Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
29. kvě 2013

dobre ranko, tak dneska me ceka socialka s dedou, vyridit prispevek na bydleni a odpo s anickou nekam do lesa. snad bude pekny pocasi.

ellysa
29. kvě 2013

@mabe u náis síce svieti slnko ale fúka

mabe
autor
29. kvě 2013

@ellysa no, jeste jsem neotevrela okno, ale slunicko krasny, jojooo fouka vidm to na stromech, ale aspon neprsi.

ellysa
29. kvě 2013

@mabe ja už som bola na našej "záhradke" otrhať jahody 😀 dala by som si tam aj ranné caro, ale nechcem malého ťahať na ten vietor hneď z rána

mabe
autor
29. kvě 2013

@ellysa no, to radsi pockej a prosim te, jak jsi pochopila bambi s tim UTZ, ze by byla tehu? 🙂

ellysa
29. kvě 2013

@mabe tiež som to nepochopila, tak uvidím,čo napíše, ale veľmi jej to prajem, teraz je také plodné obdobie okolo mňa samá tehulka, mohlo by sa to podariť

mabe
autor
29. kvě 2013

@ellysa to jo, moc ji drzim palce, je to nase slunicko 🙂

mabe
autor
29. kvě 2013

zitra mam informativni schuzku ve skolce, tak jsem zvedava, co se dozvime. uz se to blizi...zari je za chvilicku..

bambi7
29. kvě 2013

cafte babule nie moje utz ale tvoje mab ako si pisala ze idem na kontrolu tak ze ti budu robit sono ze sa tesim 😉 s tebou citala som ze ides na sono tak snad som to dobre precitala

😀 ja zatial nic ked budem tehu nebojte napisem ale brala by som 😀 no snazime sa a uvidime co bude

elly hej vonku fuka a dost aj u nas

mabuska ako sa inak citis?

a babulky dakujem ze mi prajete ste zlateeeee

mabe
autor
29. kvě 2013

@bambi7 aha, tak to jsem nejak nepochopila, ja uz se radovala za tebe 😉 . ja byla na UTZ minulej tyden v prenatalu na velkym, kde kontrolovaly ty prutoky, ale samo ze su zvedava zitra, jestli je vse ok. citim se dobre, akorat po delsich prochazkach me boli v krizi a trosku bricho jako na stranach, jak uz asi tahne. 😀 ty si nase slunicko, zaslouzis si uz dalsiho prcka. 😉

mabe
autor
29. kvě 2013

dneska jsme chtela jit odpo k tchanovcum, aby si uzily anicku (muzeme pak az v nedeli), ale vcera jsem se tam na hodku vecer stavila s anickou a proste se me to nelibilo. deda byl unavenej, tchan mel divnou naladu, vubec se s nama nebavil, vim nemusi mit na nas naladu kazdej den, babicka manzova aniku provokovala - ona to nedela naschval, ale anicce furt, ja mam medvidka a ty ne,....a anca s ni pak skarede mluvila, a ja ji musela peskovat a pak skakala jako obvykle, ale kolem babicky, takze zase jsem ji napominala. no proste jak tam maji ty duchodce, tak anca uz nema svuj prostor tam, musim ji mirnit,....na dlouhy povidani. takze se me tam dneska nechce a radsi budeme venku a v klidu

mabe
autor
30. kvě 2013

ahojte, tak jsme zpatky z kontroly. Vse je v poradku, i UTZ me dr. znova udelala, srdicko bije, placenta dobra, dost vody, takze kontrola zase za mesic. mezitim musim na velkej UTZ se objednat na specialni pracoviste. 🙂 a ptala jsem se na bolesti v krizi a trosku bricha a pry se mam vic setrit. takze jakmile to zacne, tak si sednout a odpocivat. mivam to tak 1x za dva dny, a jeste me dala horcik v tabletkach malou davku, ale pro sichr. tedka jsem si koupila "zdravej" obed dabelske maso s fazoli v konzerve, kdyz nemam anicku doma a mam na to chut... 😀 odpo jdu na informativni schuzku do skolky, tak jsem zvedava. uz je to tady, moje prcina bude od zari chodit do skolky, to budou zmeny. 😝 🙂

casia
30. kvě 2013

@mabe ahoj, taky mám za sebou sono, vše ok a akorát mi přišla sms, že i triply ok🙂tak nás čeká obě velký sono, my ho máme až 21.6., jdu i s manželem, u mě jinak zatím vše ok, pohyby zatím necítím až na občasné šimrání, které se ale zatím nemění a bříško bych si představovala taky, že bych mohla mít větší, ale to se snad dočkám....

