Graf bazální teploty, byla ovulace?

slunicko1991
28. zář 2015

ahojte holky potřebuji radu s grafem 🙂 nevím si sním vubec rady myslite že byla ovulace? a nějak mě vyděsila 5dní stejna teplota...tak to sem měla jen v těhu že my stala teplota několik dní...jenže tady si nejsme jista že ovulace byla.jinak mam 3-4 dny spoždění...děkuji za každou radu 🙂

kattyna123
7. únor 2016

@juliemichal 🙂 🙂 I Tobe preji,aby teplotky neklesaly. Urcite dam vedet,jak jsem dopadla.

juliemichal
7. únor 2016

@kattyna123 moc děkuji 🙂 už se moc těším jak zítra napíšeš jak jsi dopadla 🙂 já tu dám taky zítra vědět co jsem našla na tt 😀

jana113
10. únor 2016

Ahoj holky,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku, pro snažilky o miminko.

Děkuji mnohokrát Jana

Odkaz na dotazník:
https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

hubackovajitka
17. únor 2016

Dost by mě zajímalo jak slunicko1991 dopadla. Já mám též problémy. S přítelem se snažíme už 10 měsíců a stále nic. Už jsme objednaný na spermonograf, tak uvidíme co nám řeknou. Přihlásili jsme se na kliniku, tak snad nám tam pomůžou. 😉

aa12345
5. bře 2016

Ahoj, prosím, mohly byste mi okem zkušeným poradit, jestli proběhla ovulace? Já to ještě nemám vůbec nakoukaný. Už tři dny mě bolí v podbřišku...Moc děkuju! 🙂

myjusiatko
5. bře 2016

@aa12345 pravdepodobne 15dc. Potvrdia dalsie teploty. 🙂

monichka
11. kvě 2016

Holky nezávisle aniž bych vám cokoliv řekla, co by jste řekli na tohle? 😀

pajina92
15. zář 2016

Ahoj holky, je tady vůbec někdo? 😀 Mohla byste mi některá zkušenější říct, kdy jsem měla ovu? Sice to není graf za celý měsíc, ale už jsem u konce cyklu. Pokud to alespoň trošku chápu, tak měl proběhnout někdy 16DC nebo 18DC podle teplot.

pajina92
15. zář 2016

Graf 🙂

lupati
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkas75
6. led 2017

Ahoj holky,prosím o názor...měřím bt druhý měsíc,navíc teď jiným teploměrem.a teď podle teplot vaham,jestli jsem vůbec měla ovulaci..máte některá zkušenější oko? Mně se zdají ty rozdíly malé...v červnu jsem měla mimodel.tehu,mám pryč vaječník,ale Mimi bychom moc chtěli,tak tomu chci jít trošku naproti.děkuji moc.🙂

andelka
6. led 2017

@katkas75 podle STM pravidel ovu vypadá 14dc. Vzestup je dostatečný ( měl by být aspoň 0,2). Držím palce.

andelka
6. led 2017

@lupati a na co chceš názor? Věšteckou kouli nemáme a v podstatě graf vypadá v druhé půlce stejně ať dopadne jakkoliv. Ovu 18dc, hezký graf.drzim palce.

alkuska
6. led 2017

@katkas75 Já osobně bych od oka řekla že ovulace byla 16DC. Pokud se vám teď nezadaří a budeš měřit dál, doporučuju ti registraci na www.fertilityfriend.com. Je to zdarma a jejich algoritmus ti sám pravděpodobou ovulaci určí a umí brát v potaz i hlen a stav čípku, já jsem s ním moc spokojená.

katkas75
6. led 2017

@andelka děkuji.tak uvidíme..😉

katkas75
6. led 2017

@alkuska
@alkuska děkuji za tip,podívám se na to🙂

andelka
6. led 2017

Ja teda s fertility friend moc ne,prijde mi že nezná pravidla a háže ovulaci od oka. Lepší mi přišel wunschkinder.

alkuska
6. led 2017

@andelka Nemůžu porovnat, takže nevím, mně fungoval 😉

anaid1
4. bře 2017
gruzicka
15. kvě 2017

Ahoj holky,potřebuji radu,jak udělat ,aby graf najížděl nový ,mi se pořád ukazuje starý?

beluska335
5. zář 2017

Ahoj, chtěla jsem se poradit ohledně mého grafu. Nevím zda ovulace byla, měla jsem kolem 1.-2. bolesti a potom to přešlo, tak jsem si myslela, že ano, jenomže teplota trochu stoupla a ted zas klesá, nerozumím tomu. Poradíte? Děkuji🙂

valentovapetra
15. črc 2019

Dobrý den, prosím Vás, myslíte, že byla ovulace? Osobně si myslím, že 11DC, jen mě docela znejistěl, ten pokles teploty 13DC. Děkuji za případnou radu 🙂

jaja01k
Autor odpověď smazal
Zobraz
jaja01k
15. črc 2019

@valentovapetra Já bych řekla, že ještě nebyla.

valentovapetra
15. črc 2019

@jaja01k cyklus mám 28 dní, a většinou nadchází cca 14 den ..jsem z toho uż jelen 🙂

andelka
16. črc 2019

Podle mě byla. Buď 11 nebo 13 DC.

valentovapetra
16. črc 2019

@andelka myslíte, že teplota 36,7 může být ,,poovulační??Jak tu každý píše, že musí být nad 37. Teda nikdy jsem neměla extrémně vysoké teploty.

andelka
16. črc 2019

@valentovapetra může. Ta hranice 37 je mýtus.

valentovapetra
16. črc 2019

@andelka tak snad ovulace probehla, a MS uz nedorazi 🙂

myjusiatko
16. črc 2019

@valentovapetra co hlenovy priznak?