Františkovy lázně 2020. Chystáte se?

haskre
15. led 2020

Ahoj holky,nechystá se někdo cca v březnu do lazni?

haskre
autor
10. čer 2020

@zuzkka88 nevím jestli je to hotel od hotelu,ale procedury jedou normálně od začátku jsem tu už 4 tyden...spis možná mysleli jako ze na 30% pracuji sestry ze to není plné obsazeno ty procedury...ale je pravda ze holky na Adleru třeba neměly žádné cvičení Fyzio jogu nic...já na Goethe mám vše....

zuzkka88
25. čer 2020

Nikdo se v dohledné době nechystá? 😉

baru2020
2. lis 2020

Ahoj holky, chci se zeptat, nechystáte se někdo v listopadu/prosinci do františkových lázních? 🙂 Trošku se bojím toho, abych tam nebyla sama 🙂

albro
19. led 2021

@baru2020 můžu se zeptat prosim, jak dopadly lázně? Chystám se teď přelom leden/únor.🙂

baru2020
20. led 2021

@albro dobry den, lazne byly super, ale bohuzel jsem musela v pulce pobytu odjet a ted jedu ve stejnem terminu, jako vy;) Do jakeho hotelu jedete?

albro
21. led 2021

@baru2020 dobry den, ještě nevím, čekala jsem na dopis, ale holky mi radily ať si tam zavolám a rezervuji si hotel sama...můžu se zeptat v jakém hotelu jste byla? A byla jste spokojena?

baru2020
21. led 2021

@albro dobry den, cekate na dopis? To slysim prvne. Pokazde jsem si je rezervovala sama a byla jsem v pawliku a bylo to super!;)
Dle mych informaci je ted otevren belveder a pawlik a dalsi hotelu jsou v planu, ale dle situace otevreni neni jiste-info z minuleho tydne.

albro
21. led 2021

@baru2020 no ve VZP mi řekli, že mi přijde dopis s termínem nástupu.🤔 ale zkusím tam dnes zavolat.

baru2020
22. led 2021

@albro Tak takovou informaci jsem ještě neslyšela, já i mé známé jsme si vždy hotel rezervovaly samy, liší se hodně i cenově. Tak držím palce, ať to dopadne 🙂

wendystan
9. bře 2021

@albro zdravím vás 😊 chci se zeptat, za jak dlouho se vám ozvali z lázní? Já mám schválenou komplexní léčbu a též čekám, až se mi ozvou 🙈 je to nekonečné... Nevím, do jakého hotelu mě poslali, nevím na jak dlouho... Nevím vůbec nic a jsem z toho pěkně nervózní 😟

lennus
9. bře 2021

@wendystan Co si tam zavolat?

wendystan
10. bře 2021

Kam myslíte zavolat? Lázně? 🤔

haskre
autor
10. bře 2021

@wendystan Jj brnknete přímo do lazni na infolinku,já si teda ještě před schvaleni rezervovala sama termin a vybrala si hotel ale určitě vám poradi když tam zavolate!

wendystan
10. bře 2021

Tak vše vyřízeno 🙏😊 28.3. nastupuji do hotelu Adler 🤗

haskre
autor
10. bře 2021

@wendystan super tak si to moc užijte!

wendystan
10. bře 2021

Děkuji moc 🤗

wendystan
10. bře 2021

Ještě otázka. Kolik jste doplaceli lázně, pokud to není tajné 🙈
Docela mne částka kterou doplácím překvapila.

haskre
autor
10. bře 2021

@wendystan tak zalezi jestli jednoluzkovy dvouluzkovy,já doplacela kolem 12000kc 4 týdny jednoluzak hotel Goethe

wendystan
10. bře 2021

Já budu doplácet 18.270, - Kč.
Jen mne překvapilo, že mi nikdo neřekl, že v dnešní kovidové době dávají automaticky jednolůžkový pokoj, tudíž nadstandardní služba, kterou si musí člověk pochopitelně zaplatit.

haskre
autor
10. bře 2021

@wendystan já byla taky v době covidove a lidé nedoplaceli nic a byli sami na dvouluzkovem pokoji,je to vypočítavost hotelu bohužel....já měla rezervovany jednoluzak ale nakonec mi daly slevu a doplacela jsem jako za lepsi dvouluzak...bohužel se snazi teď vydělat když tam normální hosté nemohou....

albro
10. bře 2021

@wendystan dobrý den, dopis mi přišel asi do 14 dnů od schválení, ale mezi tím jsem tam volala, oni mi řekli, který hotel a jaký termín mi rezervovali a já jsem si to po telefonické dohodě změnila na jiný hotel a i dřívější datum jsme domluvili...zkuste zavolat na tu zákaznickou linku a oni vám řeknou, který hotel vám rezervovali a nebo si můžete sama rezervovat. 😉

peta19888
13. říj 2021

Ahoj,chystam se do FL ted v listopadu…Ale!Vcera mi byl napsany poukaz,muj praktik mi ho vyplni az nejdriv v utery,coz bude 19.10.Potom hned pujdu na pojistovnu.Ale neumim si predstavit,ze potvrdej tak brzy.Moje dokorka v CAR mi to napsala s tim,ze v listopadu pojedu.Ale kde mam jistotu,ze mi to pojistovna tak rychle schvali??Stalo se vam to nekomu?
Dalsi dotaz..nikdy jsem v laznich nebyla a nevim co obnasi uvodni informace a kde se je dozvim..napr. kdy vubec budu nastupovat,v jakem dome budu bydlet,na jak dlouho na dny presne budu atd?Budu rada,kdo uz jste takhle nekde byly,kdyz mi poradite.Dekuju moc 🙂