Embryoglue - máte zkusenosti? Funguje?

alik20
30. říj 2020

Holky, prosím o zkusenosti s embryogluem, dat ci nedat? Neni to zase dalsi tahak na peníze?

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 ahoj, tak jsem si delala testy, jsou pozitivní, ale nesili 😭 takze si myslim, ze tam za dva dny uz nic nebude
8. Den delani dopoledne vyskocila carka hned
10. Den z ranni moci a dalo ji to zabrat, a to jsem myslela, ze uz tam budou dve stejny

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 ahojky, hele vůbec nezoufej.. mě to taky trvalo než se víc zbarvil. Já si pak když se mi na mamatestu objevili takovéhle krásné čárky, k tomu koupila pak ještě jeden jiný papirkovy, a pak digital. Buď v klidu on se vybarví, ale jestli tě mohu uklidnit úplně stejnou čárku jsem tam neměla. Nezoufej, já to vidím nadějně 😍😘👍

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 koukni ten poslední mamatest je dělaný stejný den jako ten z Dr max.

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 jj manzel zítra koupi dr maxe. No ten 8 den to tam naskocilo hned a bylo to z dopoledni moci, tak jsem rikala, ze z ranni a 10. Den tam budou už dálnice a nez to tam naskocilo tak to trvalo. Hrozne me boli bedra a nalevo bricho, snad nebudu mit mimodelozni, kor kdyz jsme dali lepidlo 🤦 zitra testovat nebudu uz nemam, tak az v utery, ale budou to nervy, to jo . Odkolikateho dne jsou ty mamatesty?

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 já si myslím že ty mamatesty jsou nejlepší na začátek, udělala se mi na nich jako u prvních čárka, ale moc nesilila tak jsem panikarila že nesílí a koupila si Dr Maxe, a pak už i digitální testik 😁. S rozdíl tam byl jak sama vidis. Nezoufej já to vidím nadějně 😍👍

alik20
autor
15. lis 2020

Takhle po zaschnuti , no snad mas pravdu, jedno biochemicky jsem uz mela 😭

alik20
autor
15. lis 2020

Takhle blbe se to otocilo ta fotka

alik20
autor
15. lis 2020

No koukam ze se otaci vsechny blbe 🙄

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 ted dr max je delany jakej den?

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 hele já ty mamatesty dělala od 6dne po zavedení, a fakt dlouho trvalo než se to trochu začalo zbarvovat. . kupodivu jsem měla taky vždy silnější čárku odpoledne 🤷, nevím proč. Já zmatkovala hodně, proto jsem si pak koupila jinou značku,. Uvidíš že to dopadne dobře 👍😉.. 13den jsem si udělala Digi a už to tam bylo😉 tak jsem se uklidnila😉... Ale co jsem vyzkoušela testů 😁

handulkak
15. lis 2020

@alik20 zkus digi. 😊
A za týden další. 😊
Tak jsem se uklidnila já. 😊😊

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 jinak ten Dr max je dělaný 11 nebo 12 den... Strašně mě deptalo že mám jet na krev a mamatest nesílí, tak jsem poslala může pro 3ks😁 a takhle hezky se vybarvil. Myslím že i kdybych teď udělala mamatest že by nebyla stejně silná čárka😁

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 no tak uvidime v utery nebo mozna zitra odpoledne zkusim, doufa te to bude ok, boli me ta bederka hrozne a ted ctu ze ibalginova mast a dalsi se moc pouzivat nemaj, takze nevim, co na to 🤦 asi jen nahrivat no, jestli to bude takhle cele tehu super. Na zada trpim, dokonce jsem před tehu byla na rehabilitaci a vse ok a ted tohle.

handulkak
15. lis 2020

@alik20 mě taky bolela. Zada, podbrisek, trisla. Bolelo mě to snad do konce těhotenství. 😁
Bude to určitě v pořádku. 😉

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 jo určitě zkus, a dej vědět 😉 vsadím se s tebou že bude čárka lepší😁👍. S těmi bedrama nevím jak ti poradit 🤷😕. Mě bolí celou dobu bříško takové křeče a jelikož mi Dr říkal že nedoporučuje ani nahřívání tak jsem posera a snažím se to vydržet. Takže hodně štěstí ať se ti uleví 😕.

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 no nahriva briska ne, ale zada by snad nemiseka vadit, nebo si zajdu mozna na tejpy, jako když stojim nebo sedim tak to jde, ale kdyz si sednu k tv do pololehu tak desny a vystreluje ne to do toho bricha právě. No v utery nebo zítra večer se ozvu, skoda ze maj dnes zavreno ☺️😏🤣

alik20
autor
15. lis 2020

@handulkak no u prvniho me to bolelo az na konci, snad to přejde

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 no to ti nezávidím 😕,tak se drž a ať je ti lepe👍.. určitě dej vědět jak ti je a co testiky. Teď si úplně nepamatuji kdy jdeš na krev? Mám pořád zafixovaný čtvrtek ale nevím jestli u tebe😁, držím moc palečky 👍

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 jojo ve ct jdu na krev,, nejradsi bych šla uz zitra a ve ct at vim, jestli hcg stoupa

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 já ti opravdu verim ani nevíš jak, ale to vydržíš 😉. Já jsem si taky myslela že po tom prvním utz půjdu aspoň ještě jednou na krev jestli to stoupá nebo jestli je vše v pořádku před tím prvním screeningem.. ale prý není potřeba 🙄🤷. Takže i kdyby se zastavilo srdíčko (což se snad nestane) tak to zjistím až toho 8.12.. takže ani nevíš jak ti závidím čtvrteční kontrolu 😁. Ale neboj určitě to bude stoupat😉

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 ja vzdy kdyz jsem sla na gyndu na kontrolu tak jsem nela vysokej tlak jak blazen 🤣 z nervu, taky jsem se porad vseho bala, kdyz nekopala, tak jsem jela hned na pohotovost no hysterka 🤣 ted jsem si rekla, ze to tak prozivat nebudu, no a je to tady zase zeo 🤦🤣🤣

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 tak ted jsem tady jeste cetla diskuzi a tam holcina z rijna na mamatestu jasne pozitivni a drmax jen slaboulinkej pomalu neviditelnej duch, no mozna už testovat nebudu 🤣

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 jasný uvidíš ve čtvrtek 😉. Stejně si myslím že ti to nedá netestovat 🤣 pokud ano tak to klobouk dolů před tebou 😉

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 🤣🤣 manzel rekl, ze mi nic nekoupi 🤣 tak uvidime

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 a ty testy mama to jsi testovala 2x denne? Ze jich mas tolik 🤣

jasemin26
15. lis 2020

@alik20 nene testovala jsem jednou denně ale udělala jsem si opravdu velkou zásobu testů 😁🤣

alik20
autor
15. lis 2020

@jasemin26 no tak uvidim no 🤦 uz jsem z toho fakt blazen tady procitam diskuze, pujdu se projit radsi

jasemin26
16. lis 2020

@alik20 dobré dopoledne 😉 tak jak jsi na tom? Zatím odolavas😇😉

alik20
autor
16. lis 2020

@jasemin26 no nemám doma 🤣 a asi budu delat až ve ct, včera jsem z toho byla akorat v prdeli

jasemin26
16. lis 2020

@alik20 aha tak to jo... Jo tak to nech už má ten čtvrtek, ani se nenadejes a je tu😉. Budu držet palečky 👍🍀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru