Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mikejla_a
6. dub 2016

@juliemichal super, snad to bude ono! vidím to trochu rozpite a jakoby ta čárka byla jen do půlky. Tak tfuj tfuj! 😉

juliemichal
6. dub 2016

@mikejla_a děkuji čárka do půlky není je celá 😀 ale snad to bude ono 😀 fakt se mi to hodně špatně fotí,ale počkám si na další BT a potom vyzkouším znova tt,ale ten dr max 🙂 🙂

nita1984
6. dub 2016

@juliemichal já bych zkusila clear blue digitální.... to je jistota

juliemichal
6. dub 2016

@nita1984 tak to je taky pravda to je 🙂 🙂 ten si chci vyzkoušet v pondělí,pokud do té doby ms nedojde 🙂 🙂 a dr max bude sílit 🙂 🙂

valeri10
6. dub 2016

@juliemichal Já byla dnes zrovna poprvé na klinice a další cyklus jdeme na IUI.

juliemichal
6. dub 2016

@valeri10 a kolik jsi teď DPO nebo kdy ti nemá dojít ms?a co jsi spokojená s tou klinikou 🙂 jinak pokud mi ms dorazí a bude to zase biochemko tak jdeme taky další cyklus na IUI 🙂 🙂 už se těším 🙂 🙂

valeri10
6. dub 2016

@juliemichal dnes bych měla být 8 DPO, ale neměřila jsem ani jsem netestovala už jsem na to neměla sílu. Usuzuju jen dle bolesti, že ovu byla. Mudr. dnes říkala, že ovu asi byla. Dle mých propočtu mi IUI vychází na začátek května.

juliemichal
6. dub 2016

@valeri10 jé tak to mi by vycházelo IUI nějak na konec dubna 🙂 🙂 nebo možná dřív.. 10DC chodím na folikumetrii a potom se domlouváme kdy bude IUI 🙂 🙂 a kdyby mi za 2 dny došla ms (snad nedojde) tak bych 10DC byla 16 nebo 17.4 takže to bych asi šla v pátek na folikumetrii a to bych byla 8-9DC,ale to by bylo hodně brzo,takže IUI bych mohla mít kolem 20-22.4?

jankadvor
6. dub 2016

@racek26 Neberu nic, jen Letrox 100 kvůli štítné žláze, ale ten beru neustále 🙂

valeri10
6. dub 2016

@juliemichal No uvidíš jak ti porostou folíky. Já mívám ovu 18-20 DC. ale na utz mám přijít už 13 DC.

juliemichal
6. dub 2016

@valeri10 jj přesně tak uvidíme jak mi porostou folíky,teda pokud to teď nevyjde 🙂 🙂 jinak já ovu po potratu měla 2x 14 DC a 1x 18DC 🙂

jankadvor
6. dub 2016

Holky, tak jsem si spojila své dva grafy, a vyšlo toto. Co si o tom myslíte, když je vidíte takto pohromadě?

martina16horysek
6. dub 2016

@juliemichal no vidíš to vypadá opravdu moc dobře 😉

juliemichal
6. dub 2016

@martina16horysek přesně tak,aby to tak bylo napořád a dušík krásně sílil 🙂 🙂 co bych za to dala 🙂 🙂

kajunka01
6. dub 2016

Ahoj chci se zeptat zda si myslite ze byla ovulace.Delala jsem od 10DC ovulacni test a čárka sílila až do 13DC a 14ty den uz byla slaba moc neviditelna. :/ spis vubec.. :/ Prikládám graf.Dnes jsem zacla brát duphaston a od nového cyklu zacinam clostik (mam z nej obavy) :( V dobe kdy jsem mela slabe carky viditelne dobre ale ne silnejsi nez kontrolni carku tak me bolel podbrisek a vodovy vytok.Co myslite dle teplot?? dekuji moc,posledni MS byla 22.3

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Kajunka/graf...

jankadvor
6. dub 2016

@kajunka01 Dle rad, musí být minimálně tři teploty po sobě jdoucí vyšší, než šest předchozích teplot. Viz odkaz jak porozumět BT 🙂 : http://www.podpora-plodnosti.cz/GRAFY-BAZALNI-T...

jankadvor
6. dub 2016

@kajunka01 Ještě obrázek 🙂

martina16horysek
6. dub 2016

@juliemichal testuj testuj a fot 😉 ať se máme čím kochat. Neboj určitě bude silit

juliemichal
6. dub 2016

@martina16horysek zítra určitě testovat nebudu,a pozítří uvidím podle BT,mám strach,že na dalším tt nic nebude ☹ ☹ ach jo za toto můžou ty biochemka a taky ten potrat ☹ ☹

martina16horysek
6. dub 2016

@juliemichal drž se, držím ti palečky 😉 ale ducha máš úžasně vidět. To by bylo, aby nebylo. Hlavně se nestresuj a odpocivej. Hlavně na sebe buď opatrná. Věřím že teď už bude vše tak jak má a moc ti to přeji

juliemichal
6. dub 2016

@martina16horysek strašně moc ti děkuji jsi zlatíčko a taky moc hodná 🙂 🙂 máš pravdu tento dušík je fakt úžasný 🙂 🙂 tak pěkného jsem ho ani neměla když jsem měla biochemka 😀 😀 děkuji určitě se opatrovat budu 🙂 a zítra se asi zmíním ještě na hematologii,že mám pozitivní těhotenský test (nebudu říkat,že ducha) a možná mi i vezmou HCG aby věděli zda mi hned nasadit nějaké injekce nebo něco... protože tam jdu prvně na krev a na výsledky by jsme čekali měsíc,ale mám něco špatně s trombinovým časem a ten může za ten potrat a taky za ty biochemické těhotenství.tak snad mi vezmou i to HCG aby mohli mi něco nasadit 🙂 a snad bude pozitivní 🙂 🙂

kajunka01
6. dub 2016

ja jsem z toho uplne zoufala :/

martina16horysek
6. dub 2016

@juliemichal to se určitě zmín,myslím že ti to hcg udělají 😉 a budeš mít jasno než čekat na hematologii ti určitě i poradí a pomohou. Držím ti palečky pak se ozvi jak si dopadla klidně do soukromích zpráv. Budu na tebe myslet

juliemichal
6. dub 2016

@martina16horysek moc moc děkuji určitě zítra dám vědět jak jsem dopadla 🙂 🙂 nejhorší je,že fakt musíš čekat měsíc na výsledky s hematologie ☹ ☹ sice mi má gynekoložka říkala,že když budu těhu tak až přehoupsnu 8tt tak dostanu prášky na celé těhu skrz té srážlivosti,ale mám s toho strach,že se nikdy přes 8tt nepřehoupnu tak by bylo lepší kdyby mi asi zítra nasadili ty injekce pokud teda bude HCG pozitivní 🙂 🙂

valeri10
6. dub 2016

@kajunka01 ahoj a kde meris?dole nebo v ustech?nejak ti ty teploty skacou jako bys merila v ustech

kajunka01
6. dub 2016

nn merim dole :( predtim jsem brala tri mesice duphaston a nic,dnes rano jsem zacla zase
@valeri10

kajunka01
6. dub 2016

@valeri10 ja uz fakt nevim :/ jsem zoufala

dasa.77
6. dub 2016

@juliemichal a proč nebudeš dělat test zítra? Zkus Dr. Max..... na něm čárka necestuje a nebude to mázlý. Jinak ten Tvůj test vypadá,jak 3 čárky vedle sebe....... 😀 😀 😀 😀 😀 Že Ty bys chtěla dvojčata?
Bohužel,ale já tohleto brala aspoň u sebe za vadný test (pokud je to jak píšeš, a je focený PO ZASCHNUTÍ)

dasa.77
6. dub 2016

@valeri10 super,konečně se to někam posunulo... ale jedna věc mi přece jen vrtá hlavou
Pokud si dobře pamatuji,nebyla jsi na laparoskopii. Takže ani v CARU nezjistí jen z horm.profilu a UTZ,zda máš průchozí vejcovody. Takže nechápu ten postup,že zkusíte IUI ......

valeri10
7. dub 2016

@dasa.77 asi usoudili ze laparo neni potřeba.nemela jsem nikdy nic co by mohlo zpusobit nepruchodnost.mudr vi ze laparo nemam a ja si o ni teda fakt neříkala