Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

aanda
31. srp 2009

Nef, ja som si od zaciatku myslela, ze to bude chlapec ... potom lekar povedal, ze divcatko, tak som chodila skoro kazdy den obzerat tie vecicky do Tesca, ale nic som nekupila, lebo som tomu neverila.... no a na 3D nam to Samko jasne ukazal, ze on nie je ziadne dievca a satky nosit nebude 😀

nefertitka
31. srp 2009

chlapci sa tiez daju pekne vyobliekat;) ja som zas od zaciatku chlapcenske veci pozerala,ved mala mala byt Davidko dost dlho🙂 a potom jej zrazu zmizol pipik

aanda
31. srp 2009

to je pravda, teraz uz aj chalani maju perfektne vecicky... moj by najradsej kupil vsetko... ho musim krotit, lebo naco tolko malickych veci, ved on z toho velmi rychlo vyrastie

mili1
31. srp 2009

Nef ani nasa mama sa nemiesa -- to iste nam povedala ..vraj je to nas zivot tak nech sa starame..
Anda vraj 10 mesacne do Tatier co im je? ...a bez teba... 😒
Nef Nikolka je zlata princeznicka 😉

nefertitka
31. srp 2009

dakujem mili, aj Nikolasko a uz sa tesim na aktualnejsie fotky 😀 ako ho inak volate?
a preco by nemohol ist do tatier? 😀ved da nejaku tu turu a polozi po skalach trosku🙂

mili1
31. srp 2009

Aj ja som kupovala zopar veci v Tescu , hlavne dupacky.... vsetky vynosil ...boli take bavlnene dobre ....
Nef aj mne sa paci David ale moj kamoska ma tak sme nechceli opakovat 😀

mili1
31. srp 2009

Volame do Niki a zachcilu sa uz nezmesti do kocika 😀

aanda
31. srp 2009

Mili, áále to sú také reči.... ja to nechapem... nasi sú úplne iní.... moji rodicia sú cca o 13 rokov starsi od svokrovcov, ale ziju s dobou. Svokrovci zostali spat niekde pred revoluciou a maju niekedy velmi cudne nazory... najviac ma stve, ze nevedia ani len manzelovi nic pochvalit... minule robil bodove svetla do izby (sme doteraz mali iba kapbe so ziarovkou 😀 ) a sa mu chudakovi nedarilo... a ked to dokoncil, tak svokor ze... "bude tu malo svetla ...8 bodoviek, 16m2 izba.... spalna..... no katastrofa..... ale uz by som mohla aj prestat, ale ked ja to nemam komu povedat.....

nefertitka
31. srp 2009

aanda na zaciatok mu naozaj toho vela nekupujte,bude ras ako z vody...Nikolka ma pomaly vacsi satnik ako ja a zistujem,ze uz jej nemozem toho tolko kupovat,lebo jej to vydrzi len chvilu...ale ked ja tak rada...no budem sa musiet krotit...a manzel bude pri porode?
mili ja uz by som David nabuduce nedavala,nejak sa to rozmohlo a kazda druha matka dava svojmu synovi meno David;)...mne by sa ale pacila Nikolka a Nikolasko ale muz mi to zamietol 😒 😉

nefertitka
31. srp 2009

kludne sa vyzaluj Aanda;)

mabe
autor
31. srp 2009

ahoj mili 🙂 ,

tak ja si lehla a za 15 minut me volal clovek z prace, jestli mu bude prodlouzena smlouva. ma ji do konce rijna - nebude - mam v planu jit za sefem po kontrole a jeste jendou si s nim o tom promluvit a pak to rict tomu cloveku. nemam zadnou povinnosti ji to rict dva mesice dopredu i kdyz je to asi lidsky. takze uz jsem vzhuru.

ja to vidim tak, ze do prace nepujdu. uvidime.

aanda
31. srp 2009

Nef.... veru, sak nech ide 😀 😀 😀 este sa drobec ani nenarodil, a uz ma prazdniny naplanované 😀

nefertitka
31. srp 2009

jaj inak vcera sme boli na navsteve u nikolkinej druhej prababicky,dali sme ju na 4 na travnik, chuda,keby ste videli ako sa tej travy bala...ja som sa z nej skoro zosulala,co ta robila...dala sa na hrudnik,ruky hore a ani za svet ich nechcela na tu travu polozit...potom jej sem tam jedna ruka spadla a ten krik co spustila, to som este nezazila aby sa dieta tak balo travy🙂))

mabe
autor
31. srp 2009

chudacek malickej, ty ju tak strasis? 🙂

mili1
31. srp 2009

Nef mas pravdu kazdy druhy je uz david.. aj mne sa paci Niki aj Nikolka 😀

nefertitka
31. srp 2009

no mabe, ja som nevedela,ze tak zareaguje, ved to bol makkucky pokoseny travnicek;)

aanda
31. srp 2009

Nef... ved to... my sme minuly tyzden dokupili skrinu, lebo som zistila, ze za pol roka uz nebudeme mat priestor na veci...

Mabe, vobec sa s tym netrap... su to neprijemne veci, ked nieco take musis riesit, ale to nie je tvoja robota, a ked to takto bude, tak co uz... nemysli na to....

nefertitka
31. srp 2009

tak veru mabe, aanda ma pravdu

aanda
31. srp 2009

Mabe... oprava... to je tvoja robota...

mabe
autor
31. srp 2009

kdyz to nikdy nevidela 🙂

aandy, ja se ti netrapim, ale ze me vola v takovou blbou dobu. 😖 ja vim, ze je v praci a neuvedomi si to, ale ja spala 15 minut. 😝 jinak to je clovek, kterej kdyz mel na prazdniny jenom 1,5 dne dovolene, tak se hodila na mesic a pul marod. a to jeste kdyz jsem tam nebyla donesla neschopenku a smala se a rikala holkam, ze je nemocna, ze ma anginu a pak ji chytly zada. oni maji s tatou nejakej kemp, tak tam asi delala nevim. takze se ji zbavime. ale jak jsem nebyla dlouho v praci, tak chci jeste jednou o tom mluvit se sefem, on je schopnej me pak rict neco jinyho. 😖

aanda
31. srp 2009

Inak babulky, ked tu hovorite o tych menach.. mne sa zda, ze aj Samuel je nejako velmi "v kurze".... som tak nad tym premyslala, ze bude mat v skole kamosom Samko1, Samko2.... 😒

mili1
31. srp 2009

Aanda kludne popis co ta trapi .... to je normalne ...
Ahoj mab
nef a nevies nahodou poradit ak maly zaspava dava si hlavicku hore az si ju ide vykrutit a je mrzuty..aj rucku si dava do ust.. moze to suvisiet so zubkami?

nefertitka
31. srp 2009

ale zas na druhej strane dobre,ze aj myslis trosku na ine veci a nie len na tehotenstvo🙂

no nevidela mabe 🙂 skor, nechytala este🙂

mabe
autor
31. srp 2009

spis me to rusi z toho klidu, co mam doma.

aanda
31. srp 2009

Mabe... jasne, chapem... jednoducho ty vies dovody a jej to teraz vobec nemusis vysvetlovat... nemas povinnost - myslim zo zakona -

mili1
31. srp 2009

Anda Samko je pekne meno ale aj mne sa zda ze je ich vela teraz 😉

nefertitka
31. srp 2009

budem musiet pomaly aj ist...svokra ohlasila navstevu za 15 minut 😵 🤐 😨 mili,zubky este nemyslim,ze by mu mali ist....ale aj nasa nejak okolo troch mesiacov zacala vsetko ozuzlavat a hlavne rucicky

nefertitka
31. srp 2009

este pridem

mili1
31. srp 2009

zatial pa nef...mab nemusis nic vysvetlovat 😉

aanda
31. srp 2009

Mili, meno vybral manzel.. mne sa paci Samuel, len sa mi zda, ze ich je velmi vela... ale my mu tak uz hovorime tusim od zaciatku... tak asi to uz menit nebudeme

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru