Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

dasa.77
2. dub 2016

@juliemichal no co to asi má být? ....červíček se ti tam zavrtává 😉

nita1984
3. dub 2016

Tenhle měsíc se snažíme opravdu pojistit 🙂 uvidíme na kdy vyjde ovu. Minulý cyklus 10DC... cykly předtím 14-16DC

nita1984
3. dub 2016

@juliemichal heleeeee, to vypadá opravdu na predpisovy nidacni pokles. Držím vše co mám

xoriska
3. dub 2016

Tak zítra zkusím test a uvidíme MS by měla být taky zítra...

paulittav
3. dub 2016

Holky, vítězný graf 🙂 Dnes první den vynechané MS...🙂

paulittav
3. dub 2016

@xoriska vypadá to pěkně 🙂 držím pěsti, jak nejvíc můžu!!! 🙂

nita1984
3. dub 2016

@paulittav Velká gratulace 😉

xoriska
3. dub 2016

@paulittav dekuju, ale moc to nevidím, dnes bolesti břicha jako mám před MS, takže možná test ani nebude třeba...

nina8888
3. dub 2016

😀 snad to nejako vypada druhy a posledny cyklus s clostibegyt 26som dostala ovitrelle snad to vyjde...

martina16horysek
3. dub 2016

@paulittav je paráda 😉 a testik?

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal ahojky tak jak dneska?

martina16horysek
3. dub 2016

@xoriska nelam hlavu zatím to vypadá podle grafu nadějně 😉 mě taky bolelo břicho jako před MS a říkala jsem si že už se to ani nemůže povést a ejhle máme za sebou 12týdnu tehu 😉

xoriska
3. dub 2016

@martina16horysek fakt? Tak gratuluju! Já se radovala ve čtvrtek, hezký dusík a c pátek a sobotu na testu nic, takže tomu moc nerozumím...

paulittav
3. dub 2016

@martina16horysek tady 🙂 poslední je dnešní, 12DPO

martina16horysek
3. dub 2016

@xoriska to je zvláštní ale zatím neves hlavu 😉 držím moc palce a napiš jak si tedy dopadla 😉

paulittav
3. dub 2016

@nita1984 děkuju moc 🙂

xoriska
3. dub 2016

@martina16horysek no je to divné a byl to test od Maxe, ten mi to nikdy neudělal... Zítra zkusím a uvidíme

martina16horysek
3. dub 2016

@paulittav jee tak to je opravdu už krásná čárka 😉 tak vítej mezi maminy 😉 ať je hlavně vše jak má být.

martina16horysek
3. dub 2016

@xoriska a nemohla tam být jiná citlivost? To je opravdu zvláštní. Nicméně moc ti držím palečky 😉

xoriska
3. dub 2016

@martina16horysek ne, všechno to byly stejné testy...

paulittav
3. dub 2016

@martina16horysek děkuju moc 🙂

martina16horysek
3. dub 2016

@xoriska tak uvidíš zítra. Ale graf vypadá dobře

juliemichal
3. dub 2016

@martina16horysek ahojky dnes BT vypadá takto 😀 ale na tt nic ☹
@dasa.77 no kéž by kéž by,ale dnes mě zklamal test nic tam není ☹

juliemichal
3. dub 2016

@nita1984 strašně moc děkuji,snad je to ono,ikdyž tomu moc nevěřím když na tt nic není ☹

matysikovad
3. dub 2016

@juliemichal pekne 🙂 drzim pesti

juliemichal
3. dub 2016

@paulittav nádhera nádhera,moc gratuluji 🙂 🙂

matysikovad
3. dub 2016

@juliemichal pekne 🙂 drzim pesti , s tim testem pockej do zitra, dnes je brzo

juliemichal
3. dub 2016

@matysikovad moc děkuji 🙂 🙂 co bych za to dala kdybych byla těhulka,ale nějak tomu moc nevěřím,když dnes na tt ani známka po dušíkovi ☹

juliemichal
3. dub 2016

@matysikovad moc moc děkuji,určitě si ještě s testem počkám,ale asi si budu muset koupit lepší test,než mám doma 😀 doma mám právě one stepy a těm moc nevěřím ☹ ☹

matysikovad
3. dub 2016

@juliemichal musis dat mimcu cas,aby se zahnizdilo,zapustilo koreny,potom teprve muzes cekat v krvi hcg