• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Femibion, jaké s ním máte zkušenosti?

27. září 2013 
Jake s nim mate zkusenosti?Koupila sem ho ted po ctyrech mesicich ziva gs mamavit.
11. dub 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj gynekolog tvrdí, že je ze všech dostupných nejlepší... Já ho beru celý těhotenství a maximální spokojenost :wink: Nejdřív jsem brala tu 800 a teď 400 a budu to brát i v době kojení....
11. dub 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Brala jsem také celé těhotenství (800 i před) a 400 beru i nyní při kojení.
11. dub 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Femibion beru také, protože mám potvrzeno z krve, že špatně štěpím kyselinu listovou, tedy Femibion je pro mě velmi vhodný. Zkušenosti těžko říct, věřím, že je dobrý, ale jestli moje dítě bude zdravé, inteligentní a bude mít bystrý zrak můžu posuzovat asi tak až v 18 letech. :grinning:
12. dub 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Taky mi byl doporucen jako nejlepsi.
14. dub 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jej taky brala celé těhu a myslím, že super. Pak jsem ale vyhrála s nějakou fotkou s pupíkem balení vitaminů na celý rok - jmenuje se to "Chytré miminko" tak teď jím to a myslím, že tady dobré.
14. dub 2013 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktor mi ho taky doporučil když jsem otěhotněla ale pak jsem v 5tt potratila a doktor mi řekl že prý to má málo kyseliny listové a doporučil mi calibrum babyplan a nosifol, ten je prý pro správnou funkci vaječníků a doporučuje se spíš ženám které nemůžou otěhotnět ale je vhodný ho brát i celé těhotenství..:slight_smile:
16. kvě 2013 ve 12:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky plánujeme miminko a přemýšlím o tomto přípravku. Nevíte, jak dlouho před plánovaným těhu se má brát?
26. čer 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mi ho moje gynekoložka doporučila, beru ho od začátku těhotenství, před těhu jsem brala kys. listovou.
26. čer 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laduss88 Mě ho doporučičli už v Caru.. prý je z těch vitamínů pro těhulky a plánované těhotenství nejlepší jaký u nás trh nabízí..
teď jsem ho začla užívat znovu- plánujeme druhátko .)
26. čer 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka lekárnice též doporučila jako nejlepší. Jak píše sonka.77 je už nějak naštěpený, takže se nejlépe vstřebává. Dneska jsem objednala na inetu za 289,- 30 tbl. několik balení :slight_smile:)
27. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek