• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

23. března 2017 
@dasa.77 ja mam prave ty dusiky stále tak abych se pak třeba nedivila :joy:
20. kvě 2016 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina kontrola je dobrá volba,já už měla podivný předchozí cyklus a tak mě doktor stejně očekává,pokud si ovšem teď najdu čas
já se v BT až tolik nevyznám,jsou tu větší experti,ale vím,že zázraky se dějí :grinning:
z Tvojí toho moc nevyčtu,ale když koukám na těch pár dní,nevidím nic zvláštního. Občas může být MS slabší a podle značení vidím,že nešlo JEN o špinění,ale proběhlo tam i slabé krvácení.
20. kvě 2016 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina o to víc by bylo příjemnější překvapení,že se nejednalo o falešného ducha :wink:
dej tomu čas,NIC závažného se nestane,pokud bys šla k doktorovi později (tím myslím třeba v 7tt) , naopak to někdy není na škodu,hlavně u takových,co neznají nic jiného než jen čůrání na papírky :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2016 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina já si myslím že tehu by jsi mohla být i když jsi měla na,ale fakt podle grafu to bohužel nevypadá :(
20. kvě 2016 ve 13:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 ano jeden den ms
20. kvě 2016 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 radeji zajdu kdyby ram byla cysta poboliva me levy vajecnik tak ať se koukne diky
@juliemichal jo no nejspis neco spatne ale tehu ne dekuji
20. kvě 2016 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 Když trošku pohledáš na netu, tak najdeš spoustu holek,který to měly stejně. Dlouho duchy a najedou dálnice :slight_smile: určitě to tak budeš mít taky, uvidíš :wink:
20. kvě 2016 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinka65 No uvidí se,to čekání je nekonečný
20. kvě 2016 v 15:00  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vkládám svůj graf teplot ovulační testy pozitivní byly 9 a 11.5 ms měla dojít včera... se strach měřím teplotu na těhotenský test nemám odvahu chci co nejpozději dělat v podbřišku mě bolí jako by měla ms přijít ....co myslíte? :unamused:
20. kvě 2016 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosim o nazor.
www.fertilityfriend.com/m/#/m/chart.php?_t=1463756080
Ve stredu 18.5.pozotovni ovutest, ten den u doktora volna tekutina pry po prasklym folikulu a dalsi dva zrajici. Vcera hodinova bolest v podbrisku, ze jsem si musela vzit ibalgin. A podle teplot zatim zadny ukazatel ovulace, teplota roste pomalu. Co myslite?
20. kvě 2016 v 18:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem si dnes skočila zase na krev v úterý bylo HCG 26,90 a dnes je 134,70 snad je to v pořádku :slight_smile: dr mi říkal,že se zvětšilo o 3x není to zase málo?co 2 dny se má HCG zvyšovat o 2x ne? :grinning: děkuji v pondělí mám dojít znova na krev zda HCG roste anebo ne :slight_smile: a jinak jsem dnes 15 dnů po IUI. :slight_smile:
20. kvě 2016 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@juliemichal krásná zpráva :slight_smile:
21. kvě 2016 v 06:54  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takže test negativní,čípek se krátí,měkne a otevírá a teplota klesá,je to jasné,takový průběh je vždy a nejpozději zítra to dostanu :frowning2:
21. kvě 2016 v 06:55  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 děkuji ach jo ten tvůj grafík mě už fakt štve :frowning2: :frowning2: snad mrška nedorazí :frowning2: :frowning2:
21. kvě 2016 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blablabla26 Nevěš hlavu,dokud ms nedorazí,není nic ztraceno a teplota je pořád 37, což je dost vysoko. Na testu úplně sněhobílo,ani náznak?
21. kvě 2016 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 A pokud by to tentokrát nevyšlo,tak nepropadej panice. V dnešní době snažit se rok,je úplně normální. Psala jsi,že jdeš na preventivní prohlídku,tak si zažádej o doporučení do CAR, tam vás zkontrolují,ty se uklidníš a uvidíš,ze to půjde. Nemusíte hned chodit na umělý oplodnění. Kolikrát stačí jen to vědomí,ze jste v pořádku,je to hodně v hlavě :wink:
21. kvě 2016 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iritia Já myslím, že je to těhu graf :slight_smile:
21. kvě 2016 v 09:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monishkam Pokud nám chceš ukázat graf, musíš ho napřed uložit do PC :slight_smile:
21. kvě 2016 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadvor ahoj děkuji za povzbuzení ti potřebuji od včerejška mě bolí podbřišek a i trochu špiním tak uvidím test chci nejdřív kolem 27.5 dělat snad to zas nebude vsugerovany jako v listopadu :frowning2:
21. kvě 2016 v 10:24  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teď by to mělo jít http://www.fertilityfriend.com/home/624c3f
@jankadvor i s dnesni teplotou.
21. kvě 2016 v 11:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monishkam Mas dle testu pozitivni ovu, a FF ti ji taky krasne vyznacil. Teploty jdou pekne nahoru a jsou uz 3dny vyssi nez predchozi, takze ovu byla :wink:
21. kvě 2016 v 15:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankadvor super, ted jen cekat jestli uz to konecne vyslo. Mam nasadit duphaston, ale ms by snad prisla i bez neho a ve stredu dle utz i sliznice pekna. Nasadila byste? Rada bych konecne cyklus bez hormonu, jen abych něco nepodělala...
21. kvě 2016 v 16:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal mě už to štve taky :angry: pokaždé vzorný graf,nadějně vypadající a pak taková tafka...Hlavu věším,protože vím,jak to u mě chodí,nejdřív to spadne na 37,zítra bude 36,9 a přijde ms.Navíc ten měkký krátký a pootevřený čípek,to je jasný.

@pavlinka65 ano jdu na preventivku...do CARu jsme se objednali sami,jdeme 7.6.,snad mi to vědomí pomůže,jak píšeš.
21. kvě 2016 v 17:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky už na to prdím, první a poslední měsíc kdy jsem hlídala poctivě BT... A vím, že nic... takže v nejbližších dnech čekám paní MS a za měsíc opět čekací doba..
21. kvě 2016 ve 20:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinkamoj si si robila test?...podľa teploty to nevyzerá zle...ale napr. ja mám zvýšenu teplotu i keď to mám dostať :frowning2:...ale už si pod kontrolou dobrej doktorky, tak jej skús veriť :slight_smile:...ja idem v stredu na preventívku, tak som zvedavá čo vymyslí...môj gyndoš je dosť "prírodný"
21. kvě 2016 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klia na test je jeste brzo,naposled byl negativni. Ale do utery je jeste cas.
21. kvě 2016 ve 21:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkamoj ja meriam už len kvôli tomu aby som vedela kedy to dostanem...mne to vychádza na LF 15 dní, ale cykly mám zatiaľ plus-mínus autobus...31,28,26,24 :slight_smile:
21. kvě 2016 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klia ja cekam v utery,bastim proveru tak je to casove stejne. Ja merila spis ze zvedavosti tentokrat a kvuli poznani ovu na vhodny cas tuleni:slight_smile:
21. kvě 2016 ve 21:24  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkamoj no ja som s týmito "blbinami" začala len teraz po revízii, i keď mne meranie teploty práve doporučil gyndoš aspoň tri mesiace :slight_smile:...tak mu to budem môcť aspoñ ukázať
21. kvě 2016 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blablabla26 ach jo je mi to líto,ale doufám,že se BT umoudří a zítra zase stoupne :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2016 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek