Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

matysikovad
2. bře 2016

@blablabla26 jj jenze ty neznas moji dceru, je to maly vydriduch 😀 minimalne mesic se nevyspime 😀 ale jsem plne rozhodnuta, v den mesicku tento mesic prestanu kojit. Neda se no

blablabla26
2. bře 2016

@matysikovad 😀 😀 tak to bude ještě sranda asi.Nezávidím ti to.

valeri10
2. bře 2016

@xoriska Ahoj já bych to viděla tak, že to vypadá úplně normálně ten graf 🙂

valeri10
2. bře 2016

@monishkam no z grafu se dá jen spekulovat. Pokud budou teploty pořád nahoře jste těhotná, ale na to je ještě velmi brzy. Pokud teplota klesne těhotná nejste a dostaví se ms. Ale teplota může klidně klesnout až v den co přijde ms. Takže můžete mít každý den radost jak je teplota nahoře a najednou ze dne na den bum a je po nadějích. Asi jsem Vám vůbec neporadila, ale tak to bohužel je. Nezbývá než čekat. Držím palce ať Vám to vyjde 🙂

valeri10
2. bře 2016

@juliemichal no tak super. Tak to ti cyklus naběhl docela dobře a rychle 🙂

juliemichal
2. bře 2016

@valeri10 jj to jo,ale jak si vezmu tak mám o 3 dny později ovulaci 😀 dnes mě nějak šíleně bolí podbříšek,což vůbec neznám ☹ včera mě bolel levý vaječník,tak tam probíhala ovu,ale proč dnes mě bolí podbříšek vůbec netuším ☹ za skoro 4 roky co se snažíme jsem toto po ovulaci neměla ☹ ☹

valeri10
2. bře 2016

@juliemichal to je z těch bylinek. Já pila kontryhel a taky mi posunul ovu.

juliemichal
2. bře 2016

@valeri10 tak to máš pravdu to určitě s těch bylinek bude 🙂 ale aspoň máme ukázkovou ovulaci 🙂 tobě moc moc přeji aby se to povedlo ♥ a za pár dnů jsi našla dálnice na těhu testíku 🙂

xoriska
2. bře 2016

Děkuju ! Tak po té rovné linii dřív mě to přišlo až moc " divoké " 🙂
@valeri10

valeri10
2. bře 2016

@xoriska No aspoň se konečně něco děje🙂. Můj graf je děsně nudnej 😀

xoriska
2. bře 2016

@valeri10 Vidíš a mě příjde takovej hezkej 😀 Koukám, že jsi 6DPO ? Já dnes 7 DPO , kdy ne-čekáš MS ? Já cca 9.3.

dasa.77
2. bře 2016

@klara215 i já tam nějaký náznak čárky vidím.... to je Dr.Max?

klara215
2. bře 2016
klara215
2. bře 2016

Já Ti ani nevim...vyfasovala jsem test zdarma k ovu testům

dasa.77
2. bře 2016

@klara215 tak hlavně že je funkční.
Právě jsem Ti malinko prolustrovala profil a našla jsem SKVĚLOU !!!!!! VĚTU:
"Termín jsem měla 25.1.2014..Ale Kubík je synem svého otce a podle jeho vzoru přišel pozdě😃"

klara215
2. bře 2016

@dasa.77 je to pravda😂narodil se až o týden dýl😂

monishkam
2. bře 2016

@valeri10 a říká něco dnes téměř pozitivní ovu test? Asi nic ze? A kdy ma smysl dělat těhu test?

valeri10
2. bře 2016

@xoriska ja vůbec nevim.mam to ted po tom clostilu rozhazene.sice jsem ted mela lf 13 dnu ale pred tim jen 9 dnu.a ovu ted byla pozdeji.myslim ze lf bude taky nějak jinak

mikejla_a
2. bře 2016

@mami29 jj ale tvoje MS teplota je podle grafu daleko daleko nižší, takže to fakt nevypadá... držím pěsti 😉

valeri10
2. bře 2016

@monishkam tehu test to je kapitola sama pro sebe. Nejlepší je dělat az po zpoždění ms ale spousta holek to nevydrží a testuje už 8dpo a lovi tam duchy.do terminu ms i kdyz je test pozitivní tak stejne ms muze přijít a to je pak dvojite zklamání ze se to neudrzelo.ja osobne nechapu to loveni duchu.je tu na to i speciální diskuze - tehotensky test davam fotku.ta je opravdu vyzivna.tak kouknete tam jestli budete lovec duchu🙂

mikejla_a
2. bře 2016

@matysikovad já taky ukoncovala i kvůli snažení, 3 měsíce to nešlo, ukončila jsem a další 3 trvalo, než se podařilo, takže těžko říct jestli to bylo tím. Jinak že malou kojis je jen dobře, za to se vůbec nestyd, já taky kojila téměř do dvou let. aspoň má malý skvělou imunitu 🙂

mikejla_a
2. bře 2016

@valeri10 lf by se ti tedy neměla měnit o 4 dny, to je moc... spíš se posunuje ovulace

mikejla_a
2. bře 2016

@monishkam pozitivní ovu test 6dpo je zvláštní... říká se že ukáže těhotenství dřív, než tehu test, ale toto je tedy brzo i na ovulak.

racek26
2. bře 2016

@valeri10 můžu se prosím zeptat, kdy ( dle vloženého grafu) proběhla ovulace ?

valeri10
2. bře 2016

@racek26 myslíš můj graf? 25.2.

klara215
2. bře 2016

Asi mi upadne podbřišek...už mě to nebaví...to je od ovu denně😩

smetanovak
2. bře 2016

Je možné že by clostilbegyt díky nervům nezabral? Já se v těch grafech pěkně plácám 🤐

matysikovad
2. bře 2016

@klara215 jak to? Se ti tam hnizdi mimco,ne?

matysikovad
2. bře 2016

@mikejla_a no mne to bude i hrozne lito prestat ☹ chtela jsem si to usetrit na ocko mmr

klara215
2. bře 2016

@matysikovad už od ovu mě bolí..jak na ms..