Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mikejla_a
6. dub 2016

@jankadvor mě teda přijde divná i ta teplota 37,8... to je hrozně moc a myslím, že to bude zkreslovat graf... zajímavé

marla86
6. dub 2016

@xivet ahoj, nevim jak máš dlouhý cykly, ale myslim, že ovu teprve přijde...

marla86
6. dub 2016

@xivet jé, ted čtu, že měříš v ústech.., no prý to hodně zkresluje. Jedna holčina tu asi před 2 měsícema zkoušela zárověn měřit v ústech i dole, ale ve výsledku měl ten graf podobný "tvar" , ale ten, co byl měřený v ústech hrozně skákal a bylo těžký se v něm zorientovat ;)

juliemichal
6. dub 2016

tak holky takto pokračuji 😀 😀

xivet
6. dub 2016

@marla86 Děkuji za odpověď, já myslím, že je ovu někdy teď a zítra teplota už vyskočí, teda doufám. I podle tělesných projevů :o) Mám právě krátké cykly, minulý 26 dnů, max 28.
Jinak s tím skákáním v grafu máš pravdu, ale já měřím cyklotestem a ten je na měření v ústech přizpůsobený. Ale rozhodně tam ty skoky jsou, každopádně ve výsledku křivka vždycky vyjde dobře.
A co ty? Hoď nám taky svůj graf pro porovnání 🙂

nita1984
6. dub 2016

@juliemichal teda.... s Tebou jsou to teda zvraty... nepsala si náhodou že MS dorazila? 😠

xivet
6. dub 2016

@juliemichal Jee takže MS nakonec nebyla? To je super!

juliemichal
6. dub 2016

@nita1984 @xivet no já jsem špinila předevčírem,včera jsem už ani nekrvácela nic 😀 a byla jsem na gynekologii skrz toho krvácení a dr mi říká,že skrz gynekologické stránky je vše v pořádku,že tam nevidí důvod skrz čeho bych měla krvácet... žádná cysta nic.no krvácela jsem jen s čípku a ms nedorazila... což mi vždy když krvácím s čípku a mám trochu na kalhotkách krev tak mi dojde ms do půl hodiny a teď nic 😀 takže tento cyklus je u mě fakt zvláštní 😀 😀

nita1984
6. dub 2016

@juliemichal no alespoń, že tak.... tak držím pěsti dál.... ony všechny ty naše grafy jsou tenhle měsíc jaksi podinvé... uvidíme, co z toho nakonec bude 😀

juliemichal
6. dub 2016

@nita1984 no u mě je 100% podivný celý cyklus 😀 😀 a moc děkuji,taky ti držím palečky 🙂 🙂 já mám tento cyklus tak začarovaný,že fakt netuším co si o tom myslet 😀 😀

vggzg
6. dub 2016

@nita1984 to práve x hodin spánku nemám jsou to blbý směny 😏 Z noční hned na odpo a z odpo hned na ranní takže spím tak 3hod. To asi smysl nemá co?

vggzg
6. dub 2016

@pekkaa to sem právě četla,jsem začatečník tak se v tom moc nevyznám,přišli mi tyteploty nějaké divné tak uz asi vím proč😠🤔

nita1984
6. dub 2016

@vggzg tak to asi vážně ne. To bych asi spíš volila ovu testy.

vggzg
6. dub 2016

Ty dělám ale chtěla jsem to pojistit tim měřením...tak teď už vím proč jsem tomu mic nerozuměla😀😄

racek26
6. dub 2016

@jankadvor nebereš náhodou clostík nebo utroš ?

pekkaa
6. dub 2016

@vggzg nj, pokud spis ruzne dlouho tak to fakt moc smysl nema...:-/

valeri10
6. dub 2016

@nita1984 Ahoj tak jsme byli na klinice. Já mám hormonový profil v pořádku (na tom jsem byla už v říjnu takže to jsem věděla). Manžel spermiogram známka 2+ (kdyby se to bralo jako hodnocení ve škole). Vzali mi krev a výsledky budou tak za dva týdny. Dle utz mám vše v pořádku, sliznici vysokou. Takže jsme se domluvili, že půjdeme na inseminaci a pak když tak na ivf.

nita1984
6. dub 2016

@valeri10 tak to jsou zatím potěšující výsledky. Třeba klapne už IUI. Za jak dlouho půjdete? Tohle vše dělai na první návštěvě? V jakém CAR si byla?

valeri10
6. dub 2016

@nita1984 Byli jsme v Prague Fertility Centre. A ano tohle vše na první návštěvě, ale co jsem si tak načetla tak taková rychlovka je to ve všech centrech. Příští týden má přijít ms tak dle mých propočtů bych na IUI šla už začátkem května 🙂 .

valeri10
6. dub 2016

@nita1984 jo, ale akorát hormonový profil se dělá cca 2 DC takže tohle jediné může časově omezovat, ale já už ho měla udělaný z října. Dnes mi brali krev na imunologii a ještě něco a dělali stěry na nějaký záněty atd. Samozřejmě kdyby tam něco bylo tak se to musí nejdřív přeléčit než se půjde na IUI. Takže raději se moc nechci radovat.

nita1984
6. dub 2016

@valeri10 ty jo.. tak to moc doufám, že to u nás bude taky rychlovka.. přála bych si taky jít už v květnu na IUI.... ach jo, snad to i u nás klapne takhe rychle.

nita1984
6. dub 2016

@valeri10 jasný jasný.. tak 2DC budu muset počkat... to budu až po návstěvě

juliemichal
6. dub 2016

holky tak dnes 10DPO a toto na testíku 😀 před 2 dny asi hnízdění 🙂

valeri10
6. dub 2016

@nita1984 uvidí se ještě dle krve. Jak jsem psala - může tam být zánět nebo něco a to se bude muset přeléčit. Bože člověk má pořád strach se radovat.

nita1984
6. dub 2016

@juliemichal no vidíš 🙂 pěkný dušík.... tak držím palce a ať sílí

juliemichal
6. dub 2016

@nita1984 moc moc děkuji,snad sílit bude 🙂 🙂 a snad to není falešný poplach 🙂 🙂

nita1984
6. dub 2016

@juliemichal hele, většinou, když sem holky dávají duchy, vidím prd... u Tebe to vidím parádně.. tak drží palce

juliemichal
6. dub 2016

@nita1984 tak to jsem moc ráda 🙂 jsem si myslela,že jsem vadná a vidím to tam jen já 😀 😀 no já taky skoro vždy vidím prd na těch fotkách,ale fakt je to,že se ty dušíky hodně špatně fotí ☹ ☹ tak to asi bude tím.

valeri10
6. dub 2016

@juliemichal No nekecej 🙂 🙂 🙂 . Superrrrrrr. Tak ať to je ten pravý duch a ať sílí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

juliemichal
6. dub 2016

@valeri10 moc moc děkuji,snad bude sílit,co bych za to dala 🙂 🙂 a pokud ne tak další cyklus jdeme na IUI 🙂 🙂