Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
mikejla_a
19. bře 2016
@smetanovak nemusíš být zmatená... délka cyklu se odvíjí od toho, kdy máš ovulaci a od ovulace je pak doba každý měsíc stejná... např. 12 dní... takže když máš ovulaci 15.den, tak máš cyklus 27 dní, když 17.den, tak 2 9 dni... proto se nemůžeš řídit poslední menstruaci. Je to jednoduché.
monys286
19. bře 2016
@matysikovad dekuju 😉 tobe taky hodne stesti 😊
matysikovad
19. bře 2016
@mikejla_a ja jsem chtela jit az tak na konci dubna 🙂 uvidime do te doby co bude. Dekuji 🙂 😉
matysikovad
19. bře 2016
@monys286 dekujii 🙂 ani si nepamatuju tvuj vitezny graf
mruvka34
19. bře 2016
Ahoj holky, jdu pro nazor.. Jsem po revizi v 07/2015 s dvojcatky.. Pak 3 mesice pauza a ted na po 6.co se snazime jsem poprve merila BT.. No a cykly po srovnani zhruba 29,30 a vzdy tak 1 den spineni, dnes jsem 31dc, 12dpo, test snehobily... Tlak v podbrisku je, nazory ? Nesetrete me 🙂
matysikovad
19. bře 2016
@mruvka34 nazory na co 🙂 musis vydrzet,jak se to bude vyvijet dalsi dny
pekkaa
19. bře 2016
@mruvka34 musis jeste chvilku vydrzet no:-).. Teoreticky mohla byt ovulace az 22 dc, kdy to az zacalo poradne narustat. Takze se ti mozna posunula ovulace na pozdeji. V takovem pripade test jeste fakt nic ukazat nemusi.
Chtela jsem se zeptat jak dlouhou mivas LF, ale kdyz meris poprve, tak to asi nevis...
Kdyz se posunula ovulace, tak tim i termin menstruace (LF byva +- vzdy stejna)..
Takze je to tezke ted delat nejake zavery. Pockej par dni.. A kdyby nic, tak aspon uz budes mit nejake historicke informace pro pristi cyklus...
werumka
19. bře 2016
@mruvka34 Ahoj, podle grafu byla ovulace 22. den cyklu, takže jsi teprve 10 dni po ovulaci a to může být ještě moc brzy. Pokud nejsi těhotná, menstruace dojde nejdéle za týden. Test zkus zase za dva dny 😉
monys286
19. bře 2016
@matysikovad byl hodne divnej 😀😀😀
smetanovak
19. bře 2016
@mikejla_a aha tak to je ostuda ze to nevím... Asi jsem zmatená ze po antikoncepci to bylo vždy stejně
martina16horysek
19. bře 2016
@monys286 je gratuluji mamino 😉
matysikovad
19. bře 2016
@monys286 proc divny? 🙂 je pekny
monys286
19. bře 2016
@martina16horysek dekuju mooc😊
monys286
19. bře 2016
@matysikovad tak merila jsem prvni mesic, moc to nechapala.. A pak jak to kleslo, tak jsem si rikala, ze to je jasny a nakonec to bylo naopak😉 co ty jak je?
matysikovad
19. bře 2016
@monys286 porad stejne nijak 🙂 obcas krec nebo co v podbrisku. A strasny tlak na konecnik.a tobe?
monys286
20. bře 2016
@matysikovad Jeste do stredy me taky porad nekde pichalo v podbrisku, ted me spis poboliva v krizi a dost me boli prsa..
matysikovad
20. bře 2016
@monys286 jakto že ti naskočil listopad? já jsem si napočítala pulku prosince a to bych měla byt v 5tt
matysikovad
20. bře 2016
@mruvka34 tak jak dneska?
matysikovad
20. bře 2016
@jankadvor jak dneska?
blablabla26
20. bře 2016
@matysikovad Měla bys mít termín někdy kolem 25.11. ne?
mikejla_a
20. bře 2016
@matysikovad půlka prosince určitě ne, já s malým otěhotněla v půlce března a termín jsem měla konec listopadu. hod si do kalkulačky poslední den MS
mikejla_a
20. bře 2016
@matysikovad pokud byla naposledy 16.2.,tak tady máš výpočet
matysikovad
20. bře 2016
@mikejla_a juuu dekuji 🙂
matysikovad
20. bře 2016
@blablabla26 aha,ja jsem mata 😃 jedno prosincatko uz doma mam ( mela byt lednova)
mikejla_a
20. bře 2016
@matysikovad akorát bych tedy nečekala ještě víc jak měsíc k dr., vždyť to už budeš víc jak 10tt a to je celkem pozdě na první kontrolu, i kvůli objednani na screening a tak.
matysikovad
20. bře 2016
@mikejla_a ja vim,ale do 9 tt byva nejvic zanlklych potratu,tal at to zjisti driv,nez pujdu do zlina na screening 😃 zavolam na gyndu a domluvim se se sestrou 🙂
juliemichal
20. bře 2016
@matysikovad ano určitě to je ještě moc brzo 🙂 neboj ono to bude v pořádku 🙂 a moc ti to přeji a držím palečky 🙂 no já u obou kluků neměla žádné příznaky 🙂 a neboj já na sobě samovolný potrat vůbec nepoznala.myslela jsem si celou dobu,že jsem stále těhu....
jankadvor
20. bře 2016
U mě neustálé čekání co bude dál 😃 No jsem fakt zvědavá. Máte někdo zkušenosti s Jonášem a metodami kterými jde zjistit ovu? Díky
blablabla26
20. bře 2016
A my jsme se doma dohodli,že tento měsíc vynecháme,vycházel by nám pak termín přímo na vánoce a to nechceme :-| takže budeme brát bylinky a za měsíc se pokusíme o lednátko.
monys286
20. bře 2016
@matysikovad ja prosim te vubec netusim 😊 mam jednu aplikaci a ta mi to spocitala podle data poceti na 3.12. tak uvidim kolik mi rekne mudr na kontrole v dubnu.. Podle MS jsem 6+2,ale podle souply ovu 5tt..tak uvidim 😊