Extrakt z Aloe Vera od LR, máte zkušenost?

jitavm
26. led 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, nemáte některá zkušenosti z extraktem z aloe vera na pročištění organismu? Já jsem to začala pít každý večer od začátku ledna 20-30 ml, jako na pročištění organismu. Napadlo mě, jeslti to třeba nevadí to pít, když se člověk snaží o mimčo a bere u toho kyselinu listovou? vím, že to aloe se nesmí pít pokud už je těhu a nebo kojí. díky za názory 🙂 a pěkný den 😉

modrebrylky
3. únor 2015

@jitavm S Aloe Vera gelem od LR mam skvele osobni zkusenosti 🙂 Piju jej s malyma prestavkama jiz nekolik let. Citim se fit, zdravejsi (obcas jsem byvala nemocna, s Aloe temer vubec a pomohlo od bolesti hlavy), nejsem unavena a tak. Ja zadne vazne zdravotni problemy nemam. Mela jsem ale kolem sebe hodne lidi, co melo zdravotni problemy (cukrovku, Crohna, a jine), a kterym i na takove vaznejsi veci Aloe pomohlo (at uz zdravotni prob zmizely nebo hodne polevily). Dokonce to pomohlo lidem i k miminku (kdo mel problemy s otehotnenim delsi dobu). Jinak v tehotenstvi neni doporuceno (tak jako spousta jinych bylinek atd), ale do te doby je to fajn a prave naopak, skvela podpora organismu a procisteni, pripraveni spravneho prostredi pro miminko. Pokud bys i zjistila, ze jsi tehotna a do te doby to brala, nic se nestane - clovek do te doby kolikrat kouri, pije alkohol, hodne kafe, neji nejlepe a vse meni az se to dozvi 😉 Aloe je v poho 🙂

jitavm
autor
6. únor 2015

@modrebrylky ahojky, moc děkuji za tvou pozitivní odpověď. Upřímně jsem si oddychla, že to nevadí když to užívám kor když se snažíme o mimčo. Takže by to tomu nemělo vůbec vadit a přestala bych až bych byla těhu. 😉 🙂 Já jsem o něm taky slyšela jen to NEJ, tak bych se ho nerada vzdávala. Moc děkuji.

modrebrylky
6. únor 2015

@jitavm Presne tak 🙂 Klidne pokracuj az do dvou carek 🙂 Je bezva 🙂 Ja ted opet najizdim i na Colostrum 🙂 A to se muze i v tehu nebo i pri kojeni... Preji krasny den a brzy // 🙂

jitavm
autor
9. únor 2015

@modrebrylky Ahojky, a Colostrum je přesně co? 🙂

modrebrylky
9. únor 2015

@jitavm Ahojky, posli mi do IP svuj email, poslu Ti kratke zajimave info o tom Colostru 🙂

kaceenka
29. říj 2015

Mam na prodej 3xaloe vera gel od LR Siveru kus za 500,- plus posta

petulinka_2012
15. zář 2017

Maminky pokud by jste chtěl někdo něco objednat od německé firmy LR nebo si nakupovat s 35-40% slevou a nebýt na nikom závislý tak pište. Ráda vše zodpovím a poradím

jaroslav81
30. led 2019

LR produkty su predrazene sunty, pozrite si zlozenia ich produktov, dlhe ako telefonny zoznam...same chemikalie a konzervanty...uz sa konecne spamatajte....viete preco su ich aloevera gely take huste? Lebo ich zahustuju gumou (xhantan). Je to iba marketingovy tah....predajcovia vas budu presviedcat, ze je to preto, lebo obsahuju 98% Aloe a ostatne gely z lekarne su riedke a nekvalitne...Po lisovani je aj ich aloe gel riedky ako voda, preto to zahustuju gumov, aby potom mohli tlacit zakaznikovi do hlavy kaleraby, ake su kvalitne v porovnani s konkurenciou...vsetko je to klamstvo...a o dalsich pridanych chemikaliach ani nevravim....AV gely z lekarne su riedcie, lebo do toho nepridavaju umelu gumu...a su o polovicu lacnejsie a kvalitnejsie. Rovnako to je so vsetkymi produktami...krem na tvar obsakuje parfemy ( fragrance), mna po ich soft skin kreme stipala cela tvar...a o ich rade Figure na chudnutie ani nehovorim. 450g nekvalitneho proteinu s ovsenymi vlockami stoji 44€ !!! Videli ste zlozenie? Obsahuje najlacnejsi sojovy protein. V akomkolvek fitness shope kupite kilo sojoveho izolatu za cca 6€ a vlocky za par centov. Alebo 6 tyciniek za 30€. Spamatajte sa ludia. 8 dielna sada stetcov na licenie za 230€ ??? V DM kupite taku sadu za 15€. Uz si nenechajte vymyvat mozgy LR predajcami, ake su to super kvalitne vyrobky. Je to len dobre premysleny marketingovy tah. Kto neveri, nech si overi zlozenia ich produktov na internete a zacne si o tom nieco zistovat a porovnavat to s inymi, o polovicu lacnejsimi produktami z lekarne..Budete velmi prekvapeni. Nehovorim, ze ich produkty nie su ucinne, ale ku kazdemu produktu existuje ina alternativa za omnoho nizsie ceny. Kupovanim ich vyrobkov sa len skladate na vyplaty svojim predajcom a predajcom nad nimi v pyramide. V USA teraz prebiehaju obrovske antikampane proti MLM firmam..len zdieraju ludi a nicia medziludske vztahy...precitajte si nieco o firme Amway, ktora posobi po celom svete. Je to sekta. LR je to iste, len zatial posobi iba v Europe. Na prednaskach vam kvalitne vymiju mozog, zmenia myslenie a stavate sa ich oveckami. Oni sa potom vyvazaju na sluzobnych meredesoch a smeju sa na vas.

sarkad2856
30. led 2019

@jaroslav81 každý něco vyzkouší a udělá si názor sám , používám některé výrobky z LR a jsem spokojená , SOS sprej krem a parfemy atd. beru pravidelně , mám citlivější plet a krémy používám již několik let z obchodu a nikdy bych nic neměnila , každému vyhovuje něco jiného