananinka ďakjeme a tvojim zlatíčkam prajem len to nejlepšie, nech robia stále radosť 😉

zuzananinka
11. čer 2012

@martusinek budem drzat prsty na zajtra - ultrazvuk bol vzdy moj strasiak - a teda poznam ten strach pred nim - neboj vsetko bude tak ako má byť - posledné tehotenstvo som prezila ako tak v psychickom zdravý, že som svojmu babatku neustále opakovala, že je vsetko na Ňom a že mu verím, že sa rozhodne správne...
@martusinek drž sa zajtra

martusinek
11. čer 2012

@zuzananinka Děkuju moc.

martusinek
12. čer 2012

@ellysa Jak se cítíš? Moc na tebe myslím!!!

Holky, tak jsem dnes byla na tom velkém ultrazvuku v genetu a je to v pořádku!!!!!!!!!!! Miminko je spokojené, čilé a zdravé.....a bude to KLUK🙂. Já si moc přála holčičku, ale to nevadí, jsem tak ráda, že je zdravý a že je vše ok, že je mi to jedno. Mám z toho moc velkou radost. Manžel se těší, že bude kupovat pistole a meče a konečně si splní svůj sen a koupí si auto na dálkové ovládání...podle mého ho koupí malému pod stromeček už k letošním Vánocům🙂. Holky, já mám takovou radost a naději, že se snad konečně toho vysněného miminka dočkám.

nikusa2011
12. čer 2012

@martusinek presne najhorsie je sa stym vyrovnat a nevzdat to,potrat dokaze polozit na kolena.......:( ale samozrejme ak chcete dieta tak to treba cim skor pochopit,vstat a ist za svojim cielom.......mne sa to podarilo na tretikrat.......samozrejme za pomoci lekarov a podpory mojej rodinky..........zeny nevzdavajte to.....!!!!!!!!!! 🙂

mabe
autor
13. čer 2012

dobre ranko, tak vcera bezvadnej den u kamosky. dojely jsme domu az po 19h, anicka sla brzo spat a roleta funguje v okne v loznici, anicka vstava v 7h. 🙂 dneska ma byt destivo, je tam mokro a mirne mrholi. dopo vezmu anicku aspon na chvilicku s prsiplastem ven a odpo jde k tchanovcum.
@ellysa tak jaka?
@martusinek gratuluju k vysledkum. 😉 toto je dalsi krok spravnym smerem. 😉
@zuzananinka tak to je teda sila, musis byt hodne silna, smekam pred tebou, fakt. ja mela 2x MA, pak v poho tehu, a pred pul rokem dalsi MA a staci me to. nedokazu si to tolikrat predstavit, ale co naplat, kdyz chceme deti, ze?

ellysa
13. čer 2012

@martusinek jej gratulujem veľmiiiiiiiiiiiiiiiiiii a to tak skoro videli pohlavie??? 😀
@mabe dobré ránko, od včera mám už len ten tehotenský hlien trochu žltý a sem tam sa v ňom objaví niečo béžové, volala som lekárovi, že je to ok, mám oddychovať, tak nič nerobím len ležím, sedím, hačkujem, pozerám telku, ale pri každom pichnutí utekám na wc, že čo zasa, s malou som včera telefonovala cez skype, je u starkých šťastná, vôbec jej nechýbame, doteraz bola u svokrovcov a dnes ide k mojim rodičom, ak do zajtra večera bude všetko oka, asi pôjdem s mužom za malou a v sobotu uvidím, mono pôjdem na chvíľu na tú svadbu ale samozrejme len posedávať a potom s malou spať

mabe
autor
13. čer 2012

@ellysa jee, tak to je dobre, ze se to zlepsilo. tak pekne jeste oddechuj a vse bude ok. 😉 je dobre, ze vis, ze mala nestrada a libi se ji tam. 😉

mabe
autor
13. čer 2012

tedka varim houbovou macku na obed, snad to anicka bude jest. bude to mit s kolinkama. anicka se kouka na pohadku a pak asi zkusime jit ven.

bambi7
13. čer 2012

cafte babulky moje dako som nemohla prist vam kuki mala som vela svadieb a bola som rada ze sa venujem a domke .ta uz je velka baba moja a vy ako

elly si tehulka?jeeeejjj drzimmm moc palce ale urcite to zvladnes
m sa zatial nesnazime az na dovolenke ideme do toho turecka na 12 dni od 4.7 tak sa tesim podarilo sa mi schudnut uz mam 50kg tak sa tesim inak nic nove a vy ako co deturence pisteeee
mam vas rada paaa

mabe
autor
13. čer 2012

@bambi7 ahojkyyy, my uz si rikaly co se deje s tou nasou kocenou 🙂 chybela jsi nam. vsechno leti, anicka uz keca o 106, normalne uz povida, beha, vzteka se, no asi jako kazdy dite, ale je to s nou uplne uz paradniii. 🙂 uz mam chut na dalsi tehu, byla jsem s vysledkama z imunologie na gynde, tam me doporucily anopyrin pri tehu kvuli nejakym mirne zvysenym hodnotam, ale moje dr. to moc nechce, protoze v cyklu spinim, tak abych nekrvacela zase. jeste rozhodne koncem cervence endokrinolozka kvuli zanetu stitnice a pak v srpnu na ko na gyndu a zari je nase. 🙂
50kg? jak jsi to udelala? ja mam 59kfg, jeste by to neco chtelo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru