Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
juliemichal
18. bře 2016
tak holky dnes jsem sháněla ten čaj a ve 2 lékárnách ho neměli 😃 😃 tak v pondělí si jdu vyzvednout 2 čajíky,snad nebude vadit,že budu 8DC 🙂
dasa.77
18. bře 2016
děkuji neznámé za srdíčko pro štěstí.... tentokrát si ho nechám 😉
smetanovak
19. bře 2016
Ahoj holky chci se zeptat kdy mám očekávat ms?🙂 mám zpoždění 5 dnu. Tak jestli takhle s tím skokem to ma přijít?
matysikovad
19. bře 2016
@smetanovak trošku mi to připomíná muj graf, vydrž, co bude zítra. ted to vypadá na 11DPO, tj brzo na ms, ne?
matysikovad
19. bře 2016
@juliemichal myslím, že nebude vadit
smetanovak
19. bře 2016
@matysikovad no ja to beru od poslední m/s 🙂 podle aplikace
Jsem z toho jelen
jankadvor
19. bře 2016
@dasa.77 Začínám zkoušet čípek s hlenem, ale zatím tomu nerozumím. Prý to chce tak 3měsíce cviku 😃 tak uvidím. Což o to, hlen poznám, ale s tím čípkem mi to nejde 😃 Jek z něho poznám ovulaci? 🙂 Co myslíte holky?
jankadvor
19. bře 2016
@smetanovak Mě chodí MS cca 15-16 DPO 🙂 Takže u tebe může být ještě brzy 🙂
mikejla_a
19. bře 2016
@smetanovak podle mě nemáš zpoždění, protože jsi měla ovulaci později. Nemůžeš to brát podle poslední MS, ale podle ovulace.
matysikovad
19. bře 2016
@jankadvor ty ses ptala na ten čípek? při ovulaci je tak vysoko, že na něj sotva prstem dosáhneš a uprostřed bývá většinou až na špičku prstu otevřený. a bývá mrňavý, tak na šířku max 2 prstů vedle sebe
monys286
19. bře 2016
Ahoj holky, tak vcera u mudr. tehu potvrzeno 5tt. a nacucany kliste 4mm 😊
jankadvor
19. bře 2016
@matysikovad Aha, takže když na něj v pohodě dosáhnu, tak asi ovu nic? To znamená, že když na něho dosáhnu, tak je dole? Díky 🙂
matysikovad
19. bře 2016
@jankadvor dole je tak na pul prstu od pruchodu, střed je tak ten prst ... ale záleží, jak máš dlouhé prsty 😃 a každé tělo je jiné, já ti popisuju podle sebe 😉 ovu poznáš, je prostě šptně hmatatelný, mrňavy a měkký jako houba, vydrží tak jen pár hodin
smetanovak
19. bře 2016
@mikejla_a aha 🙂 tak ja už jsem fakt ze všeho zmatená. 😄
jankadvor
19. bře 2016
@matysikovad Díky moc, tenhle popis mi to moc usnadnil, teď to konečně rozeznám 🙂 Děkuji 😉
juliemichal
19. bře 2016
tak holky zítra bych měla mít ovulaci podle Jonášove metody.akorát to budu jen 7DC 😃 ale sexík budeme mít tak uvidíme jestli s toho něco bude,ale vůbec na Jonášovou metodu nevěřím 😃
matysikovad
19. bře 2016
@jankadvor tak jsem rada, ze mesice zkoumani jeste nekomu pomuze 🙂
jankadvor
19. bře 2016
Tak na tu Vaši Jonášovu metodu se taky juknu. Jen doufám, že ji pochopím 😃
matysikovad
19. bře 2016
@juliemichal ja jsem mela jonase nekdy kolem ms kazdy mesic,takze pro me to bylo pase 🙂
juliemichal
19. bře 2016
@jankadvor já jsem si tu Jonášovku zadala nějak do grafu womenzone,ale už bohužel nevím jak 😃 😃 už je to pěkně dlouho co jsem si to tam dala 😃 😃 ale abych měla ovu podle Jonáše 7DC se mi zdá nesmysl 😃
matysikovad
19. bře 2016
@jankadvor je tam nekde kolonka,zda vypocitavat jonase
juliemichal
19. bře 2016
@matysikovad no vidíš 😃 pro mě ten Jonáš je taky pase... abych měla ovulku 7DC je fakt nesmysl 😃 v lednu jsem měla Jonáše 5DC,min cyklus 8DC,tento cyklus 7DC 😃 😃
matysikovad
19. bře 2016
Holky verite na 6 smysl? Vcera rano me 2 hodiny bolely s fakt moc krize, nemohla jsem lezet, sedet apod. Pak to preslo a pohoda,jenze od te doby mam divne krece v podbrisku a misto bileho tehu vytoku jakysi hlenovy zluty. A prestalo mi byt zle a nemam zostreny cich. Sesty smysl me strasi,zamlkle v 2012 jsem poznala okamzite,ale to bylo uz v 9 tt a k dr jsem se dostala az ve 12 tt. Co myslite,nezazili jste to nektera?
matysikovad
19. bře 2016
@juliemichal ja vzdycky az rak 28 dc apod
juliemichal
19. bře 2016
@matysikovad no nechci tě strašit 😞 ale já to měla podobné teď v lednu jak jsem potratila 😞 😞
dokud bylo vše ok tak jsem chodila skoro furt na malou.potom jsem o to nějak přišla a ani nevím jak a na malou atd jsem už často nechodila 😞 no a za 2 dny po tom co jsem přestala chodit často na malou tak jsem šla na gynekologii a už jsem těhu nebyla 😞 takže taky mi říkal šestý smysl,že je to hodně špatné a ono to bylo 😞 ještě si pamatuji do teď,že jak jsem byla 14.1 na gynekologii tak říkám doktorce můžu Vás poprosit o fotečku?kdyby to bylo všechno v pořádku?ona mi říká,že pokud to teda bude krásné tak mi určitě fotečku dá.dívaly jsme se spolu na UTZ a já za chvíli říkám,tam nic není,že? 😞 dr mi říká,ne bohužel není a dívala se i na vaječníky jestli nemám náhodou mimoděložní těhu.naštěstí to ani nebylo na vaječnících.byla jsem cca 9-10tt.poslední ms jsem měla 9.11 a 14.1 jsem přišla na to,že jsem potratila.jen mi dr řekla,že se to stává,že se potrácí,ale,že mám být ráda,že jsem nešla na revizi 😞 a za to jsem fakt ráda,že se s tím tělo poradilo samo a na revizi jsem nemusela jít.
ale držím palečky aby to u tebe bylo v pořádku ♥
matysikovad
19. bře 2016
@juliemichal no já jsem realista, nějak mě to nebere, jen bych teda chtěla, aby to odešlo samo, na kyretáži jsem byla a nic moc teda 😞 myslím, že samovolný je asi pro psychiku lepší, i když možná zase nebezpečnější, pokud je baba doma sama jen s 2 letým prckem. no počkám, co bude do večera, u MA jsem neměla vubec podežření, jen jsem zapla kalhoty co už jsem neoblékla a hned mi to bylo jasné. ted nevím nic, je to moc brzo
matysikovad
19. bře 2016
@juliemichal jako abych zase tomu miminku nekřivdila, kalhoty mě tlačí na podbřišku furt. je to tak pul na pul, proto sem píšu, jestli jste některá někdy nezažila takové bolesti v křížích. ale jen jeden den, dneska už mě kříže nebolí... ted pro změnu to břicho :-S
matysikovad
19. bře 2016
@monys286 jůůů gratuuju! a držím pěsti! až ted jsem to postřehla 🙂
blablabla26
19. bře 2016
@matysikovad moc moc držím palce,aby vše bylo v pořádku!
mikejla_a
19. bře 2016
@matysikovad určitě to bude dobré! test už máš silný? a kdy jdeš k dr?