Duphaston - jaké vám doktor předepsal dávkování?

ivis_b
11. pro 2015

Holky, jaké vám doktor předepsal dávkování Duphastonu? Jsem trochu na vážkách... V září jsem vyfasovala Utroš (ale to je to samý, takže je to fuk) s dávkováním 6 dní od 19DC. Menses sice přišel (už 26. den), ale další cyklus jsem začala v polovině silně krvácet. Po všech vyšetřeních to vypadá, že to bylo způsobený rozhozenými hormony - špatné dávkování. Změnila jsem doktorku a dostala Duphaston. Doktorka je skvělá, od 9DC mě v podstatě denně zvala na ultrazvuk a dokud nepřišla ovulace, Duphaston jsem neměla brát, aby ji nebloknul. Ovulace byla buď 19 nebo 20DC, od 19 DC jsem začala s Duphastonem a mám ho brát do 25DC. Teď se ale bojím, aby se scénář neopakoval a další cyklus jsem zase nezačala v půlce krvácet. Je mi jasný, že když jsem začala užívat Duphaston až 19DC,nebudu ho už brát těch 10-11 dní, co se normálně bere, ale nevím, jestli to alespoň o den neprotáhnout, tj. brát ho do 26DC. Co myslíte? Užíváte někdo Duphaston třeba jen 7 dní?

zuzanka_13
30. pro 2015

@ivis_b Ahoj, mě doktorka předepsala Duphaston na upravení cyklu (po vysazení HA jsem mela totálně rozházený cyklus). A dávkování jsem měla - začít brát 16DC a brát 10 dní, a vše tedy bylo v pořádku, MS chodila jak měla... ted jsem po 3 měsících byla u DR. zase protože jsem předepsaný Duphaston už dobrala a napsala mi další... ale asi ho nezačnu brát a chci zkusit měsíc nechat tak, jestli MS přijde nebo ne... ani nevím jestli mám nebo nemám ovulaci, tak uvidím. Nicméně po novém roce chci s Dr. pořešit at mi udela nejake vyšetření nebo něco abychom zjistili jestli ovulace je nebo není...

lenkabake
Autor odpověď smazal
Zobraz