Embryoglue - máte zkusenosti? Funguje?

alik20
30. říj 2020

Holky, prosím o zkusenosti s embryogluem, dat ci nedat? Neni to zase dalsi tahak na peníze?

lenatko91
30. říj 2020

Za mně je to tahák.. když jsme to řešili, četla jsem hodně diskuzí atd a nakonec jsem ho nedala.. Ani doktorka tomu nevěřila..

alik20
autor
31. říj 2020

Ok

jasemin26
31. říj 2020

Já nevím.. my jsme ho dali, doporučila nám ho i embryolozka, původně jsme dát nechtěli,ale je prý větší pravděpodobnost že se embrio udrží. Tak jsme si řekli proč to nezkusit když nám zbyla jen dvě vajíčka. Teď čekáme už jen na srdíčko 😉. Přeji hodně štěstí ať se rozhodnete jakkoliv 🍀👍

alik20
autor
1. lis 2020

@jasemin26 dobre dekuji a moc gratuluji ☺️ kam jezdite do caru?

jasemin26
1. lis 2020

@alik20 děkuji moc. My jezdíme do Hradce do Sanusu. Možná může mít někdo pocit že to nefunguje, ale nám to embriolozka doporučila, tak jsme ať to dopadne jakkoliv chtěli mít pocit že jsme pro to udělali max. Ale je to na vás😉.. nemusíte dát a může se chytit,ale nám jelikož z 15 vajíček zůstala pouze dvě tak jsme do toho šly. Vám držím palečky 👍😉

alik20
autor
1. lis 2020

@jasemin26 taky jezdime do hk ☺️ no prvni dceru mam z ketu bez niceho a ted prvni ket v zari nevysel, tak ted jdu na druhy ve ct, a jeste jsem dostala injekce na redeni krve 🤷 to jsem nikdy neměla. Tak uvidime, do stredy se mam rozmyslet, manzel za to moc dalsi penize davat nechce 🙄

jasemin26
1. lis 2020

@alik20 tak to budu držet palce ať se zadari 👍🍀.. já věřím, zkus mu vysvětlit že se zvyšuje šance. Že bys nerada podstupovala další stimulaci, já ji moc dobře nesnášela. Každopádně ať se rozhodnete jakkoliv tak dej vědět jak jste dopadli. Držím palečky 👍🍀

alik20
autor
5. lis 2020

Tak už jsem po, lepidlo jsme dali, tak jsem zvedava, ale vubec nic necítím, vzdy me pobolivavalo aspon bricho jako na ms a ted nic 🤷snad to bude ok

jasemin26
5. lis 2020

@alik20 tak paráda, tak budu držet palečky 🍀👍... Buď ráda že nic necítíš😉 já měla nepříjemné bolesti podbřišku od začátku do teď😁

alik20
autor
5. lis 2020

@jasemin26 no to ja vzdy taky 🙄 tak nevim proc ted ne, jestli se to neprilepilo jinam 🤣

jasemin26
5. lis 2020

@alik20 určitě ne😉 neboj dopadne to dobře 👍😉... Ono se to ještě může dostavit 😉

jipo11
5. lis 2020

@alik20 my ho dali pokaždé. Jednou biochemické těhu, pak potrat a napotřetí tu na mě teď leží desetidenní dcerka 😉 Nevím jestli to bylo lepidlem nebo ne, ale jen naše zkušenost 😉

alik20
autor
5. lis 2020

@jasemin26 a ty jsi nejak po ket lezela?
@jipo11 jo nakonec jsem ho dala

jasemin26
5. lis 2020

@alik20 já byla na ET jinak já ležela pořád😁 doma mě nic nenechali dělat a manžel si přečetl že první týden se má odpočívat, takže jsem převážně ležela😁.. budu držet palce ať se zadaři. My jedeme v úterý na první kontrlolu

alik20
autor
5. lis 2020

@jasemin26 tak zaky drzim palce ☺️ u orvniho ksem taky lezela, ale to ted s dcerou moc nejde 😒 tak aspon do nedele a pak musim fungovat uz

jasemin26
5. lis 2020

@alik20 děkuji moc 😘... Do neděle by to snad mohlo stačit 😉 držím palečky a budu čekat na testiky 😉🍀👍

alik20
autor
8. lis 2020

@jasemin26 no tak stale zadna zmena, bricho nic, vubec nemam pocit, ze jsem na nejakym transferu byla 😏

jasemin26
8. lis 2020

@alik20 no tak to buď jen ráda😉, neboj urco tam je😉, a jinak se cítíš fajn? Kdy budeš testovat

alik20
autor
8. lis 2020

@jasemin26 jo včera jsem byla venku, dneska jsem varila, uplne normalni den, krece do bricha nebo pichani jako pred ms nic, tak uvidime. Nevim jestli to neni tim lepidlem, ze to je bez toho boleni bricha 🤷 ted si rikam, jestli to embryjko po namoceni do lepidla neumrelo 🤣🤣 hele testovat chci az v nedeli, minule jsem testovala od 6 dne a akorat jsem se nervovala, tak doufam, ze to vydrzim. Ty jsi mela kdy tt pozitivni?

jasemin26
8. lis 2020

@alik20 neboj určitě vědí co dělají 😉.. jo jsi rozumná já testovala od 5dne a taky jsem lovila duchy,pořádného dušíka na testu jsem měla až 9den po transferu

alik20
autor
8. lis 2020

@jasemin26 jj tak nejak to zkusim, ani testy doma nemam, pac jsem pak testovala kazdy den 🤣 a stejne jsem tam nic nevykoukala, tak se zatim opatruj ☺️

jasemin26
8. lis 2020

@alik20 to já měla nakoupenou zásobu testů 😁. Jo taky se měj, a určitě dej vědět co testiky. My jedeme v úterý na první kontrolu, jestli tam vůbec je kde má být, tak jsem nervózní

alik20
autor
9. lis 2020

@jasemin26 urcite bude vše ok, tak mi dej potom taky vědět ☺️

jasemin26
9. lis 2020

@alik20 určitě zítra napíšu👍😉

jasemin26
10. lis 2020

@alik20 ahojky 😍 tak u nás se zadařilo 😍 už máme i srdíčko 😍. 8.12 jdeme na screening 😍. Držím palce ať to dopadne i vám👍🍀

alik20
autor
10. lis 2020

@jasemin26 ahijky, super moc gratuluji, no nevim, vcera jsem si pripadala tehotne, dnes ne, podbrisek neboli, vcera v me v nem trochu pichalo a od vcera vecer me boli na levé strane z boku nebo jako vejcovod 🤷 nevim, snad bude vse ok

jasemin26
10. lis 2020

@alik20 ahojky děkuji moc. Snad bude vše v pořádku. Jestli tě mohu uklidnit mě bylo taky každý den jinak, jednou mě občas zapichalo v podbřišku a říhala jsem, a druhý den úplně v pohodě. Teď se teda taky necítím tehotne😁

alik20
autor
10. lis 2020

@jasemin26 no taky to tak mam, vcera uplne v pohode a dnes bych nejradši zalezla pod perinu a spala cely den, dcera jeste nechodi do skolky, a dnes teda zlobila, hruza des, ale v pondeli uz jde i kdyby nevim co 🤣 at mam chvili klid

jasemin26
10. lis 2020

@alik20 jasný, to máme stejný, já ten klid tedy mám protože kdZ to dopadne tohle bude naše první. Jinak pokud jsi unavená a potřebuješ si lehnout, tak pokud to jen trochu půjde tak lež.. třeba i s malou😉. Až budeš dělat testik tak sem s ním😉 víc očí víc vidí 😁

alik20
autor
10. lis 2020

@jasemin26 jojo neboj dam vedet, v patek si ho jdu koupit

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru