Graf bazální teploty. Přišla ms i přes stoupání teploty?

veronika917
14. led 2020

Ahoj holky, procetla jsem spousty diskuzi na tohle téma, ale ten čas tak strašně pomalu utíká...když čekáte na něco, co doufáme, ze nepřijde 🙈. Snažíme se o druhé miminko par měsíců a ikdyz si pokazdy rikam, ze to přestanu řešit, tak na to neumím nemyslet. V listopadu jsem si koupila ovulacni testy, ale nevyšlo to. V prosinci jsem si řekla, ze mě to akorát vystresovalo, tak jsem začala měřit bazalku 😅...když nic, tak aspoň budu sledovat, jak moje tělo funguje.
Ale teď k tématu 🙈...za tři dny, v pátek, by měla přijít ms, ale bazalky stále stoupá? Mate někdo takovou zkušenost? Ze i přes stoupání teploty ms nakonec přišla?

petula.bir
16. led 2020

@veronika917
Ano, koukám, že to máme stejný 🤣 akorát o ovulačních testech jsem mu řekla sama - vůbec nevěděl, že něco takového existuje a chodil mi je i kupovat - lékárnu měl po cestě z práce 🤷🏼‍♀️😂 a když jsem našla ducha běžel do lékárny pro dalších asi 5.testů zda jako opravdu 🥰 pak chtěl dělat test každý den, prý zda je vše v pořádku 😂 máme manžele k nezaplacení ❤️🥰

@terka80
Určitě to tak může byt 🙂 jsem zvědavá zítra na tvůj test ❤️🥰 a pokud teplota bude nahoře tak je to jasný ❤️❤️❤️
Tady je můj vítězný graf a to jsem měla chřipku a měla atb + horečky 😂😂😂 mimi je odolné a už vydrží snad vše, zítra jdeme na genetiku tak mám trosku strach :-/

terka80
16. led 2020

@petula.bir at vam genetika vyjde v poradku neboj vse bude ok.

veronika917
autor
16. led 2020

@petula.bir
Tak a už je to ofiko...přišla mrcha už dneska. Uvidíme třeba se tu příští měsíc ozvu znovu s novým grafem...
@terka80 Tobě pořad držím pěsti 😉

veronika917
autor
16. led 2020

@petula.bir tak to je super 😀😍 když jste v tom takhle naplno oba. Tak ať ještě genetiky dopadne dobře, ale určitě jo 😉 miminko je pěkně odolný 😀👍

terka80
16. led 2020

@veronika917 ono to podle bt vypadalo sla ti postupne dolu no.no hlavu vzhuru mer novy cyklus a kdo vi treba se postesti 😉 Ja te budu urcite nasledovat 😂

terka80
22. led 2020

@veronika917 ja jsem to taky dostala 😄 sem ti rikala ze te budu nasledovat.tak vzhuru do noveho mereni ja dnes 4 dc a ovu podporuju clostilbegytem tento cyklus od 2-6 dc a 9 dc pichnu ovitrell.

veronika917
autor
22. led 2020

@terka80 a ja jsem na tebe prave myslela, ze ti to snad vyšlo. Tak hurá do dalšího cyklu 💪😀.
Ja teda piju kontryhel od 1dc a musím říct, ze mě přestalo bolet břicho a nekrvacela jsem tolik, jako vždycky....nevím jestli to muže být tím nebo je to zrovna náhoda. Ale tak doufám, ze to nějaký účinek mít bude.
A ty přípravky, co píšeš mas předepsaný nebo jsou volné k dostání? To neznám.

terka80
22. led 2020

@veronika917 kontryhel pomaha na urovnani cyklu a pokud vidis zlepseni tak urcite ti pomaha.Ja ho pila tez ale bohuzel se mnou nic neudelal.Ty prasky co pisu jsou na predpis,brala jsem je pred 3 cykly pod dohledem gyn.ale nepomohly mi k tehu,pak sme si daly od nich pauzu a ted sem je opet zacla brat jsou na zlepseni ovulace na vice folikulu a ta injekce se picha na jejich dozrani a ovulaci je tez na predpis.

