• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

23. března 2017 
@werumka aha :grinning: :grinning: jsme si dělaly předevčírem srandu,že já jsem ve 4tt a mám HCG 26,50 a ona,že je ve 13tt a má HCG 29,50 :grinning: :grinning:
19. kvě 2016 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal A nebylo to volný beta hCG? To je totiž něco trochu jiného :wink: odebírá se při NT screeningu.
19. kvě 2016 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werumka jéva tak to vůbec netuším zda to bylo volné beta HCG,ale brali ji to díky screeningu,takže to asi ono bude a říkala,že i díky toho se dá zjistit nějak pohlaví :grinning: :grinning:
19. kvě 2016 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal free beta hCG je podjednotka hCG a jeho koncentrace je jiná a používá se k jiným účelům. Např k diagnostice Downova syndromu.
19. kvě 2016 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem dočela........
19. kvě 2016 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal to,co jsi tady dala je strara lekarska zprava...co z ni mame vycist? :wink:
ve stredu budes chtrejsi,hlavne se zbytecne nestresuj
19. kvě 2016 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werumka děkuji a Wendy mi říkala,že prý podle toho HCG se dá určit pohlaví... bohužel si nepamatuji jak jsem to měla já u Míšy jak jsem byla na screeningu :grinning:

@dasa.77 já tu lékařskou zprávu dávala Valeri jo ptala se na ten potrat co jsem měla v lednu :grinning: právě nám bylo divné,že jsem to ani s krve neměla potvrzené s ničeho :grinning: jen právě tuto zprávu mám :grinning: :grinning: jinak vůbec nic :grinning: :grinning: a máš pravdu ve středu budu chytřejší a určitě se stresovat nebudu :slight_smile: :slight_smile: sice teď to bude utíkat strašně pomalu,ale ve středu určitě budou pozitivní zprávičky,věřím tomu :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2016 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal to víš,že ve středu budou pozitivní zprávy :slight_smile: Hlavně se nestresuj a čísla na papírech hod za hlavu :slight_smile:
20. kvě 2016 v 06:59  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes opět nahoře...(včera jsem zapomněla na noc zavřít topení,proto je o chlup vyšší asi,ale na dnešek už bylo vypnuté)
Napadlo mne,nemůže tohle dělat třeba i cysta?
20. kvě 2016 v 07:02  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blablabla26 S cystou zkušenosti nemám,ale graf mi tedy přijde jako těhotenský. Test jsi si dneska teda nedělala? Asi bych to rozsekla znovu tim digitálním, nejlíp z ranní moči. Úplně 100% výsledek bys měla z krve :slight_smile:
20. kvě 2016 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka65 Vypadá no...ale jak mi ty testy vycházejí nevycházejí,tak už nevím,co si myslet.Dnes jsem nedělala,mám v plánu tak zítra,možná pozítří...to lovení duchů mě unavuje.Digitál se mi další kupovat nechce a na krev hned taky nepoběžím,prostě počkám :slight_smile: Na začátku června mám jít na preventivku po roce na gyn.,tak uvidíme....jestli to do té doby nedostanu.
20. kvě 2016 v 08:35  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blablabla26 zlatíčko moje moc ti děkuji za uklidnění,jsi fakt zlatíčko :slight_smile: :slight_smile: věřím tomu,že bude vše v pořádku a máš pravdu ty čísla na papírech fakt hodím za hlavu :slight_smile: věřím doktorovi tak určitě ta midi pidi tečka je můj miláček,ale teď aby se ještě krásně vyvíjel,určitě bude :slight_smile: :slight_smile:

a ten tvůj graf mi taky připadá jako těhotenský.dělala sis další testík? :slight_smile: :slight_smile: já sice na cysty trpěla,ale bohužel jsem si neměřila BT tak vůbec netuším zda by toto mohla dělat cysta nebo ne.
20. kvě 2016 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal určitě bude všechno v pořádku po všech těch trápeních,co už sis prožila :slight_smile: :slight_smile: Těš se na středu a vše hod za hlavu :slight_smile:

Test jsem nedělala...no uvidíme...kdyby to opravdu dělala cysta,asi bych si to šla hodit už :angry:
20. kvě 2016 v 10:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si našla,že to může být i cysta :unamused:

