Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
19. kvě 2016

@juliemichal No mě to přijde teda divný, že jsi byla u x doktorů a ani jeden nevzal krev a jen do tebe koukali a hádali jestli to teda je nebo není a jak se to vyvíjí atd. To zní až neuvěřitelně.

juliemichal
19. kvě 2016

@valeri10 no mě to taky přijde divné,ale kdybych neměla tuto zprávu tak tomu ani nevěřím a taky nechápu proč mi nevzali tu krev mno ☹ v tom lednu to bylo fakt hodně zajímavé 😀 😀 teď mi aspoň brali tu krev tak vím na čem jsem 😀 akorát stále nechápu jak to mohlo jít včera na UTZ vidět 😀 no to se dozvím za týden ve středu to jdu na KO.

juliemichal
19. kvě 2016

@valeri10 akorát jsem v té nemocnici říkala,že mám gravitest pozitivní 😀 protože by se na mě dívala jak na blbce kdybych ji řekla,že mě bolí podbříško a dr mi řekl,že jsem těhotná a test jsem měla negativní.

mikejla_a
19. kvě 2016

@juliemichal ve 3+4 už máš něco na utz?? to ještě ani nemáš vynechanou MS? vždyť MS chodí 4+0...nějak nechápu

valeri10
19. kvě 2016

@juliemichal Já si myslím, že to co bylo teď vidět je volná tekutina v děloze. Stává se to před těhotenstvím nebo po stimulaci. Pokud z lékařského hlediska má mít ten zárodek 1 mm tak ho nemůže vidět ani nejlepší utz. A už vůbec ne při takové hodnotě hcg. Já bych teda do té ordinace ať je tam jakýkoliv mudr už nikdy nešla.

juliemichal
19. kvě 2016

@mikejla_a jj úplně pidi midi tečka.tady je foto.ale byla jsem 13 dnů od IUI.tak nevím mno.

@valeri10 volnou tekutinu jsem tam neměla... byla jsem v nemocnici na krvi a udělali mi UTZ.a v papíru je napsáno,že volnou tekutinu nevidí tak vůbec netuším...

valeri10
19. kvě 2016

@juliemichal nemusis sem ten utz davat porad dokola.me stejne nepresvedcis.drzim palce aby mrcha nedorazila

juliemichal
19. kvě 2016

@valeri10 já to nedávám tobě a víš co tvůj názor mě nezajímá... děláš tady jakokdyby jsem si vymýšlela a stahovala ty fotky ne?já bohužel taková nejsem.... a tobě taky držím palečky aby mrcha nedošla.

valeri10
19. kvě 2016

@juliemichal ja poukazuju na pristup tvych lekaru.v lednu ti ani jeden ze ctyr nevezme krev a teď ti jeden jeste pred terminem ms rika ze vidi dite na utz.jsk jsem uz napsala ja bych do te ordinace uz nesla.

marrouc
19. kvě 2016

@katty77 prave ze v limitu a po zaschnuti zmizel. Ale na tom jednom je slaby i po zaschnuti.

juliemichal
19. kvě 2016

@valeri10 já to pochopila tak,že to myslíš na mě,ale já ty lékaře taky nechápu prostě se uvidí za týden a bude klid 🙂 🙂 nebo kdyžtak zítra ještě skočím na krev abych věděla zda HCG stoupá nebo klesá 🙂 🙂 může se s to projevit i biochemické těhu to je taky pravda.

katty77
19. kvě 2016

@marrouc koupím nové a s těmito udělám "průzkum", jak to s nimi tedy je 😀

marrouc
19. kvě 2016

@katty77 u nas prave meli jenom tyhle aclear blue. Takze mi nezbyva nez doufat v zazrak a ze rano teplota jako vzdy neklesne

marrouc
19. kvě 2016

@katty77 min.mesic jsem je taky delala min.trikrat a vzdycky snehobilo. Proto jsem mela takovou radost a pak takova sprcha.

katty77
19. kvě 2016

@marrouc no to si dovedu představit, člověk už je natěšenej... kdo to ze snažilek nezažil, že? no, odpo jedu do města, tak si koupím jiné a budu porovnávat...

