Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj na mě tyto ovu testy taky nefungovaly a když jsi měla folikuly kolem 20mm tak určitě by měly prasknout brzo.takže podle mě ovu byla,ale prostě na tebe tento ovu test nefunguje 🙂

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal upřímně, dnes mě pekelně bolí vaječník.. ☹ takže se něco jistě děje...

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj tak to je fakt možná ovulka,snad to máte krásně pojištěné 🙂

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal jedinný den byla pauza a to včera...😀 takže pojištěné až až... 😀

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj no tak to je super,to by fakt mohlo vyjít 🙂 🙂 moc držím palečky 🙂

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal kéž by ale nedávám tomu moc... ☹ ale nechám se překvapit 😉

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj přesně tak necháme se překvapit,uvidíme zda tady přibude nějaká další těhulka 🙂

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal přesně tak 🙂 já abych na to nemyslela dnes dělala překop zahrádky a rozšíření tak snad čerství vzdoušek k něčemu pomohl 🙂

milujicimamina
10. kvě 2016

@juliemichal ahoj Juli prosimte tkoumala jsem ted zpetne svoje cykly, mam lf vzdy 14dni kdyz byla ovulace 8-9 dc tak by ms mela dojit za 14 dni ze? Coz je zitra

milujicimamina
10. kvě 2016

@juliemichal kolik uz jsi ty vlastne dlo?

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj no tak to je super,že děláš věcičky ohledně zahrádky 🙂 já zase dnes začala chodit do práce,teď jsem do soboty v kuse v práci,takže mi to všechno uteče jako voda a v úterý chci testovat,snad dostanu krásný dáreček na mé jmeniny 🙂 🙂

@milujicimamina ahojky ano přesně tak,pokud máš LF 14 dnů tak by ti měla takhle dojít i teď,ikdyž jsi měla ovu 8-9DC 🙂 ale moc držím palečky aby nedošla,pošli tvůj grafík 🙂 🙂 jinak já jsem dnes 5 dnů od IUI,5 dnů od pregnylu a myslím si,že bych eventuálně podle bolesti mohla být i 5 DPO 🙂 🙂 ale můžu být teprve i 4DPO 🙂

milujicimamina
10. kvě 2016

@juliemichal teda tak to jsem zvedava na bt a meris? Nemas pokles? Kdy budes testovat?

juliemichal
10. kvě 2016

@milujicimamina nene neměřím,teď by to ani nemělo cenu,protože beru ten utroš 😀 a jinak chci testovat 17.5 na můj svátek 🙂

milujicimamina
10. kvě 2016

@juliemichal aha tak 🙂 tak moc drzim pesti jsem zvedava

juliemichal
10. kvě 2016

@milujicimamina moc děkuji,taky jsem zvědavá co na tt bude 😀 😀 a snad i ty tu dáš pozitivní zprávičku,že jsi těhulka 🙂

milujicimamina
10. kvě 2016

@juliemichal kdyz jsem to pocitala vzdy dosla presne vuci ovulaci takze 🙂 nejaka nadeje je

juliemichal
10. kvě 2016

@milujicimamina no tak snad nedojde,moc bych ti to přála 🙂 ♥ viděla jsem tvého dušíka na mamatestu a vypadá docela krásně,tak snad bude sílit 🙂 zítra budeš zase testit? 🙂

milujicimamina
10. kvě 2016

@juliemichal ano ald mamatest uz ne neverim jim jen jsem je vyplytvala 🙂 maxe mam

juliemichal
10. kvě 2016

@milujicimamina to se ti nedivím a přitom jak jsem byla těhu s kluky tak pro mě byly nejlepší mamatesty 🙂 🙂

milujicimamina
10. kvě 2016

@juliemichal to byly jeste ty stare modre ze? Byly nejlepsi, jele i fertility mi znaci ms ctvrtek teda takze zitra a ctvrtek ale chodi 14 ty den takze zítra

juliemichal
10. kvě 2016

@milujicimamina ano to byly ty modré a byly fakt super 🙂 🙂 to jsem fakt pro jiné testy vůbec nešla 😀 😀 nene určitě by ti měla dojít ms zítra,asi ti to fakt špatně ukazuje 🙂 🙂 no snad ti ani nedojde 🙂 🙂

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal týjo ani mi nemluv, já mám v pondělí ústní část zkoušek a umím ze 60 otázek 3 dobře.. aaale hlavně se mi do toho vubec nechce a ani to neleze do hlavy ☹

milujicimamina
10. kvě 2016

@juliemichal doufam 🙂 dekuji 🙂

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj jéva tak to je fakt málo ☹ ale stejně tě obdivuji,že chodíš ještě do školy,já bych to nedala ☹

@milujicimamina není vůbec za co 🙂

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal už na to taky prdím.. jakmile toto zvládnu tak pak mě už nikdo nikde neuvidí.. 😀

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj tak to věřím 😀 😀 já bych na to taky prděla 😀 sice bohužel nejsem vyučená (díky prvního těhu) tak uvažuji,že kdybych náhodou někdy byla na pracáku tak si udělám jen rekvalifikaci,ale do školy bych už nešla 😀 neměla bych na to 😀

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal no hlavně jakmile jednou z tama vyjdeš tak pak se těžko vrací k učení.. já na to celé 3 roky srala.. 😀 asi si budu muset vypracovat nejaký taháček ale nevím jak ho použiju budu všem na očích a budu jako první na řadě :(

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj jéva tak to vůbec nezávidím,že budeš jako první na řadě ☹ to je potom špatné,kdyby jsi byla aspoň 5 tá tak by jsi na nějaké otázky věděla i ty odpovědi.no tak držím palečky aby jsi to zvládla 🙂 🙂 a máš pravdu fakt se těžce vrací do školy 😀 😀 říkala jsem si,že jak budu na mateřské tak,že půjdu někde na dálkovou a nikde jsem nešla.starší syn bude mít 7let a mladší měl 4 roky a já jsem se na tu dálkovou nedokopala 😀

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal já to taky dělala dálkově... ale už ted vím, že matiku v září opáčko..

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj určitě opáčko dělat nebudeš,věřím ti 🙂