Endometrióza. Je opravdu takový strašák neplodnosti?

30. led 2020

Zdravím děvčata😊 Nedávno mi byla bohužel diagnostikována endometrióza a zároveň se snažíme nějakou dobu s partnerem o miminko a zatím nic .😢 Muže to být hlavně kvůli tomu??Jake mate zkušenosti popřípadě pily jste nějaký bylinný čaj na endometriózu pro zlepšení?Diky za odpovědi

denissima
30. led 2020

Ahoj. Záleží, kde jí máš a v jakém rozsahu. Měla jsem endometriozu na vaječníku (cystu) a otěhotněla jsem bez jakékoliv léčby druhý měsíc snažení. Teď se snažíme o druhé dítě už rok a půl a nic... Byla jsem i na laparoskopii, cysta by tam být už neměla, ale stejně se nedaří. Tak to možná nebude endometriozou.

autor
30. led 2020

@denissima Mám endometriozu na levém vaječníku kde byla i cysta kterou mi v říjnu odstranily laparoskopicky a i rovnou srůsty co jsem tam měla ..A od ty doby se snažíme o miminko a zatím nic ....Paní doktorka říkala ze by to mělo být bez problému po té laparoskopii a zatím nic 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️Tak to asi fakt nechám osudu a nebo bych chtěla zkusit nějaké bylinný čaje 😊

denissima
30. led 2020

Aha, tak to jsme měly stejné. Já byla na laparoskopii v červenci. A nic. Nevím, jak tomu pomoct. Blbý je, že ty srusty se zase můžou udělat. Tak přeju, ať se brzy zadari 😊

autor
30. led 2020

@denissima děkuji 🌹Vám také

lennus
30. led 2020

Myslím, že je to i důvod pro lázně, doporučuju zjistit, já byla v lázních a pomohly 😉

aselluska
30. led 2020

Byla jsem na laparce, byly cysty, ale nenašli endometriózu. Rozrušily srůsty. Otěhotněla jsem po roce a kousek s diagnózou jedině IVF.

marrisol
29. črc 2020

Zdravim děvčata 😊 potřebovala by jsem nějaku radu, jelikož mi před 8 měsici diagnostikovali Endometriózu,mám naordinovanou lečbu ale bohužel při pohlavnim styku mám i tak šialené bolesti. Prosím poraďte ako to zmirnit.
P.S. jsem zoufala 😓