Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj na mě tyto ovu testy taky nefungovaly a když jsi měla folikuly kolem 20mm tak určitě by měly prasknout brzo.takže podle mě ovu byla,ale prostě na tebe tento ovu test nefunguje 🙂
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal upřímně, dnes mě pekelně bolí vaječník.. 😞 takže se něco jistě děje...
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj tak to je fakt možná ovulka,snad to máte krásně pojištěné 🙂
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal jedinný den byla pauza a to včera...😃 takže pojištěné až až... 😃
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj no tak to je super,to by fakt mohlo vyjít 🙂 🙂 moc držím palečky 🙂
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal kéž by ale nedávám tomu moc... 😞 ale nechám se překvapit 😉
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj přesně tak necháme se překvapit,uvidíme zda tady přibude nějaká další těhulka 🙂
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal přesně tak 🙂 já abych na to nemyslela dnes dělala překop zahrádky a rozšíření tak snad čerství vzdoušek k něčemu pomohl 🙂
milujicimamina
10. kvě 2016
@juliemichal ahoj Juli prosimte tkoumala jsem ted zpetne svoje cykly, mam lf vzdy 14dni kdyz byla ovulace 8-9 dc tak by ms mela dojit za 14 dni ze? Coz je zitra
milujicimamina
10. kvě 2016
@juliemichal kolik uz jsi ty vlastne dlo?
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj no tak to je super,že děláš věcičky ohledně zahrádky 🙂 já zase dnes začala chodit do práce,teď jsem do soboty v kuse v práci,takže mi to všechno uteče jako voda a v úterý chci testovat,snad dostanu krásný dáreček na mé jmeniny 🙂 🙂

@milujicimamina ahojky ano přesně tak,pokud máš LF 14 dnů tak by ti měla takhle dojít i teď,ikdyž jsi měla ovu 8-9DC 🙂 ale moc držím palečky aby nedošla,pošli tvůj grafík 🙂 🙂 jinak já jsem dnes 5 dnů od IUI,5 dnů od pregnylu a myslím si,že bych eventuálně podle bolesti mohla být i 5 DPO 🙂 🙂 ale můžu být teprve i 4DPO 🙂
milujicimamina
10. kvě 2016
@juliemichal teda tak to jsem zvedava na bt a meris? Nemas pokles? Kdy budes testovat?
juliemichal
10. kvě 2016
@milujicimamina nene neměřím,teď by to ani nemělo cenu,protože beru ten utroš 😃 a jinak chci testovat 17.5 na můj svátek 🙂
milujicimamina
10. kvě 2016
@juliemichal aha tak 🙂 tak moc drzim pesti jsem zvedava
juliemichal
10. kvě 2016
@milujicimamina moc děkuji,taky jsem zvědavá co na tt bude 😃 😃 a snad i ty tu dáš pozitivní zprávičku,že jsi těhulka 🙂
milujicimamina
10. kvě 2016
@juliemichal kdyz jsem to pocitala vzdy dosla presne vuci ovulaci takze 🙂 nejaka nadeje je
juliemichal
10. kvě 2016
@milujicimamina no tak snad nedojde,moc bych ti to přála 🙂 ♥ viděla jsem tvého dušíka na mamatestu a vypadá docela krásně,tak snad bude sílit 🙂 zítra budeš zase testit? 🙂
milujicimamina
10. kvě 2016
@juliemichal ano ald mamatest uz ne neverim jim jen jsem je vyplytvala 🙂 maxe mam
juliemichal
10. kvě 2016
@milujicimamina to se ti nedivím a přitom jak jsem byla těhu s kluky tak pro mě byly nejlepší mamatesty 🙂 🙂
milujicimamina
10. kvě 2016
@juliemichal to byly jeste ty stare modre ze? Byly nejlepsi, jele i fertility mi znaci ms ctvrtek teda takze zitra a ctvrtek ale chodi 14 ty den takze zítra
juliemichal
10. kvě 2016
@milujicimamina ano to byly ty modré a byly fakt super 🙂 🙂 to jsem fakt pro jiné testy vůbec nešla 😃 😃 nene určitě by ti měla dojít ms zítra,asi ti to fakt špatně ukazuje 🙂 🙂 no snad ti ani nedojde 🙂 🙂
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal týjo ani mi nemluv, já mám v pondělí ústní část zkoušek a umím ze 60 otázek 3 dobře.. aaale hlavně se mi do toho vubec nechce a ani to neleze do hlavy 😞
milujicimamina
10. kvě 2016
@juliemichal doufam 🙂 dekuji 🙂
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj jéva tak to je fakt málo 😞 ale stejně tě obdivuji,že chodíš ještě do školy,já bych to nedala 😞

@milujicimamina není vůbec za co 🙂
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal už na to taky prdím.. jakmile toto zvládnu tak pak mě už nikdo nikde neuvidí.. 😃
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj tak to věřím 😃 😃 já bych na to taky prděla 😃 sice bohužel nejsem vyučená (díky prvního těhu) tak uvažuji,že kdybych náhodou někdy byla na pracáku tak si udělám jen rekvalifikaci,ale do školy bych už nešla 😃 neměla bych na to 😃
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal no hlavně jakmile jednou z tama vyjdeš tak pak se těžko vrací k učení.. já na to celé 3 roky srala.. 😃 asi si budu muset vypracovat nejaký taháček ale nevím jak ho použiju budu všem na očích a budu jako první na řadě 😞
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj jéva tak to vůbec nezávidím,že budeš jako první na řadě 😞 to je potom špatné,kdyby jsi byla aspoň 5 tá tak by jsi na nějaké otázky věděla i ty odpovědi.no tak držím palečky aby jsi to zvládla 🙂 🙂 a máš pravdu fakt se těžce vrací do školy 😃 😃 říkala jsem si,že jak budu na mateřské tak,že půjdu někde na dálkovou a nikde jsem nešla.starší syn bude mít 7let a mladší měl 4 roky a já jsem se na tu dálkovou nedokopala 😃
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal já to taky dělala dálkově... ale už ted vím, že matiku v září opáčko..
juliemichal
10. kvě 2016
@martinkamoj určitě opáčko dělat nebudeš,věřím ti 🙂