Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
martinkamoj
8. kvě 2016
@valeri10
@juliemichal jojo teď sme tu takové ty 3 sudičky 😃
juliemichal
8. kvě 2016
@martinkamoj přesně tak 🙂 🙂 a ono se to určitě povede,věřím tomu 🙂
dasa.77
8. kvě 2016
@martinkamoj doplout KAM a potkat CO???? 😃 😃 😃 😃
martinkamoj
8. kvě 2016
@dasa.77 doplout na správné místo tzn. dělohy né jak minule mimo a potkat spermíky néé?? 😃
milujicimamina
8. kvě 2016
Sudicky tri 😃 kolik dni ma byt vysoka teplota po ovulaci aby slo vyvodit tehu?
dasa.77
8. kvě 2016
@martinkamoj to já vím,co jsi myslela...... jen jsem si řekla,že to píšeš jak pro děti z mateřské školky 😃
martinkamoj
8. kvě 2016
@dasa.77 v tu chvíli mě to jinak nenapadlo.. 😃
dasa.77
8. kvě 2016
@milujicimamina nemusí být stále vysoká - tj. okolo 37°C
někdo má i v těhotenství nejvyšší teplotu 36,8 - 36,9..... ale pokud se drží na vrchní linii i po očekávaném termínu MS,tak to může značit těhotenství (16 dní od ovulace a déle)
milujicimamina
8. kvě 2016
@dasa.77 to je doba 🙂 dekuji
nina8888
8. kvě 2016
@juliemichal ahoj je noc a ms nikde som zvedavá čo do rána a ská bude bazalka.. Možno sa fakt blázni s těch léků...
milujicimamina
9. kvě 2016
Dnesni kez by se drzel porad
blablabla26
9. kvě 2016
tak se mi potvrdila ovu 🙂
kajunka01
9. kvě 2016
holky prosím Vás kdy by jste udělaly těhotenský test?? http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Kajunka/graf...
valeri10
9. kvě 2016
@kajunka01 až po vynechání ms - 16 DPO. cokoliv na testu do tohoto období jsou spekulace a vše může být nakonec jinak.
kajunka01
9. kvě 2016
jj dekuji
@valeri10
martinkamoj
9. kvě 2016
@juliemichal
@valeri10 kočky, začínám pozorovat, že se ovu asi blíží... celý den mě dnes popíchává levý vejcovod, jako by se snažil o to natažení a přetažení vajíčka z pravého vaječníku .. No ale stejně si to nedovedu představit, že se to povede zrovna z této strany.. :-|
valeri10
9. kvě 2016
@martinkamoj a ja bych zrovna tomuto věřila.tady je tolik neuvěřitelnych příběhů otehotneni tak proc ne zrovna ten tvuj🙂
marrouc
10. kvě 2016
@milujicimamina tak sup sup hazej graf. Na tebe myslim uz co jsem vstala 😊
milujicimamina
10. kvě 2016
@marrouc ahoj test nuc ale mela jsem hrozne tmavou moc
milujicimamina
10. kvě 2016
@marrouc dnes nebo zitra by mela ms dojit no klesa
blablabla26
10. kvě 2016
@milujicimamina dokud není ms,pořád je naděje 🙂 navíc ti to nekleslo až úplně na tu předovulační teplotu....uvidíš zítra
blablabla26
10. kvě 2016
u mě dnes 5dpo a teplota se drží na 37...
milujicimamina
10. kvě 2016
@blablabla26 koukala jsem že u posledního těhotenství jsem měla na dr max něco až 16dc tak ještě počkám,
blablabla26
10. kvě 2016
@milujicimamina naděje tam ještě je 🙂
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal @valeri10 Holky vyznáte se v tom?? nevím zda to vzdát a nebo počkat ještě ze dva dny zda ovu testík zesílí.. Nejsilnejší mi zatím příjde 11dc odpoledne.. Hlavně v neděli sem byla u doktorky a tam vajíčka byly ještě kde měli. takže k ovu jistě nedošlo.. Dnes je to malinko silnější ale né o moc.. nahrávám fotky a grafík co mi řeknete schválně...
martinkamoj
10. kvě 2016
@juliemichal @valeri10 ještě jedna z blízka
valeri10
10. kvě 2016
@martinkamoj a nevíš kolik měřil folík? Já tento cyklus chodila na utz a ovu se mi o týden opozdila až jsem to chtěla vzdát, že je to anovulák. Parkrát jsem i měřila teplotu a měla jsem ji vyšší než obvykle. Skoro jako bych už po ovu měla. Já bych buď dál měřila a testovala nebo měla sex obden a měření a testování bych vypustila.
martinkamoj
10. kvě 2016
@valeri10 měl přes 20mm přesně nevím-řekla jen, že to vypadá dost dobře, že je přes 20mm +- jen co na to mrkla a že pravděpodobně brzy praskne a že sou dva.
valeri10
10. kvě 2016
@martinkamoj Já bych to viděla, že mohl prasknout i klidně v tu neděli. Těžko říct v tuto dobu když to nevyznačí ještě ani graf. a já těm teplotám už nějak moc nevěřím 😃 . Do pátku bych to pojišťovala a už bych to pustila z hlavy
martinkamoj
10. kvě 2016
@valeri10 taky to asi tak dopadne... 😃