blablabla26
19. kvě 2016

tak dr. max je sněhobílý,z ranní moči 😒 nebo teda když byl mokrý,zdálo se mi,že něco vidím a ted na něm nic není

crazynaa
19. kvě 2016

@juliemichal nevim 😳 ja s dvojcatky hcg 197 a neslo videt nic. Az v 5 tt. 5+neco. Nechce se mi tomu verit. Dle me je to hloupost.

pavlinka65
19. kvě 2016

@blablabla26 A tos tu ranní moč mela schovanou? Nevěš hlavu, na testu se ti to může ukázat vážně až později.. tohle lovení duchů je běh na dlouhou trať..

crazynaa
19. kvě 2016

@juliemichal timto nevyvracim Tve tehu, kdyz sis zasla na hcg, ale myslim, ze to na utz neni to co cekame 😉

blablabla26
19. kvě 2016

@pavlinka65 věděla jsem,že půjdu do lékárny,tak jsem jí měla ve skleničce zavřenou no 😔 ach jo,když já už bych nejraději věděla,na čem jsem,tohle se mi ještě nestalo,abych tak dlouho měla bt nahoře...

crazynaa
19. kvě 2016

Tohle bylo až při 497HCG 🙂 a to bylo až na pohotovosti v 5tt, do té doby nikdo nic neviděl.

pavlinka65
19. kvě 2016

@blablabla26 To bych nebrala jako směrodatný. To sis ten test měla spíš udělat z čerstvý,třeba dýl nepit. Uvidíš ráno,to je vůbec nejlepší,pokud se testuje takhle brzy,jako že to brzy je. Někomu se to na testu ukáže 10 dnu po ovulaci,někomu třeba až ten 20.DPO. Každý to má jinak. Vydrž, naděje tu pořád je, graf i teplota super 😉

blablabla26
19. kvě 2016

@pavlinka65 zítra testovat nebudu,dám si pauzu,at mi z toho nehrábne...

juliemichal
19. kvě 2016

@crazynaa no dnes jsem byla s kamarádkou u našeho dr je totiž těhotná tak jsem se na to ptala sestry jak je to možné,že už tu tečičku dr viděl a ona mi na to řekla,že už ikdyž je HCG takové tak dobrý gynekolog tu tečičku najde.a taky,že je to s tím HCG jinak když mi ho dělali v IU/l a ne v IU/ml.ten můj dr právě dělal i primáře na gynekologii v nemocnici.... a říkala,že to zatím vypadá dobře a,že se uvidí další týden pokud se to bude vyvíjet a jak mě objednávala tak k tomu času napsala těh (těhotenská poradna).nevím v jakých jednotkách tobě brali HCG,ale mi právě v IU/l.

werumka
19. kvě 2016

@juliemichal Nojo, ale IU/l je to samé co mIU/ml... Tam se to opravdu nijak neznásobuje ani nekrátí. A hlavně - 12. dní po IUI bys ani vyšší HCG mít nemohla (jakože třeba v tisících).

werumka
19. kvě 2016

@juliemichal Tady to máš taky napsané: http://www.lekarna.cz/tehoten-test-clearblue-di...
Digi Clear Blue měří v jednotkách mIU/ml, což je to samé, co IU/l 😉

juliemichal
19. kvě 2016

@werumka děkuji ♥ ♥ myslela jsem si,že ty jednotky jsou jiné 😀 právě kamarádka má zase HCG 29,50 a to je ve 13tt a je vše v pořádku 😀 ale řekla mi na to,že prý se v nějakým to 10tt to HCG snižuje nebo co... jsem s toho jelen.... no uvidíme za ten týden,nervovat se nebudu a příští týden budu chytřejší 🙂 🙂

milujicimamina
19. kvě 2016

@juliemichal ja bych to neresila utz fotky mas i hcg tak co tes se 🙂

juliemichal
19. kvě 2016

@milujicimamina máš pravdu řešit to nebudu 😀 a nebudu se nervovat další středu se dozvím zda je to v pořádku anebo ne 🙂 🙂 a budu věřit mému doktorovi 🙂 🙂

werumka
19. kvě 2016

@juliemichal To je normální, ve 13. Tydnu už jsou hodnoty hCG v řadu statisíců a to už se krátí, aby se tam nemusely vypisovat ty nuly.