Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

lizatko2
9. kvě 2018

@modrypitrisek no tak dneska takto. Ale pro me úspěch aspoň o ty dva dny prodloužena Lf. Tak třeba příští měsíc to vyjde.

myjusiatko
9. kvě 2018

@lizatko2 co pomohlo na prodlouzeni?

janickazabicka
9. kvě 2018

@vendelinka08 jj to uvidíme. Test zatím pozitivní není. Ale viděla bych to také na víkend. A manža má noční, by mě trefílo 😂😂 no snad něco stihneme

lizatko2
9. kvě 2018

@myjusiatko No hlavně vitamin B6. Koupila jsem si ho samostatné. Ale ještě jsem dobirala tento měsíc ten serapis a magnesko. Právě přemýšlíme jestli ještě koupit nebo ne

vendelinka08
11. kvě 2018

@janickazabicka Jani, tak co? ovulka se blíží?

vendelinka08
11. kvě 2018

@janickazabicka já jsem dnes asi 6DPO nebo 7DPO a dnes celý den bolesti podbřišku... tak uviíme co se bude dít dále, ale naděje si moc nedávám, to by byla strašná haluz otěhotnět ze sexu 4 dny před ovu

janickazabicka
11. kvě 2018

@vendelinka08 ahojky vendy, jj ovu se blíží 😁 já teda dnes takto. Tak jsem taky zvědavá 😀 při mé intuici by teď měla jít teď teplota dolů a pak nahoru a tam zůstat minimálně 8 měsíců 😁😁😍

janickazabicka
12. kvě 2018

A dnes takto, přesně jak jsem si myslela 😁😍

mana_
12. kvě 2018

@janickazabicka Super! Tak držím palce pěsti ať to už konečně vyjde jak si psala! 😉
Ja uvidim jak dlouho na ovulaci budu cekat tentokrát...snad se mi diky tomu sarapisu ten cyklus trochu zkrátí...tech 55dní je fakt dlouho...

vendelinka08
12. kvě 2018

@janickazabicka tak to je super že vše funguje jak má... teď aby ta Maca pěkně zbrala.... já jsem dnes asi 7nebo 8DPO, nevím přesně, protože jsem měla dva dny ovu testy pozitivní.... a pak jsem je už nedělala... každopádně, příští sobotu to mám dostat, zrovna máme rodnnou oslavu, 60tiny... takže asi tak...

vendelinka08
12. kvě 2018
vendelinka08
12. kvě 2018

Jinak, graf takto a měřím až od ovulace...

janickazabicka
12. kvě 2018

@mana_
@vendelinka08 holky díky doufám taky že Maca zabere. Každopádně ještě zítra a v pondělí to pojistime. A už by to mělo klapnout. 😁
Vám holčičky taky moc držím palce.
Máni tobě ať to klapne do 35 dnů a vendy myslím že k 60 ti nám by to byl krásný dárek pozitivní test 😀

vendelinka08
13. kvě 2018
vendelinka08
13. kvě 2018

Tak mě to dnes ukázalo úplně někde jinde ovulku, až 19DC, ale je to blbost, když vím, kdy jsem měla pozitivní ovu testy. Ale vím, že je to nemožné..i když jsem mívala dříve ovulku i kolem 19DC, ale to jsem měla cykly ještě 32 dní.

janickazabicka
13. kvě 2018

Tak zatím jde vše podle plánu 😁 doufám že jsme si dnes ke dni matek dali mateřský dáreček 😍😍

janickazabicka
13. kvě 2018

@vendelinka08 tak to je zvláštní ale pamatuju si že jednou mi to taky špatně spočítalo ale to bylo na začátku 😀 ale zatím to vypadá moc dobře. A i kdyby náhodou tak hvězdička tam je. 😁😂😍

vendelinka08
13. kvě 2018

@janickazabicka právě že jsem takto vloni v létě nečekaně otěhotněla, když už jsem přece neměla plodné dny, ale to jsem si ještě nedělala ovu testy... právě proto je to celé divné, ale myslím, že ovulka byla opravdu před týdnem... mám ji hodně bolestivou, takže ji nejde přehlédnout.... poprvé měřím tím bazálním teploměrem...

vendelinka08
13. kvě 2018

@janickazabicka to bych ti moc přála, takový pěkný dáreček.... já už mám přece jenom doma dva...

janickazabicka
13. kvě 2018

@vendelinka08 dekuju moc, třeba ti to vyjde i teď stejným způsobem. 😁 musím říci že bych klidně i nechala propadnout lístek na festak co nás čeká za měsíc. Kdybych za to měla takovou odměnu 😀

myjusiatko
14. kvě 2018

@vendelinka08 to jen protoze mu chybi teploty po ms.

ileni
14. kvě 2018

Já jsem jak na houpačce, vůbec nevím, co si mám myslet...

luciek013
14. kvě 2018

Mohu poprosit o radu zda ovu byla 21dc? Dekuju

lizatko2
14. kvě 2018

@ileni Tak u tebe už bych asi zkusila TT. 13DPO už by mohlo jít něco videt

myjusiatko
14. kvě 2018

@luciek013 vypada tomopravdu az na 21dc. 🙂

modrypitrisek
14. kvě 2018

@ileni Dyť je to krásný graf, jaká houpačka 🙂 a nadějný 😉

luciek013
14. kvě 2018

@myjusiatko moooc děkuju🙂 nejde o to jestli je az 21dc. Pro me je uspech ze vubec byla🙂

hlasimse
14. kvě 2018

@ileni Pěkný!

janickazabicka
14. kvě 2018

@ileni mozna ten 6dpo mohl byt pokles kvuli hnizdeni drzim palecky 🙂
@luciek013 urcite hele ja taky myvam ted ovu treba kolem 20 dc takze uplne v klidu
a muj graf dnes 🙂 vzhuru k vyskam, vzhuru k vyskam 😀

janickazabicka
15. kvě 2018

Dnešní grafy FF už přepočítal 😋