GENNET (Klinika Sv. Klimenta v Praze). Máte zkušenost?

amal
28. únor 2008

Ahoj holčiny.
Pravděpodobně jste se tady na toto téma již bavily, ale nemohla jsem o tom nic rychle najít, tak zavádím toto téma. Včera jsme byli s manželem poprvé v Gennetu. Snažíme se už 15 měsíců. Já jsem v pořádku, ale manžel má oligoasthenozoospermie-neputují kupředu. Zatím nám dělali jen genetické vyšetření a odběry. V dubnu tam jdeme podruhé, k paní primářce Brandejské. Máte nějaké zkušenosti s Gennetem? Pište pište. Děkuji, Jana.

broskef
12. kvě 2008

Beru: byla jsem na tom 5.5 , jinak nevim, uvidim co mi řekne, ja osobně bych to viděla na podzim na další IVF..... rozhodla jsem se se přez leto trochu zmátořit ( na červen planuju moře), ale znáš to, uvidím co mi navrhne, řikala, že před 2 IVF posíla na laparku, ale na IVF stejně vejcovod nepotřebuješ, tak nevim, a taky se mi nechce si přez leto nechat kuchat břicho...... no a taky nevim, co řekne na to spermio, cele car snaženi bylo ok... jsem to počitala, že jsem v CAR už 9 měsicu pořad, mám too plný brejle.... beru dej vědět co vy!

terezita
12. kvě 2008

nazdarek!
tak dneska jsme byli na prvnim dychanku v gennetu. docela jsem si oddechla, danek je na dovolene, tak nas soupli k dr.vykysale. byla sympaticka, ale jak meli objednane holciny k dankovi a on tam nebyl, tak to hodili na ni a tam to jelo jak na bezicim pasu. no ani ne za pul hodky jsme supajdili domu (i s hotovym spermiem).
ale teda skoro nic nam nerekla. byla silene hrr, bylo videt, ze pospicha. z toho jsem byla trochu rozcarovana, ale snad bude priste vic v poho. 😅

beruskony
12. kvě 2008

Broskvi, to je zajimavy me rekla, ze me posle na laparku pokud se nezadari 2 IVF 😒
Chapu po tech davkach hormonu, ze se chces dat dohromady.
Ja bych chtela na 2 IVF jeste v cervnu, abychom pripadne mohli jed na konci srpna take k mori. Strasne doufam, ze 2IVF pripadne nejaky KET vyjde kdyz si priplatime ICSI. Vubec si nedovedu predstavit, ze by to nevyslo. Ikdyz jak to tu nekdy na Konikovi ctu tak ani s tim ICSI to nemusi vyjit a penize jsou tak raz dva pryc.

lavazzza
12. kvě 2008

terezit já jdu k ní příště gynekolog mi tam zavolal,oni tam toho mají opravdu moc 😖 my ještě ani spermio nemáme,měli jsme tam jet v pátek ale z práce mě nepustili ☹

terezita
12. kvě 2008

ahoj lavazz, no my to sfoukli vsechno v jednom, bo m. jezdi pracovne pryc a je docela neflexibilni.. ona doopravdy pusobi prijemne, jen byla z toho frmolu trosku vystresla..
tak mame vysledky ze spermia, nic moc, hodnoty pod normalem.. 😖

lavazzza
12. kvě 2008

tak rychle?To je mazec.já musím měsíc čekat,mám vzít manžela sebou až pojedu na hormonální profil.
A co s vámi bude dál?

terezita
12. kvě 2008

no nam sestri rekla, ze nam udela spermio hnedle a taky ze jo.. ja se prave divila, ze vy jste na nej nesli ten samy den, kor kdyz jste mimoprazsti.
jinak 2.-4.DC jdu na krev a 12DC na utz zase k ni a tam se dozvime, co dal. tys na krvi jeste nebyla? koukala jsem, ze ti mrska zase dolezla.. 😖

lavazzza
12. kvě 2008

jo sviňa jedna přišla 😠 nevím proč manželovi to spermio neudělali 😠 máme to docela z ruky.Mám to teď přesně jak ty, 2.-4.DC na profil a 10.-12.DC na ultrazvuk kvůli ovu.Při vyšetření ti nic nezjistila?

terezita
12. kvě 2008

no rikala, ze ovu bude kazdym dnem, takze na to mame skocit, ale m. dneska odjizdi na 3 dny pryc, tak doufam, ze se ovu opozdi. jinak nic nerikala.. na utz taky vypadalo vsechno normal.. tak jsem zvedava, co nam pak zjisti z krve.. 😅

ale teda aby bylo aspon trochu optimismu, dve holciny prede mnou se sly rozloucit, bo otehulkovately. 😵

lavazzza
12. kvě 2008

jé to je hezký 😵 to u mě nedopadlo vyšetření dobře takže nevím nevím,doufám že aspoň manžel bude v poho.

terezita
12. kvě 2008

urco bude, drzim palce!!

hatinka
12. kvě 2008

ahoj terez, vůbec nestíhám chodit na konika! My tam byli minulou středu! Manželovi spermio neudělali, páč jsme tam byli po 5 hodině a to už nedělají embriologové, takže jde zítra? To se hned dozvíš výsledky? Jinak tento týden mě čeká hormonální profil, potom mám za týden genetiku,a za další týden PIR, potom se všema výsledkama k paní primářce, mim ochodem fakt pohodářka. a potom se uvidí jestli jenom hysteroskopie nebo laparo.

yanny
12. kvě 2008

Ahojte holčičky,
moc prosím, když jste tady všechny z Gennetu, nevíte o té akci v Gennetu "Stop neplodnosti" v rámci reprodukčního měsíce června.

kdyby jste cokoliv věděli dejte vědět. Díky

lavazzza
12. kvě 2008

yanny to slyším poprvé,kde jsi to četla?

terezita
13. kvě 2008

hatinko, vysledky ze spermia vam reknou za 3 hodky. to je rychlovka. 😀

yanny, o tom jsem taky neslysela. nepisou o tom neco na jejich strankach?

broskef
13. kvě 2008

beru, chapeš to s tou laparkou?

hatinka
15. kvě 2008

ahoj holky, tak manžel má spermio ok, já jdu dnes na hormonální profil, tak se chci zeptat za jak dlouho jsou výsledky? Můžete mi někdo popsat PIR? Prý se pije nějaký sledký roztok a 3 hod. tam musíš být, paní primářka nám to vysvětlovala, ale bylo to strašných info najednou, takže v hlavě guláš.

milena26
17. kvě 2008

hatinko ahoj, PIR- to tm příjdeš ve smluvený čas se žádankou... pak ti neberou krev...teprve pak ti dají vypít glukózu s čajem ,to musíš vypít do 10 minut a pak hodinu čekáš po hodině ti naberou zase krev a pak jdeš zase do čekárny a po hodině máš zase odber krve,ale ten už je poslední a pak jdeš domů 🙂

hatinka
19. kvě 2008

ahoj holky, tak jsem si dnes volala na výsledky hormonálního profilu, sestřička mi řekla, že nic významného tam není, takže prý dobrý. Dle Uz mám podezření na PCO, tím pádem se to zatím asi nepotvrzuje, co?