Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

blablabla26
10. bře 2016

@juliemichal tak co,testovala jsi?

blablabla26
10. bře 2016

A u mě už 37,3 😕 nemocná nejsem.V podbřišku mě škrábalo včera v noci a celý den a dnes zatím nic,byl klid i v noci.Tak uvidíme...

matysikovad
10. bře 2016

@blablabla26 viroza ustupuje,bt pada

blablabla26
10. bře 2016

@matysikovad tak přece jen...No jo,co se dá dělat,hlavně,jestli už vám je s malou líp a další měsíc at se zadaří 🙂

matysikovad
10. bře 2016

@blablabla26 tak já bych těhu poznala, vubec to nehrotím, věděla bych to už tak 3DPO 🙂 ale hlavně, jak píšeš, že už nam lepší. No Nana už je taky lepší, jen soplík a kašel asi budou u ní na delší lokty

matysikovad
10. bře 2016

@valeri10 už máš MS? furt není nic ztraceno!

matysikovad
10. bře 2016

@monys286 to je bomba vidět ty //

blablabla26
10. bře 2016

@matysikovad Z toho se taky brzy dostane 😉 Jak marodí drobeček,je to šílený,co?

matysikovad
10. bře 2016

@blablabla26 jůůů, ale krásně stoupáš! kdy budeš testovat??

matysikovad
10. bře 2016

@blablabla26 n právě my to moc neznáme,ani ona. protože kojím, tak to většinu chytnu před ní a ona už ode mě převezne protilátky, a tentkrát ty chytla přede mnou, tak v plné parádě ☹ jj, jak marodí takový drobek, je to na prdlačku

blablabla26
10. bře 2016

@matysikovad vid 😕 minule jsem to měla jak skoky nahoru a dolů a ted je to krásně postupné.Jeeee to nevím,jsem teprve 6DPO 🙂 někdy v úterý,nebo později,podle teploty..

blablabla26
10. bře 2016

@matysikovad Tak to jo,ještě,že to většinou padne jen na tebe (ne,že bych ti to přála,to vůbec ne) a ted posílám sílu,at je brzy fit 🙂

matysikovad
10. bře 2016

@blablabla26 já přesně vím, jak budeme muj graf vypada... ted se asi 2-3 dny udrží na těch 36,9, pak vyběhne na 37,1 a příjde MS 😀 už mě i bolí břicho klasicky na ms... 😀

matysikovad
10. bře 2016

@blablabla26 děkuji moc 🙂 jsi hodná 🙂

blablabla26
10. bře 2016

@matysikovad i bolest břicha na ms může znamenat těhotenství...ale ty tvoje teploty hodně spadly,pravda

blablabla26
10. bře 2016

@matysikovad je tu málo smajlíků,tak takhle teda "objímacísmajlík"

matysikovad
10. bře 2016

@blablabla26 jo akorát víš co nechápu? že jsem se asi prvních 4dpo cpala jen zavináčama a česnečkou, občas jsem měla chuť na zmrzlinu, ted už to můžu napsat, žádný příznak těhu, ale rozežranost 😀 😀 😀 přemýšlela jsem, co v tom je za ,,vitaminy", že jsem to při té vitoze tak nutně potřebovala a buh ví 😀

blablabla26
10. bře 2016

@matysikovad 😀 😀 😀 to je dobrýýýýýýý!

matysikovad
10. bře 2016

@blablabla26 mně teda štve, že je tu tolik malo smajlíků! potřebovala bych ten objímací, pak ten, jak se mlátí smajlík kladivem do hlavy nebo naráží do zdi 😀 a ten co posílá pusinku

valeri10
10. bře 2016

@matysikovad ten pokles je úplně jasný. Je to prostě v hajzlu. Po dvou letech tomu, že se to povede už stejně sama nevěřím ☹

matysikovad
10. bře 2016

@valeri10 kolik dní máš do MS?

valeri10
10. bře 2016

@matysikovad dnes během dne má přijít

valeri10
10. bře 2016

@matysikovad Nejhorší je když člověk vidí ten nadějný graf ☹

matysikovad
10. bře 2016

@valeri10 hele, ale ovu byla, gynex ti napravil hormony, pokud to neklapne tento měsíc, klapne to ten další, věř mu!! ted budeš mít uúpravený cyklus a ten dalěí už bude mít mimink ty nejlepší podmínky! mluvím z vlastní zkušenosti

valeri10
10. bře 2016

@matysikovad Neklapne. Já už měla na tři měsíce i clostil. Ovu mívám pořád. Ten clostil mi dal mudr jen tak, aby to podpořil a proto, že se prostě jako první nasadí clostil když to nejde. Po dvou letech, prokázaná ovulace a pořád nic. to není jen tak. To už prostě přirozeně nepůjde. Mělo mi to docvaknout dřív.

nita1984
10. bře 2016

Holky, máte zkušenost, že by na BT měla vliv teplota v místosti nebo to, jak moc jste oblečené? Věra mi bylo chladno, tak jsme si na spaní vzala komplet pyžamo vč. ponožek a ráno mi BT pořádně vylítla...
Přitom bych čekala s blížící ovu spíš pokles... máte někdo zkušenost?

matysikovad
10. bře 2016

@valeri10 no clostík jsou hormony, tohle je ,,magie"

matysikovad
10. bře 2016

@nita1984 no v základních pravidlech měřění BT je spávat pod stejnou přikrývku a ve stejném pyžamu a ve stejném prostředí,měřit hned po probuzení a ve stejnou dobu, no. ale zda to tak muže ovlivnit až moc, to nevím.

valeri10
10. bře 2016

@matysikovad Zkoušela jsem už dřív nějaké bylinky až potom clostil a teď pro změnu gynex a pořád nic. to už o něčem svědčí.

nita1984
10. bře 2016

@matysikovad prostředí, peřina, hned po probuzení a stejná dob všechno sedí. jen mi bylo chladno (možná i tím, že mě dneska čeká vyšetření na které byla náročná příprava) tak jsem se přioblékla... ten rozdíl je fakt výrazný.....