• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

23. září 2017 
22. únor 2016 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinpaj není vůbec za co zlatíčko :slight_smile: už by se to někomu s nás mohlo konečně povést :slight_smile: no snad ms nedorazí :slight_smile:
22. únor 2016 ve 21:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ty si to taky zaslouzis už konečně. A jak jsi teď vůbec na tom
22. únor 2016 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinpaj děkuji moc jsi zlatíčko :slight_smile: já jsem dnes 10DC a čekám na ovulku :slight_smile: tak snad tu už konečně bude :slight_smile: jinak jsem už tento cyklus chtěla jít do IUI,ale dr mi to ještě zakázal a řekl,že můžu jít další cyklus.no další cyklus mám dojít po ms na kontrolu po tom potratu tak uvidíme zda mi schválí IUI anebo ne :slight_smile:
22. únor 2016 ve 22:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek No ale jestli jsi měla pozitivní ovutest 17DC, tak ten den rozhodně ovu neproběhla, ale až později, nejvyšší hodnota LH není v den ovulace, ale cca den až dva před. Tlustá růžová čára je OVU. http://merenibt.xf.cz/ovutesty.html
22. únor 2016 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak třeba tam nebudeš muset jít :wink: a když jo, tak ti budu moc držet pesti :slight_smile: pak děj vědět. Klido i do soukromých
22. únor 2016 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinpaj no uvidíme zda se to povede anebo ne :slight_smile: teď piju čaj na neplodnost,tak se necháme překvapit :grinning: jinak ty mi taky dávej vědět jak na tom jsi :slight_smile: jsem ráda,že jsem tu na tebe narazila :slight_smile:
22. únor 2016 ve 22:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andik.cz Jj, to vím. Posnaženo máme obden, tak snad z toho něco bude a brečím zatím zbytečně :slight_smile:
22. únor 2016 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal kdo ví... Moje mamka nemohla otěhotnět 3 roky a když pila čaj na neplodnost, tak druh měsíc se povedlo :wink: zda opravdu pomohl... To neví,ale náhoda? Dam vědět. :slight_smile: Dekuji za podporu
22. únor 2016 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luidisek jenže ovulak můžeš mít pozitivní i dva dny před samotnou ovulaci... škoda že tam máš vynechane to měření zrovna v docela důležité době
22. únor 2016 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinpaj jé tak to je krásné a to jsem nikde o tom čaji si nemohla nic přečíst,protože jsem to nenašla :grinning: no to by bylo super kdyby se to povedlo :slight_smile: a není vůbec za co,já ti taky děkuji zlatíčko :slight_smile: a moc se těším na tvůj pozitivní testík :slight_smile:
22. únor 2016 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek jinak by tomu odpovídalo i to, žes to nedostala tak, jak jsi předpokládala
22. únor 2016 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek a ještě... u grafu píšeš, že máš 2 dny do MS a v dalším prispevku, žes to dnes měla dostat...
22. únor 2016 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikejla_a dle grafu 2 dny do MS, ale jinak je dnes 28 DC, jen minulý měsíc se mi zpozdila kvůli rozhozeným hormonům
22. únor 2016 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek 2dny dle grafu, který je špatně... Už jen to, že tam máš vyznačenou OVU vden teprve pozitivního testu a 28DC přece neznamená předpokládaný den MS! :wink:
22. únor 2016 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andik.cz jasne, ted uz to beru s rezervou, ze se snad jeste neco objevi... MS mam vzdy jako hodinky 28 DC, krome toho minuleho mesice... Kazdopadne diky za rady a uvidim :slight_smile:
22. únor 2016 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikejla_a
@andik.cz tak opravuji a doplňuji, že test byl pozitivní 16 DC a proto graf vyznačil 17 DC
22. únor 2016 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek no dobře, ale stejně je ten pokles 20dc docela dost, to by prostě po ovu nemělo být... ale kolečko máš prázdné, takže jsi nemerila za běžných podmínek, takže kdoví...
23. únor 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opravdu dvě :slight_smile: oba odpovídají 5+3tt špiním, ale dnes už dr neviděl ani hematom, a říkal, že takové špinění může být pořád :slight_smile: hcg 12600
23. únor 2016 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@crazynaa Tak mě to bylo jasné už minulý týden, že čekáš dvě :slight_smile:
23. únor 2016 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa To je paráda!!!! :slight_smile: Dvojité štěstí! :slight_smile:
23. únor 2016 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa nebýt toho,že píšeš DVĚ, podle UTZ bych si myslela,že TŘI :grinning:
hematom už není,skvělé
23. únor 2016 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa krásné :wink: jen tak dál ať je vše v pořádku
23. únor 2016 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadvor a jak ty jsi vlastně dopadla? :slight_smile:
23. únor 2016 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa super, báječné... ale nevím podle čeho valeri soudila dvě, testy ti silily tak normálně, mi přijde :wink:
23. únor 2016 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikejla_a ja měla nějakou predtuchu nebo co:slight_smile:
23. únor 2016 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa Jůůů. Nádhera, gratuluji a ať jste zdraví :slight_smile:
24. únor 2016 v 08:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych nevyšla ze cviku. Můj anovulační graf :angry:
24. únor 2016 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 Ještě se to může zvrtnout ;) i teď mám někdy OVU 24DC - 27DC a dřív jsem mívala i později, když jsem měla cyklus přes 40dní.
24. únor 2016 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andik.cz no já teď poprvé po třech cyklech neměla clostil a pila kontrhyel tak si myslím, že mi tohle udělalo totální bordel v cyklu. 15DC jsem byla na utz a mudr neviděl žádný dominantní folikl. řešila jsem to v jiné diskuzi tak když už jsem byla u toho grafu tak jsem ho sem šoupla :grinning:
24. únor 2016 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek