Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
21. srp 2009

Ahojte mabuš nechceli sme ťa vystrašiť 😉 vieme, že si dávaš pozor.
ja som sa na Oravu zbytočne prehnala, doktorka má dovolenku, tak mi len zobrali krv a mám prísť o dva týždne,ale blbá som ja, mala som si pre istotu zavolať. Tak ostanem aspoň pri rodičoch do nedele. manželovi sa nechce prísť, ide pomáhať kamarátovi na stavbu, je mi smutno, ale tak hádam dva dni vydržím 😀 . Inak dnes je to presne 5 rokov,čo sme sa spoznali. 😀 😀 😀

bambi7
21. srp 2009

cafte babulky mabuska slniecko nase my len vsetky cchceme aby ste boli okkk a vieme ze si davas pozor mame ta radi 🙂 tak len pekne lezkaj

elly jej tak gratulujem k 5 rokom 😉 my budeme v oktorbi spolu 6 rokov 😉 😀 a je to este lepsie ako na zaciatku 😀

a co ste dnes robkali?

mabe
autor
21. srp 2009

ahoj eli, bambi, jal tak polehavam, posedavam. boli me v krizi, kdyz dlouho lezim a pak v noci nemuzu spat. co nejvic se setrim. zitra teda jdeme na oslavu kamaradovych narozenin. Ma to uz na 16h a venku, tak se aspon trosku provetram. jsem porad doma zavrena, nejak se mi ve vedrech nechce ven.

aanda
21. srp 2009

ahojte babulky 🙂
Mabe, neboj, bude to OK. zajtra si to uzi, trosku sa odreagujes, budes medzi ludmi 😉 treba trosku zmenit prostredie... 😉

mabe
autor
21. srp 2009

ahoj andy, presne tak. prestanu na to myslet. uz me doma trosku hrabe. 🙂 a co ty? vsechno ok?

janka.s
22. srp 2009

krásné ráno všem přeji. 🙂

nefertitka
22. srp 2009

ahojte....iba sa chcem pochvalit,ze nam dnes Nikolka zacala lozit konecne dopredu🙂)) sice tak tarbavo ale predsa 😀 ja sa tak tesim z kazdeho jej pokroku...juj 😉
Mili,nejak som zabudla alebo prepocula odkial si?ze ked niekedy hodime stretko,kde by sme sa vsetky stretli,aby to bol nejaky zlaty stred;)
a viete kam by ste aj chceli ist k moru?my do talianska alebo do grecka...ale uz v juni,do septembra sa mi nechce cakat 😀

aanda
22. srp 2009

cauko babule... nik tu tusim nie je 😒
Mab, to poznam, ked budes dlhsie doma, tak to bude taka ponorkova nemoc... hlavne preto som isla este do prace po tom 16tt... pekne oddychuj, raduj sa.... bude to OK.
Co sa mna tyka, tak verim, ze uz to doklepeme do uspesneho konca... v tychto horucavach som velmi unavena, ale inak sa to da.. iba take normalne tazkosti 😉

ellysa
22. srp 2009

ahojte ako oddychujete?
ja som už dva dni nejaká unavená, tak len polihujem, as to bude ten Prednison, už to musím nejak dokopať už mám len necelé dva týždne s vyššou dávkou. Inak babule ja som začala špiniť a ešte som len 24 DC, som trochu vyľakaná, či takáto nepravidelná, respektíve moc skorá (už 3 mesiac mám MS medzi 24- 26 DC nemôže mať vplyv na tehotenstvo. Ako sa blíži snaženie začínam sa stresovať 😒
nef gretulujeeeeeeeeee, nikolka je šikulka 😀

mili1
22. srp 2009

Ahojte babulky , co robkate? ja som dnes varila a upratovala, no klasika 😀 chceli sme ist von ale prsi tak nikam sa nejde 😒
Nef no Nikolka je sikovna princeznicka , inak aj ja sa tesim ak maly urobi nejaky pokrok,,, vcera som sa tesila ze sa konecne vykakal lebo uz tri dni nekakal 😒 , nef ja som z okolia kosic
ellysa drzim palceky pri snazeni 😉
anda uz sa ti to blizi ....drzim palce a prajem rychly a bezbolestny porod 😉

bambi7
22. srp 2009

cafte babulky my sme boli na devine ńa prechadzke a bolo super potom sme skocili na obed 😉
nef my na dovolenku asi v septembri aspon sa tesim cele leto 😀 boli sme aj v juni ale potom v auguste som ani nemala pocit ze sme niekde boli 😀 jedine ist este v septembri raz 😀 😀 😀 a supe nika je sikulka 😉

nasa keca z hrackami drzi ich ,prevaluje sa ale nic nove a je vie si dat nozicku do ust 😀 😝 dobre nie je 😀 😀 😀

dnes som daka unavena to asi to pocasie ale lepsie ako slnko a co ste robkali?