Proto, pokud trvá období vyšších teplot déle než 18 dní, s největší pravděpodobností se jedná o těhotenství.
(Druhou, ale zřídka se vyskytující příčinou déle trvajícího období vyšších teplot, je přítomnost cysty žlutého tělíska. Tento druh cyst zapříčiňuje, že bazální teplota zůstává zvýšená a menstruace nepřichází.)
20. kvě 2016 v 10:12  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 děkuji jsi mé zlatíčko a určitě máš pravdu,další trápení,kdyby se stalo třebas to co v lednu bych už nedala,ale tomuto bojovníčkovi věřím,že bude vše tak jak má a bude všechno v pořádku,musí :slight_smile: :slight_smile:

já jak si pamatuji tak jak jsem měla cysty tak jsem neměla na tt žádného ducha.... takže u tebe to taky podle mě nebude cysta,ale mimíšek :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2016 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal jste bojovníci oba,tfuj tfuj tfuj,určitě vše dobře dopadne :wink:

tak duchy vyloženě nemám..nebo měla jsem,ale na mokrých testech a jak to zaschlo,jsou z nich jen rysky,takže nic a včera test dr. max nic,prostě bílo..
20. kvě 2016 v 10:16  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 máš pravdu určitě jsme bojovníci a dopadne to dobře :slight_smile:
víš co ti řeknu?já jak jsem si dělala ten digi test tak ten den jsem si ráno dělala i dr max test a víš jak to dopadlo?na dr maxu úplně pidi midi dušík,který nešel ani vyfotit,tak jsem to brala za negativní a chtěla jsem to rozlousknout zda jsem těhu nebo ne.. tak jsem si koupila digi počítala jsem s tím,že bude negativní,když na dr maxu jen pouhý pidi midi dušík a digi byl pozitivní :grinning: :grinning: takže já dr maxům osobně nevěřím... pro mě byly fakt nejlepší testy mamatesty jak jsem byla těhu s kluky... ty byly fakt přesné... uvidíš,že u tebe to bude v pořádku a budeš taky těhulka a nebude to určitě cysta,pokud na cysty netrpíš,tak proč by se ti měla udělat cysta? :slight_smile:
20. kvě 2016 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal taky už nevím,čemu věřit a čemu ne...no prostě to asi fakt nechám osudu,budu dál měřit a uvidí se...
Na cysty netrpím,ale nějak si tu teplotu a negativní testy vysvětlit musím :grinning:
20. kvě 2016 v 10:33  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 já měla u kluků pozitivní testy jak jsem měla týden zpoždění :grinning: :grinning: takže je ještě čas :slight_smile: :slight_smile: a nechej to tak a uvidíš na začátku ledna co ti dr řekne :slight_smile: :slight_smile: stále budu věřit tomu,že jsi těhulka :slight_smile: :slight_smile: a já ti to moc přeji :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2016 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal moc ti děkuji za podporu sluníčko :slight_smile:
20. kvě 2016 v 10:40  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blablabla26 vůbec není za co zlatíčko,fakt věřím tomu,že to je mimíšek :slight_smile: :slight_smile: a nemysli si,že je to cysta :slight_smile: bude to určitě v pořádku :slight_smile: :slight_smile: jéva já se tak bojím té středy,ale věřím tomu,že to bude určitě v pořádku,musí :slight_smile: :slight_smile: a ještě k tomu,když za jeden den byl v UTZ takový pokrok v úterý na UTZ nic a ve středu už ta malinkatá tečička :slight_smile: :slight_smile: teď to určitě dopadne dobře jak u mě tak i u tebe :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2016 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal já tomu zatím radši moc nepropadám a nevěřím...můžu být pak už jen příjemně překvapená,ale ne znovu zklamaná :slight_smile:

Doufám,že nám sem pak hned hodíš fotečku,at se pokocháme :slight_smile:
20. kvě 2016 v 10:44  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Juli muzu byt tehu i pres ms se sliznici? Jeden den? Jinak spinim sem tam jsem 6dpo a boli me porad bricho dnes uz bily vytok
20. kvě 2016 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ne 6dpo ale 6dc
20. kvě 2016 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina no to se ptáš té pravé :slight_smile:)))
20. kvě 2016 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale podle grafu asi ne že
20. kvě 2016 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2016 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 ja jen ze je to zvlastni ta ms a je mi spatne v pondeli jdu k doktoru na kontrolu radeji
20. kvě 2016 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina hele,mám to teď bohužel stejně....... místo MS jen špinění třetí den,takže mi stále běží původní cyklus
taky mám chvilky,kdy mi není dobře a někdy až na zvracení,ale po slabě pozitivním testu byl další test negativní a tak to beru jako hotovou věc, jen se s tím musí tělo nějak vypořádat. Přisuzuji to teď větší fyzické námaze a stresu.Navíc se cítím hrozně unavená :wink:
Ovšem BT hodně napoví
20. kvě 2016 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasa.77 prave , a co myslis moje bt? Asi to tedy necham byt a bude ale špinění se mi nelobi rak raději zajdu
20. kvě 2016 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek