Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mami29
1. bře 2016

Graf bez včerejší zmatené teploty

matysikovad
1. bře 2016

Ahoj holky, chtěla bych se vád zeptat, nebo jsem z toho ted trochu jelen - bohužel neumím vložit z mobilní aplikace graf, tak se vás jen takhle pokusím zeptat - 12.DC( 25.2.). sem měla nejnižší BT 36,4°C , 13DC (28.2.). výstup na 36,9°C a pozitivní OVU test, pak 36,8°C 14DC ( 29.2.). a dneska pád na 36,4°C 15DC (1.3.)... jsem z toho jelen a nechápu to, proč to dneska tak hrozně kleslo. Jsem kojící a snažíme se druhý cyklus, já vím, teprve, ale dceru jsme si vymodlili po roku a pul, kdy jsem měřila , dělala ovu testy,sledovala hlen a čípek apod. Tak nevím nevím, jestli vubec ovu byla? program mi naznačil toho 13DC ovu. Děkuji za postřehy

valeri10
1. bře 2016

@matysikovad Ta teplota 36,4 je divná. Možná se jednalo o jednodenní výkyv z nějakého důvodu nebo ovu ještě nebyla. To ti bohužel řekne až další měření. Třeba přidá někdo nějaký lepší postřeh 🙂

myjusiatko
1. bře 2016

@mami29 moc pekne. 🙂

myjusiatko
1. bře 2016

@matysikovad
@valeri10 suhlasim s valeri. Ovu este byt nemusela. Po pozitivnom ovu teste je az po 24-48hod. Co mozno sedi ovulacnemu poklesu?!?

matysikovad
1. bře 2016

@valeri10 no dneska koupím znovu OVU testy a uvidím. Právě že z předešlého měření u dcery jsem vždycky vybehla nahoru, až nad 37°C, asi bude dělat binec to kojení ☹ děkuji za postřeh

matysikovad
1. bře 2016

@myjusiatko je to možné, asi budu muset opět na chlapa 😀 no ten bude mít radost, prožívá to se mnu 😀 😀 😀

matysikovad
1. bře 2016

@mami29 luci pěkné 🙂 držíš se 🙂

valeri10
1. bře 2016

@matysikovad testy ještě zkus raději ať to neprošvihneš 🙂

matysikovad
1. bře 2016

@valeri10 jj hned jak dojdu domů z práce, hned se na to vrhnu , děkuji moc

matysikovad
1. bře 2016

@mami29 kdy vlastně budeš dělat TT? 🙂

matysikovad
1. bře 2016
mikejla_a
1. bře 2016

@mami29 hezky dvojitý vzestup, teď v druhém tehu jsem to měla podobně 😉 kdy zkusis test?

mami29
1. bře 2016

@mikejla_a až mi přijde, do města se nedostanu, tak spoléham na ppl

blablabla26
1. bře 2016

@dasa.77 ahojky,délka mých předchozích 2 cyklů byla 29 a 33. 🙂 Dnes jsem 22.DC a kleslo mi to na 36,5...

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 a zítra vyskočí do 37 🙂

matysikovad
1. bře 2016

Tak konečně v grafu 🙂

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad v to už tento měsíc ani nedoufám

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 fakt? 22 na pokles před MS je brzo 🙂

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 už koukám na graf a ovu ještě nebyla, podle OVU testů se neřídíš? jestli není ovu až ted? mohlo ji něco posunout

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad ovu testy nedělám,nikdy mi nevyšla druhá čárka tak,jak má....na ms je brzy,to je pravda 🙂 takhle to vypadá dnes.

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad u tebe to taky vypadá na ovu dnes 🙂

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 čoveče, že? a nechápu, dneska nálada užasná, žádný otravný hlen, bolesti nic 😀 čert se v tom vyznej 😀 no jsem zvědavá, jestli nevyběhneme obě dvě zítra nad hranice a nebude ovu 😉

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad tak to zní přémo skvěle 🙂 držím pěsti 😉

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 ale podle bolestí podbřišku se tam u těch tvých poklesů něco děje, hlen a čípek nekontroluješ?

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 no právě na ovu jsem bez bolestí , bez ničeho, tak mě to mate, protože to mívám děsné, chdím v předklonu, jak mě bolí podbřišek při ovu a celkově to bývá děsné. tak buh ví, co to zase teploty zkouší, ale na meredibt nebo jak je ta stránka o BT, jsem četla, že u kojících je BT měřit ,,naprd"

klara215
1. bře 2016
matysikovad
1. bře 2016

@klara215 ten pokles vypadá jak implantační dip... 🙂 krásný graf

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad ty kojíš?Aha...no uvidíš,třeba to opravdu ovu je 🙂 Já jsem tentokrát taky bez bolestí a bez hlenu,tak nevím nevím..

blablabla26
1. bře 2016

jinak mě střídavě píchají vaječníky,ale to je vše