ellysa
22. srp 2009

babulky tak ja som sa trochu pohrabala po nete a ževraj môže byť aj taký krátky cklus, navyše tento mesiac som mala ovu už 12 DC, takže by to bol presne stred. Takýto cyklus som mala kým som nezačala brať HK. Teraz mám ale taký malý problém, presne keď budem mať ovu máme naplánovanú cestu k rodičom-musíme ja mám tú hematológiu a máme objednaný servis na auto. Mi to prekazilo plány 🙂 . Manžel sa vyjadril, že sa budeme snažiť v aute 😀 .
A ešte sa vás spýtam na ďalší týždeň ako by mala byť ovu chceme ísť na dovolenku, myslíte, že je to dobrý nápad, o ak už budem tehu. 😒 ? Nevim, či sa nad tým tak nezamýšla, alebo naopak dávať si sakra pozor.

nefertitka
23. srp 2009

mili to neva ak nekakal 3 dni, plne kojene deti mozu nekakat aj 7 dni🙂
bam to si teda skoro dava mala nozku do pusy🙂 sikulka...
elly a kam chcete ist na dovolenku?cez ovu podla mna vobec dovolenka nevadi , ani az do obdobia,kym by ti mal dojst menzes...dovtedy by sa nemalo nic stat...uz potom,ked budes tehotna a budes to vediet,az potom zacni byt opatrna...to je moj nazor

mabe
autor
23. srp 2009

ahojte holky, tak vcera oslava super. prijely jsme pred 12h a spinkala jsem do 9h. tedka pomalicku snidam. byly tam kamaradi co maji 1,5 mesicniho chlapecka, takova krasa. 🙂 a jak voni miminkovski. 🙂 tedka cekam na manzu a jedeme na zahradu kosit, teda on, ja ne. 🙂

nefertitka
23. srp 2009

ahoj mabe, to sa aj ja rozplyvam nad Nikolkou ako pekne babatkovsky vonia;)

mili1
23. srp 2009

Ahojte, nef ja som citala uplny opak - o tych kojenych detoch - vraj by mali castejsie kakat tak zato som rozmyslala 😒 ale ak je to tak potom dobre 😉 ty si skusenejsia 😉
Doteraz kakal niekolko krat denne tak som sa zlakla 😒
Bambi nas si zacina drzat hracky a aj cumlik 😉 je taky zlaty 😉 ale nozicku to nie 😀 potom je vasa riadna sikulka 😀

cukruska1920
23. srp 2009

Ahojte...pocujte po akom case od cistenia ste sa prvykrat milovali? ja si uz nepamatam kedy sme sa mi po prvom potrate tak ze ci nahodou neviete??lebo uz by sme sa uz aj po tolkomesacnej abstinencii chceli 😅

mabe
autor
23. srp 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky, tak tedka jsem vstala. vcera ta oslava kamaradovych narozek a dneska jsme byly na zahrade kosit. holky, me tak strasne boli bricho. uz 3 den jsem nebyla na velke a porad jim. tedka me boli, ale nejak me to nejde. tedka do sebe cpu hrusku, snad se to pohne.

mabe
autor
23. srp 2009

jezis, co se me to tak objevilo? 😝

bambi7
23. srp 2009

cafte babulky ako dnes? my sme boli vonku a tak klasika a je po vikende....

elly no a kam na dovcu?ved kludne si este uzite dovolenku a potom sa budete snazit aspon budete oddychnut ...ved uvidite 😉 ale aj tak drzim moc palceky 😉

cukrus ahoj moja ako sa citis uz lepsie aspo trosku? a si uz objednana na vysetrenia?a nebojkaj nabuduce to vyjde viem ze je to tazke ale bude dobre uvidis aj ked sa ti to teraz nezda pozri na nas babule ,moc drzkam palceeeeee a drzjkaj saaaaa moja
a my sme seksikovali po MA az po 6tyzdnoch ako nam povedali je to predsa otvorene a koli infekcii.....

ahoj mabuska ako slniecko nase?mrnus poslucha? 🙂

ahoj mili a nef ako babulky?co ste robkali cez vikend?

inac ja som dala spravit na www.happyfoto.sk take knihy s fotkami a je to krasne dala som ich spravit 7ks mali super akciu no uz celej rodinke 😀

🙂

bambi7
23. srp 2009

a mab skus postruhane jablcka a ovsene vlocky 😉 na zapchu

jaruska74
24. srp 2009

mab len opatrne, nepuc sa velmi, mne sa stalo ze som potom zacala troska spinit a to preto, ze je to tam dole vsetko teraz prekrvene a ked sa pucis moze praknut cievka,alebo daco...........ale nemusim ti ano hovorit ako som sa zlakla

nefertitka
24. srp 2009

ahojte....bam my sme mali klasicky vikend, prechadzka a tak...a hranie s nikolkou,upratovanie,varrenie🙂 a tesili sme sa z jej pokrokov;) aj teraz mi tu lozi po dlazke, aka je zlatulinka 😉
mili,to si naozaj citala s tym kakanim?nam aj dr. vravela,ze sa nemusime bat ked som ju este kojila,ze ked sa nevykaka aj 7 dni,ze to vobec neva....ono babatka ktore su plne kojene niekedy dokazu stravit cele to mliecko a potom nekakajU🙂

janka.s
24. srp 2009

krásné ráno přeji

mabe
autor
24. srp 2009

dobre rako devcata, 🙂

tak vcera byly vetry, ale zatim nic. snad dneska pujdu. 😒

jaruska, prave z toho mam strach, takze vzdycky cekam az musim a jde to samo.

bambi, mame se paradne. zatim mimisek nezlobi. naposledy tu minulou stredu tuk, tuk. 🙂 do kontroly je daleko. ach jo. jinak pristi tyden jdu na kontrolu na endo. dneska v noci jsem nemohla nejak spat. sla jsem spat v 23h a v 4h na zachod a pak jsem nemohla zaspat, takze jsem se 40 minut prevalovala a pak se sla divat na pul hodky na telku. no a tedka jsem tak tak vstala. jeste bych spala. ale pujdu spat po o. tedka snidam a chci neco malo vyzelit. odpo jdu s manzou k architektovi a k dedovi. holky,

zase se me zdal sen, ze sme nekde byly a bylo tam tak dvoulety ditko a ja se o neho starala, protoze nikdo to neudelal. pokakal se, byl to chlapecek, tak jsem ho jeste davala v lese dokakat bez nocniku a pak sem ho celyho vyslikla a vykoupala a utrela. nevim, co to znamena, asi to, ze uz se moc tesim na mimiska. 🙂

ellysa
24. srp 2009

ahojte 🙂
mabuška mne vždy pomohol džús a racio chlebíky, tie máčané. 😉
baby, čo som si myslela v sobotu, že už došla mrcha, tak len sem tam mám na toaleťáku hnedý výtok alebo trochu ružový, tak neviem 😒. To ešte asi mrcha nie je.
Problém u mňa je ten, že "vďaka" Prednisonu sa môžeme snažiť len cez plodné dni a ja sa bojím, že si ich nebudem vedieť určiť-asi kúpim ovu testy a hotovo 🙂
Bambi, buď pôjdeme do Chorvátska, ak bude pekne, alebo sa vyberieme na výlet po Rakúsku, niekde prespíme pozrieme si mestá, pamiatky, okúpeme sa a tak...

casia
24. srp 2009

mabe to poruseni pravidel je, ze kopirujes stejne zpravy na vice temat, to se asi nema... 😎 jinak zdravim devcata, u me nic nove, mela jsem kratkou dovcu, byla jsem na svatbe v Polsku, jeste bych potrebovala jednu dovcu 😅 my se porad nejak moc nesnazime, zjistila jsem, ze mam z dalsiho neuspechu pomerne strach, tak to podvedome odsouvam, v zari mam kontrolu na gynde, tak potom to snad uz bude ok 😉
mabe zatim je vse jak ma byt, delas nam radost 😀

mabe
autor
24. srp 2009

casi, naprosto te chapu, ze potrebujes cas. ja i kdyz jsem se citila uz psychicky dobre, tak pokazde kdyz jdu na zachod se sleduju a cekam co bude. je to hruza, ale tak by to bylo asi porad. snad vsechno bude ok a tentokrat do tretice to vyjde.

nefertitka
24. srp 2009

vyjde mabe uvidis;)
iank to moje dieta len v sobotu zacalo lozit a dnes mi uz lozi po celej izbe...mna porazi;))) absolutne sa od nej nemozem vzdialit, strasne ju zaujimaju kable a balkonove dvere a papuce a vsetko zakazane 😀
cele to tu drhnem kazdu chvilu a ona si aj tak vzdy odniekial vylovi nejaku smietku a hra sa s nou🙂 pred chvilou som kukala ze s cim sa to tak potichucky hra a ona mala v ruke chuchvalec vlasov 😀

mabe
autor
24. srp 2009

nefi, ja tomu verim. 😉 tak tedka to budes mit perny. nesmis ji spustis z oci. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru