Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

lizatko2
23. kvě 2018

@janickazabicka tak zkus dneska a dej foto. Budu držet palce

hlasimse
23. kvě 2018

@janickazabicka Uvidíš! 🙂 V dalších dnech bude jasno 🙂

vendelinka08
23. kvě 2018

@janickazabicka Držím palce, ať to tam je!!!

magicka89
Autor odpověď smazal
Zobraz
janickazabicka
23. kvě 2018

@modrypitrisek
@lizatko2
@hlasimse
@vendelinka08
Holky moc dekuju zkusila jsem dnes klasický test ale nic moc spíš nic tam nevidím 😥

baketka
23. kvě 2018

@janickazabicka ještě nehazej flintu do žita, 10dpo tam ještě nic bejt nemusí 🙂, moc ti držím pěsti! Já jsem dneska 1.DC.

hlasimse
23. kvě 2018

@janickazabicka a je to z ranní moči?

skripmart
23. kvě 2018

@janickazabicka klid 🙂 já měla 10 dpo taky snehobilo ... až další den hodně slaboucky duch

janickazabicka
23. kvě 2018

@baketka
@hlasimse
@skripmart jj holky z ranní moci je.
No uvidíme 2 dny do rozhodnutí 😀
Ale je pravda že mám dost natekle prsa a o víkendu mi bylo soufl a málem jsem se pozvracela manželovi v autě. Ale třeba mi mohl taky jen klesnout tlak. Na který trpím mám nízký. Ale ty prsa nevím teda. Myslím že to bylo včera nebo den předtím tak jsem je večer pustila z podprdy a byly jako balóny natekle a těžký. Jsem si přišla jako bych měla snad dvoje 😀😀😂😂 snad to není pms

vendelinka08
23. kvě 2018

@janickazabicka ✊✊✊✊✊👍👍👍👍👍👍🍀🍀🍀🍀🍀🍀

janickazabicka
23. kvě 2018

@vendelinka08 dekuju kocicko myslím že ty 🍀 budu potřebovat 😊

janickazabicka
24. kvě 2018

tak holky dnes 1 DC to jsem teda dopadla ☹

lizatko2
24. kvě 2018

@janickazabicka to je mi líto:(

hlasimse
25. kvě 2018

@janickazabicka Jednou to přijde - jen tě osud napíná a neřekne kdy 🙂

vendelinka08
25. kvě 2018

@janickazabicka to me mrzi Jani...tak jedeme dal....

mana_
25. kvě 2018

@janickazabicka Jani nezoufej, jednou to prostě přijde a o to líp to dopadne zdárně až do konce! 🍀
Já jsem dneska 11dpo a ze srandy jsem to zkusila...kdybych byla hodně velký ghost hunter tak po limitu po pár hodinách bych řekla, že něco naprosto nevýrazného tam je, ale naděje si nedělám...někdy prostě člověk vidí, co by chtěl vidět...do úterý času dost, uvidíme jak to dopadne. Chtěla jsem si dát hezký dárek k narozeninám, ale vlastně nejlepší dárek byl, když mi celá třída udělala překvapení s dárečky a dortikem se svíčkou...vlastně jsem si uvědomila, že mám aspoň ty cizí děti, které mám tak ráda, když ne svoje...úplně me mršky dojaly🙂 prostě se teď snažím naladit na pozitivní vlnu a užívat si co se dá...
Takže vám holky všem posílám pozitivní energii a věřím, že to brzo vyjde všem!🍀🍀🍀🤗❤

vendelinka08
25. kvě 2018

@janickazabicka vim ze uz je to dlouhe...dnes jsme se s kamaradkou dohodly ze udelame vikend pro zeny..ktere zatim nemohou otehotnet....opravdu jen zatim..prijde to v pravy cas..vim to...i tobe to vyjde...

lizatko2
26. kvě 2018

Tak tento měsíc se v tom grafu podle teplot fakt nevyznam. Ale furt si myslím ze podle hlenu a i čípku byla ovulace min. Týden. Vcera už byl i čípek tvrdý a zavreny vůbec to nesedí s tou teplotou.

hlasimse
26. kvě 2018

@lizatko2 Já bych řekla, že byla až teď. Na čípek se nedá spolehnout...

lizatko2
26. kvě 2018

@hlasimse no uvidíme. Jestli jo tak tento měsíc smůla pac dcerka se rozhodla chodit spát v deset, tudíž déle než manžel🙂

myjusiatko
26. kvě 2018

@lizatko2 na cipek se spolehnout da, ale z nejakeho duvodu min tyden nemusela probehnout a telo se chysta pomalu. Hlen taky nemas. Tak jen mer a sleduj dal. 🙂

lizatko2
26. kvě 2018

@myjusiatko Prave ze ani hlen tomu neodpovídá no. Vsak jak pises, budu měřit dal a uvidíme;)

mana_
26. kvě 2018

@lizatko2 ja to taky měla posunute...hlen dřív a na víckrát, ale dle teploty a čípku ovulace později..
ale šance tam pořád je...v plodném hlenu to mršky zvládají líp😊😉🍀

janickazabicka
26. kvě 2018

Ahojky holky díky za vaše slova. Jsou moc fajne . Každopádně tento měsíc nemerim a nic netestuju jelikož za 14 dni jedeme na festival a tam to prostě nejde. Tak na to teď měsíc prdim alespoň se pořádně uvolním 😀 pokud bude ovu zase kolem 20 dc tak by to vycházelo na ten festak. Uvidíme za měsíc. 😀
A máte pravdu už je to dlouhé ale snad se dočkáme 😀😘 mám to předpovězene do září tak snad se neplete paní když už ji zbytek vyšel tohle je poslední. 😀

mandy1122
28. kvě 2018

Ahoj kocky prosim o radu,kdy podle grafu byla ovulace jestli 11DC nebo 12DC?11DC jsem mela hlen.Diky za info😘

vendelinka08
28. kvě 2018

@mandy1122 myslim ze az 12dc...hlen byva hlavne pred ovulaci...ja ho mam celou dobu co mam plodne dny..ne az v den ovulace....graf mas pekny...

hlasimse
28. kvě 2018

@mandy1122 taky bych řekla, že až 12...i když často čtu, že ovulka je v den, kdy hlen vrcholí...

mandy1122
28. kvě 2018

@hlasimse já právě žádné hleny nemám pouze sem tam krémový výtok, ale tentokrát jsem měla 11 DC vodnatý

mana_
30. kvě 2018

Hlásím 1dc...

janickazabicka
30. kvě 2018

@mana_ ale neeee