mabe
autor
30. kvě 2013

@casia tak gratulace k tripple testum, ja na ne nesla podle predchozi spatne zkusenosti. ja se objednala formularem pres net na ten velkej UTZ, mela bych jit taky tak nejak od 18-27.6., tak uvdiime. pohyby bych uz chtela, rika se ze u druhyho je to driv. s anickou jsme je mela kolem 20tt

mabe
autor
31. kvě 2013

dobre ranko, tak dneska sla anicka po delsi dobe do skolky zase na pul dne. venku leje jako z konve, nastesti po skolce jdeme ke kamosce a odpo si budou decka hrat u ni v baracku. jdu tedka uvarit sebou obed. 🙂

mabe
autor
31. kvě 2013

ahojte, tak dnesek byl uplne bezvadnej. po skolce jsme sly ke kamosce, odpo si decka hraly krasne, pak prochazkou domu a venku je uz tedka tak krasne. 🙂 tedka se anicka naji a urcite padne, hodne ma toho dneska za sebou. 😀 zitra dopo tenis za manzou na turnaj, pak k nasim na obed a ja se pak vratim za klukama a anicku si vyzvednu vecer. pocasi snad bude moudrejsi. 🙂

mabe
autor
1. čer 2013

ahojte, dnesek bezva. odpo mela anicka na tom tenise kamaradku od kamose, starsi o 2 roky,ale anicka byla v sedmim nebi, hraly si....pak jsme jeste sly do pizzerky a pak me manza nechal jet samotnou(zustal s klukama v hospode) v desti domu pres cely mesto, ja byla nasrata,ale pak jsem byla rada a moc pysna, jak jsem to zvladla. 🙂
zitra dopo je vyzenu k tchyni na navstevu a ja uvarim, vyzehlim a odpo jdu s nasema na detsky den, manza bude mit volno. on ty masovy akce nema rad.

bambi7
1. čer 2013

ahoj mabuska super ze si to zvladla 😉
sikulka

aj domka bola s babkou vonku boli akcie pre deti a stretli princeznu tak mi volala domka ze mala aj korunku ta princezna 😀 my sme boli s mojim na nakupoch v rakusku trosku si spravit radost 😉
potom sme sli za domkou a bolo po dni
zajtra ideme k nasim na obed tak aspon nemusim varit.....
tak dobru

mabe
autor
2. čer 2013

ahojte, tak jsem vyhnala anicku s manzou ven nakoupit a k tchanovcum. ja varim a uklizim a odpo chci jit nekam na detskej den, pokud nebude prset nebo pak pujdeme kupovat kliky a postele nekam.

mabe
autor
3. čer 2013

dobre ranko, tak zase prsi, my tedka snidame, pozdeji jsme s anickou vstavaly a jedeme k nasim na celej den. jinak kamoska me poslala odkaz na dovcu 4denni s detma, jely by 4 baby s deckama: http://www.chalupapohadka.cz/apartmany-1-pohadk...

mabe
autor
3. čer 2013

jo holky, a uz jsem asi vymyslela jmeno pro holcicku: Adelka

casia
3. čer 2013

@mabe já vím, že jsi měla s těma triplama trable, četla jsem to...taky jsem byla hrozně naštvaná na doktorku, měla jsem za to, že když jsem měla ten prvotrimestriální screening, tak na blbé zastaralé triply nebudu muset, měla jsem hrozný strach, v podstatě jsem počítala, že mi vyjdou blbě, že je mi 33 taky...ale doktorka mi to vysvětlila, že to vyhodnocují dohromady a že mě určitě na amnio...nepoženou, byla jsem stejně rozhodnutá, že bych nešla...naštěstí to dobře dopadlo🙂

mabe
autor
3. čer 2013

@casia to je dobre, ze to tak dopadlo 😉 . ja nerikam, ze to vyjde vzdycky falesne pozitivni, ale proste ja tomu neverim a nechci se zbytecne strachovat

mabe
autor
4. čer 2013

dobre ranko, tak dneska pocasi zase naprd. nechce se me ven dopo, takze budeme si hrat, varit, uklizet, prat. odpo se chystame k babicce na navstevu(jak jsme bydlely), je tam i mamka.

mabe
autor
4. čer 2013

tak jsem se tedka prihlasila na gravidjogu. potrebuju uz neco delat s tema zadama. zacinam pristi tyden, uz se moc tesim.

mabe
autor
4. čer 2013

tak zitra tchan ma dovcu a vezme si anicku. proc ne, ale najednou si rikam, co budu delat? jsu zvykla byt s ni a celej den...no, trosku uklidim a jinak se proste asi budu valet. 😀

mabe
autor
5. čer 2013

dobre ranko, tak noc desna. byla jsem vzhuru asi tak 6x a nemohla jsem usnout. tedka bych spala a spala. s anickou jsem takovou nespavost v tehu nezazila. to uz se jako nikdy nevyspim? emoticon emoticon ja zatím pribrala +3kg, tak uvidíme kam to dotahnu.

anicka včera malovala kridama a pak si utrela oci nez si je umyla. po spani mela zalepeny oko a cely odpo ji vytikal hnis. tak jsem ji to na noc nakapala 2x optal septonexem. jsu zvedava jak to vypada tedka, ještě spi. ona ma trosku aji rymu, tak ten kanalek muze mit ucpanej i tak, snad to zvladneme i bez dr.
včera volala tchyne, ze tchan ma dneska dovcu, ze by chtěl anicku na celej den, uplne me prekvapila, ja myslela, ze si ji vezmou na odpo. nejak jsu s ni zzita, co ja budu delat? hlavne on s ni bude v byte i s tim dedou a babickou, všude prasky, pro ne bude hluk celej den,...zase chápu,ze kvůli tomu se preci nevzdají tchanovci anicky. no stejne ji tam dat tak kolem 10h a manza si pro ni dojede kolem 17-18h. a co ja budu delat? uklízet a lenosit.

ellysa
5. čer 2013

ahojteeeee, my chorľavieme, blbé počasie ☹ , malý celú noc nespal, tak kašľal, čo mu soplíky zatekajú, tak ja som spala asi 3h aj to nie vkuse, tiež ma ide odvaliť, aj kávu by som si dala ale čo keď kojím, tak som si dala bezkofeinovú a tvárim sa, ako ma vzpružila 😝
tie záplavy sú strašné, my sme už tiež odrezaný aj z SK strany aj smerom na viedeň

mabe
autor
5. čer 2013

@ellysa ahoj, tak nachlazeni? anicka ma tedka taky ucpanejsi nosanek a to ocicko. co myslis, mam to zkusit prokapávat a kdyztak zítra zajit k dr.? nechci zbytecne mezi nemocny ji hnat. ona normalka přes neho kouka, akorát ji tecou vic slzy a ma trosku nacervenaly.

mabe
autor
5. čer 2013

tak jsem byla sprdnuta od tchana, ze ma dovolenou, aby anicku mohl mit a ja mu ji nedam. vysvětlila jsem mu, ze ji musim splichat a vysavat nos, kapat do oci. a on ze dobře, ale ze ho to mrzi. proste se mnou mluvil, jakobych si to vymyslela a nechtěla jim ju dat. tak vycitave...ale ja ji proste potrebuju mit doma pod kontrolou s tim okem. a když jsem mu rekla, ze odpo muzou dojit, tak řekl, ze se uvidi..

on je totiž aji nastvanej, ze jim nechci dat pristi vikend anicku. my jedeme na svatbu a anicka bude na celej vikend u nasich. u nich to nejde, když tam mají babicku a dedu. na odpo to jde, ale na celej vikend, je to moc a on to nechape.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru