Duphaston - točení hlavy a migréna. Měla jste některá podobnou zkušenost?

zuzha31
13. led 2021

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli měl nekdo podobnou zkušenost. Jsem po dvou spontánních potratů včetně revize. Po revizi jsme podstupovali vyšetření, behem kterych nam bylo doporučeno netěhotnet. Jenže během vyšetření jsem prisla úplně o menstruaci, kdy mi nenarostla sliznice. Byla jsem 2x na vyvolávací injekci, potom mi doktor napsal Duphaston ale hned pri prvnim užívání se mi tocila hlava a měla jsem migrénu, to jsem napsala gynekologovi a on mi rekl, že už ho dalsi cyklus brát nemám. Když jsem se ptala na jiné prášky, tak mi řekl, že mi jiné nasazovat nebude, ze je nejvyšší pravdepodobnost, ze budu mit stejnou reakci. Měl nekdo podobnou zkušenost? Jak se to dá řešit jinak? Existuje jina metoda než věčné injekce? A podarilo se vam jinou alternativní metodou otěhotnět? Diky za reakce.

klokanka31
13. led 2021

@zuzha31 Já po duphastonu měla migrény, šílenou náladovost, a i přesto jsem ho brala několik let. Stejně mi byl k ničemu. Nakonec jsem otěhotněla přirozeně, a bez ms.

zirafka11
14. led 2021

Já ho brala na srovnání cyklu a měla jsem taky morální hlavy. Otěhotněla jsem o x let později po clostýbegytu.

zuzha31
autor
27. led 2021

@klokanka31 tak to ráda slyším. Vyvolala jste ve mě naději 🙂

zuzha31
autor
27. led 2021

@zirafka11 super, to ráda slyším 🙂 děkuji 🙂