Falešný Mama test. Máte zkušenost?

lenkahukelova
6. bře 2021

Holky, je možné, že mi mama test vyšel falešně pozitivní? Včera jsem si ho dělala první den vynechání a byla tam hezká čárka. Dnes jsem zkoušela ten z Benu a nic 🤷🏻‍♀️ Snažíme se 7 měsíců...

leniczka23
6. bře 2021

Mamatestu je nejlepší, ukazuje těhotenství fakt jako jeden z prvních. Tohle už nemůže být falešné. Spíš si myslím, že test z benu to nezachytil. Který si měla? Testuj jedním druhem testů ať muzes porovnat jestli sílí. Ale podle mě jsi těhotná.

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@leniczka23 Děkuji 😊 Měla jsem ten obyčejný papírkový... jj vím, že je lepší testovat jedním druhem jen tento mi zbyl z minula a pro nové jsem poslala manžela... no a donesl tyto prý mama test nemají 🤷🏻‍♀️😁 zarazilo mě, že na tom z Benu není ani duch...

leniczka23
6. bře 2021

@lenkahukelova chápu, že si zařazena, taky bych byla. Tak šup sehnat mamatest a tam určitě bude. Držím moc palce ať to vyjde.🍀🍀🍀

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@leniczka23 No zkusím mrknou kde ho mají 😁 a snad se už zadařilo 🙏🏼 a ty testy si ze mě dělají jen 🍑😅

pajasala
6. bře 2021

@lenkahukelova je určitě pozitivní 😉

kocila
6. bře 2021

@lenkahukelova mam jednou zkusenost s mamatesty,ze v krabicce mi jeden ze dvou ukázat fakesne pozitivní-stejnou carku jako ty.. zkusila bych stejnou znacku treba zitra

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@pajasala no snad je 🙏🏼🍀

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@kocila No toho se bojím, že to bude i můj případ... Pro další se dostanu až pondělí... bydlíme na vesnici bez obchodů a lékárny a v okolních vesnicích je o víkendu zavřeno...

katka9184
6. bře 2021

Vždy jsem používala mamatest a nikdy falešně pozitivní. Držím palečky ať další má stejně krásnou čárku! 🍀

verulevrtule
6. bře 2021

Tak já mám s mamatestem špatný zkušenosti, mě ukazuje duchy pořád 🤣

wladimira
6. bře 2021

@lenkahukelova taky mi mamatest ukázal falešného ducha a je to prý tím ze se moc namočí

klokanka31
6. bře 2021

@lenkahukelova Mamatest je nejlepší, ten mi ukázal vždy pravdu. Gratuluju 🍀

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@katka9184 Děkuji, doufám že další bude taky pozitivní 🙏🏼 ❤️

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@verulevrtule Tak to je taky dobrý 😅🙄😁

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@wladimira No dodržela jsem vše podle návodu 🤷🏻‍♀️ a na živo je ta čárka výraznější to už snad ani duch není 😳 já fakt nevím co si myslet když každej ukazuje jinak...

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@klokanka31 Děkuji ❤️ No snad bude k čemu 🙏🏼

wladimira
6. bře 2021

@lenkahukelova hlavně klid 🙏🏻☺️ Zkuste jiný a ano mate pravdu čárka je až moc pěkná zkusila bych další mama test ,kolik dni jste od oplodnění ?

lenkahukelova
autor
6. bře 2021

@wladimira No od ovulace jsem dnes 15 dnů... V pondělí si koupím mama test a uvidím... teď to mám právě celé zvláštní... Normálně trpím na pms a ms chodí pravidelně a tři dny před začínám špinit plus mám šílené akné... Tento měsíc nic 🤷🏻‍♀️ a teď ty testy 😅😂

omanka
Autor odpověď smazal
Zobraz
katka9184
6. bře 2021

@omanka Vidím 🤩, držím palce ať sílí🍀

omanka
Autor odpověď smazal
Zobraz
katka9184
6. bře 2021

@omanka Teda, týden bych to nedala 😅.
Ale mohla být posunuta ovulace 😉.
Já teda první testovala týden po vynechání MS a to už dálnice fakt byla a u druhého jsem to zkusila, protože jsem si prostě přišla divně a to bylo v den, kdy měla přijít MS a byla slabá čárka.

omanka
Autor odpověď smazal
Zobraz
katka9184
6. bře 2021

@omanka Přesně tak, pokud to má vyjít, tak to prostě vyjde.
Držím pěsti

verulevrtule
6. bře 2021

@lenkahukelova Jooo, já jsem asi nějaká pokazena 🤣

jako_mala_holka
6. bře 2021

Mamatest je nejlepší, držím palce ❤

martinececka
6. bře 2021

@lenkahukelova ja si myslím že si těhotná ❤

lenkahukelova
autor
7. bře 2021

Holky, tak můj mama test byl opravdu falešně pozitivní... Kamarádka mi dovezla druhý a byl negativní a vzala mi i digitální a ten byl taky negativní...

katka9184
7. bře 2021

@lenkahukelova Tak to mě mrzí 😒

drndadrnadova
7. bře 2021

mama jsem měla falešně pozitivní v den očekávané menstruace ..... bohužel ...byl podobný vašemu zklamání bylo velké