Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

vendelinka08
15. kvě 2018

@janickazabicka graf skvělý...tak ted at nás překvapí..jinak já už mám bolesti zad před ms...ach jo...už cítím jak se zase období menzes přibližuje...

vendelinka08
15. kvě 2018

kdyby alespoˇse člověk necítil tak mizerně a krvácení bylo třeba jen jeden den, že?

janickazabicka
15. kvě 2018

@vendelinka08 dekuju moc, taky se mi líbí 😁😍
Jinak to tvoje mě mrzí. Ale třeba to nakonec tak nebude. 😊

vendelinka08
16. kvě 2018
vendelinka08
16. kvě 2018

Teplota mi klesá vždy v den mesntruace, takže do posledního dne nic nevím...ale těhotně se rozhodně necítím...

myjusiatko
16. kvě 2018

@vendelinka08 a test uz jsi si delala?

baketka
16. kvě 2018

Ahoj holky, stalo se vam nektery, ze by nestoupla po ovulaci teplota? Byla sem na kontrolnim utz a Dr. rikal, ze ovulace probehla (20DC), ale teplota mi jeste nestoupla :/

myjusiatko
16. kvě 2018

@baketka no dle teplot zatim ani naznak. Ale mas tam prazdne kolecka.

vendelinka08
16. kvě 2018

@myjusiatko dělala jsem včera, 10DPO a nic...

baketka
16. kvě 2018

@myjusiatko vstavala sem ted o dve hodiny driv nez obvykle, ale nikdy sem vyrazne rozdilny teploty nemela o ty dve hodky

janickazabicka
16. kvě 2018

@vendelinka08 teda to je graf, pane jo. Ja se pres 37 nedostanu i kdybych chtela 😀
Muj dnesni graf takto. Oba spocitali na 12.5. a 11.5. byl ovu pozitivní 😀
PS: Nezoufej myslim ze je to na dobre ceste 😀

janickazabicka
16. kvě 2018

@baketka ty ten graf mas teda taky zajimave, ale kdyby to nepotvrdil doktor tak bych rekla ze ovu ani nebyla. Jen se zeptam nemohl se treba splest? blby dotaz ale???
@myjusiatko prosim te co znamenaji teda prazdna a plna kolecka v grafu ??

baketka
16. kvě 2018

No prave me to taky napadlo, ze se spletl...tak uvidim 🙂, ty prazdny kolecka znamenaji, ze bylo mereno za jinych podminek nez obvykle 🙂

janickazabicka
16. kvě 2018

@baketka jo aha tak to jsem nikdy nemyslela ze to je az takhle do detailu 😀

vendelinka08
16. kvě 2018

@janickazabicka ja mela vzdy po ovu vyssi teploty vzdy kolem 37 a vyse...a v den ms mi klesne a pak uz vim ze co nevidet ms prijde...v tomhle mi telo dava jasna znameni

vendelinka08
16. kvě 2018

@janickazabicka tak ted s tebou budu cekat..jak to dopadne...

baketka
17. kvě 2018

@janickazabicka zatim to mas pekny 🙂, drzim pesti

janickazabicka
17. kvě 2018

@vendelinka08 tak to jo. Ale z dnešního rána jsem já trochu v šoku mrkni na můj graf. Jsem teprve 5 dpo to je na ms strašně brzo 🤔🤔

kamcaajirka
17. kvě 2018

Holky máte krásné grafy! Já teď cca měsíc nemerila 😔 od potratove MS mám dnes 12 dní zpoždění a teplota vypadá takto, graf se tomu ani říkat nedá 😂

vendelinka08
17. kvě 2018

@janickazabicka Janičko, jedna teplota nic netznamená... z toho ještě graf neudělaáš... a klesání kolem 5DPO může být, nechci říkat nějaké naděje ohledně uhnízdění atd.... protože každá to máme jinak, ale uvidíme další dny... na ms je to u tebe brzy.... ale já už pomalu klesám.... 😒

vendelinka08
17. kvě 2018
janickazabicka
17. kvě 2018

@vendelinka08 to jo no jen jsem nikdy snad takový pokles neměla.
A jinak tvůj graf vypadá pořád dobře. Tohle bych úplně neviděla jako klesání uvidíš další dny. 😊

mana_
17. kvě 2018

Tak holky nečekaně hlásím, že u mě se asi už neco dělo...sem si říkala, že mam zas tak 40dní čas a ono asi ne...no uvidime...
Každopádně na všechny myslím, at uz se konecne dočkáme...

janickazabicka
17. kvě 2018

@mana_ tak hlavně jestli jste to zvládli dobre pojistit 😊

horvathova3
17. kvě 2018

@vendelinka08 37.04 bych na pokles neviděla 😊. Nám to tenhle měsíc vyšlo a teplotu ke konci jsem měla 36.85 - 37.13 a jako na houpačce v tomhle rozmezí

mana_
17. kvě 2018

@janickazabicka no tak jedině v tu nedeli večer že by to vyšlo...😊
hlen teda tentokrát nic moc...za to jsem zase extrémně citila bolestivý čipek jak tvrdnul...😞

janickazabicka
17. kvě 2018

@mana_ kolikrát když to člověk opravdu nečeká tak to tam je 😀

mana_
17. kvě 2018

@janickazabicka no tak uvidíme...třeba bude😊

janickazabicka
17. kvě 2018

@mana_ jasny ted uz musime jen cekat 😀

vendelinka08
17. kvě 2018

@horvathova3 a mas nekde graf?