veronika917
autor
22. led 2020

@terka80 tak držím pěsti ať tentokrat pomůžou. 😉
Ja jsem teda zvědavá jestli se mi cyklus díky čaji protahne, po prvním porodu mívám 24-25, jinak jsem vždycky měla 28 a taky jsem neměla tak šílený bolesti a krvácení. No uvidíme. Můj gynekolog mi řekl, ze to muže být i tím, ze jsem 2 roky kojila. Ale mám kolem sebe kamarádky, které i tak otěhotněly na první pokus. No zkratka se uvidí. 😊

terka80
31. led 2020

@veronika917 ahoj jak to s tebou vypada

veronika917
autor
31. led 2020

@terka80 ahoj, jsem zase ve fázi čekání na ms 🙈...ale ještě 9 dni. To bude nekonečný 😀.
Jenom tento cyklus nerozumím grafu, pořad mi z bt nevypocital ovulaci, neudělal mi tam tu úsečku.
Jak jsi na tom ty? 🙂

terka80
31. led 2020

@veronika917 hod ho sem

veronika917
autor
31. led 2020
terka80
31. led 2020

@veronika917 nic se neukazuje

veronika917
autor
31. led 2020
terka80
31. led 2020

@veronika917 juuu koukam ze ti spadla bt az 2 dc.Musim te ale zklamat a nerada to napisu bohuzel ovu jeste neprobehla proto graf jeste neoznacil,zatim to vypada na anovulacni 😔

veronika917
autor
31. led 2020

@terka80 😞 taky mě to napadlo.

terka80
31. led 2020

@veronika917 ach jo no uvidis dalsi dny co bt alr ty mas kratke cykly ze jako ja

veronika917
autor
31. led 2020

@terka80 prave, mám krátké...ale třeba to ovlivnil ten kontryhel. No spis vymyslim různé verze 😀 ....jsem zvědavá, jak to dopadne.

terka80
31. led 2020

@veronika917 pila si ho od 1 dc?mohl to ovlivnit ano ale k horsimu?ja brala gynex i pres to ze zadne problemy nemam no a on mi je udelal,spinila sem po nem snad cely cyklus a o bolestech bricha ani nemluvim takze sem s nim sekla.ode dnes nasadim pupalkovy olej v tobolkach a budu doufat (pry je to zazrak na pms)ze mi pomuze.Jinak jsem nejspis 1 dpo podle bt hazu ti graf na zkouknuti,brala jsem tento cyklus Clostilbegyt a pichala Ovitrelle

veronika917
autor
31. led 2020

@terka80 držím pěsti ✊. Ja to s tím kontryhelem myslela, tak jestli mi ten cyklus třeba neprodlouzil, ale to je asi hloupost...dneska už je 16dc to mi nedošlo 😅

terka80
31. led 2020

@veronika917 vetsinou cyklus zkracuje ale i kdyby ho prodlouzil tak vice nez o +-3 dny ne vice a uz vubec ne u nas co mame kratke cykly.Uvidime co ti bt udela dalsi dva tri dny a budem se modlit ze ti nakonec ovu prijde

veronika917
autor
31. led 2020

@terka80 snad jo 😇

veronika917
autor
5. únor 2020

@terka80 ahoj, jak to vypadá u tebe? U mě asi takhle ⬇️ Jsem zvědavá, jak to půjde dal 😅

terka80
5. únor 2020

@veronika917 😮😮😮 ovu nebyla ze 😟 jde to poznat podle grafu je anovulacni a nebo ze ti jeste poroste teplota od zitra dale tak by se dala ovu oznacit na 17 nebo 19 dc,tzn ale ze budes mit dlouhy cyklus 🤔
U me zatim dobry bt roste ovu vyznacena

veronika917
autor
5. únor 2020

@terka80 na to jsem prave zvědavá, co se z toho nakonec vyklube 😀 .
Super, tak držím dal pěsti ✊

terka80
5. únor 2020

@veronika917 tez jsem na tebe zvedava,mas pravidelny cyklus celkove?

veronika917
autor
5. únor 2020

@terka80 prave zejo 😀🙈 a teď když jsem začala měřit, tohle je vlastně druhy měření, tak tohle...ale třeba se někde stala chyba 😀. Vždycky to mám jako hodinky 25 +/- jeden den

terka80
5. únor 2020

@veronika917 ty jo tak to je fakt divny ale muze se stat pry vsechny zeny mivaji 1-2 x za rok anovulacni cyklus.

kocila
5. únor 2020

@veronika917 pokud zitra teplota jeste poroste,vyznaci se ti ovu 19DC-20DC..vypada to dobre