Graf bazální teploty. Co si myslíte o tomto?

janisek13
5. čer 2021

Ahoj, prosím, vy které tomu rozumíte, co si myslíte o tomto grafu? Měřím tři měsíce, vždycky se teplota trošku pohybovala, ale teď mě zaráží, že ji mám vlastně několik dní stejnou. Je to možné? Teploměr jsem zkoušela a funguje normálně. Naděje si nějak nedávám, snažíme se už dva roky, jen mě proste zaráží ta stejná teplota. Děkuji

izzylka
5. čer 2021

Měla jsem minulý rok podobný 😅 bylo to těhu, ale nedopadlo...ale těhu to bylo 🤣 taky jsem se divila, že je to tak pravidelný 😂

janisek13
autor
5. čer 2021

@izzylka je to opravdu velmi podobný graf. Mrzí mě, že to nedopadlo, snad se brzy zadaří. Každopádně moc děkuji za odpověď, aspoň vím, že je to možné. 🙂

janisek13
autor
5. čer 2021

@izzylka jo minulý rok, četla jsem minulý měsíc 🙂

izzylka
5. čer 2021

@janisek13 díky, pak přišlo ještě pár nezdarů, a teď už začínám 9.týden...tak snad už tohle bude to úspěšné 🙏🏻😂 tobě držím palce, ať to dopadne 🍀🍀

janisek13
autor
5. čer 2021

@izzylka tak držím palce, ať si užijes krásné spokojené těhotenství, protože jste si zřejmě teda taky docela počkali. My jezdili už i do centra, ale vzdala jsem to, protože mi léky dělaly cysty a pak i zastavily ovulaci. Prostě dělaly přesný opak než měly. Takže by byla dobrá náhoda, kdyby se najednou zadarilo.

nagojka
5. čer 2021

Taky jsem mela temer stejne teploty kdyz se darilo..🙂graf vypadal podobne jako ten tvuj...bohuzel uz nemam foto..ja mela max 36.9 a kdyz uz sem ji mela 6 den za sebou stejnou a MS meskala dva dny,na testiku byla dalnice jak hrom🤷🤷drzim palecky..jinak v ostatnich grafech mi teplota litala desne...

janisek13
autor
5. čer 2021

@nagojka děkuji moc za zkušenost. 🙂 Tak uvidíme co se z toho vyklube 🙂

nikishkaaaa
5. čer 2021

@janisek13 já Tě bohužel nepotěším, z toho grafu se zatím nedá nic soudit. 9DPO je příliš brzy na hodnocení (to až tak 14 DPO) a dál. Já měla takový graf několikrát a těhotenství to jednou bylo a několikrát nebylo. Nezbývá než čekat, teď z toho nic nevyčteš 😉 přeju hodně štěstí a brzy // na testu 🙂

janisek13
autor
5. čer 2021

@nikishkaaaa děkuji, já těhotenství opravdu bohužel neocekavam, myslím, že by to spíš byl zázrak, potom všem. Jen mě zajímalo, jestli má někdo zkušenost s tím, že se teplota drží takhle stejná, protože předchozí dva měsíce se měnila.

terka80
5. čer 2021

@janisek13 ano mela sem taky takovy graf a tehu z toho nebylo

terka80
5. čer 2021
janisek13
autor
5. čer 2021

@terka80 díky, aspoň teda už vím, že je to normální, když je teplota déle stejná 🙂