Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
milujicimamina
20. kvě 2016
@dasa.77 ja mam prave ty dusiky stále tak abych se pak třeba nedivila 😂
dasa.77
20. kvě 2016
@milujicimamina kontrola je dobrá volba,já už měla podivný předchozí cyklus a tak mě doktor stejně očekává,pokud si ovšem teď najdu čas
já se v BT až tolik nevyznám,jsou tu větší experti,ale vím,že zázraky se dějí 😃
z Tvojí toho moc nevyčtu,ale když koukám na těch pár dní,nevidím nic zvláštního. Občas může být MS slabší a podle značení vidím,že nešlo JEN o špinění,ale proběhlo tam i slabé krvácení.
dasa.77
20. kvě 2016
@milujicimamina o to víc by bylo příjemnější překvapení,že se nejednalo o falešného ducha 😉
dej tomu čas,NIC závažného se nestane,pokud bys šla k doktorovi později (tím myslím třeba v 7tt) , naopak to někdy není na škodu,hlavně u takových,co neznají nic jiného než jen čůrání na papírky 😃 😃 😃
juliemichal
20. kvě 2016
@milujicimamina já si myslím že tehu by jsi mohla být i když jsi měla na,ale fakt podle grafu to bohužel nevypadá 😞
milujicimamina
20. kvě 2016
@dasa.77 ano jeden den ms
milujicimamina
20. kvě 2016
@dasa.77 radeji zajdu kdyby ram byla cysta poboliva me levy vajecnik tak ať se koukne diky
@juliemichal jo no nejspis neco spatne ale tehu ne dekuji
pavlinka65
20. kvě 2016
@blablabla26 Když trošku pohledáš na netu, tak najdeš spoustu holek,který to měly stejně. Dlouho duchy a najedou dálnice 🙂 určitě to tak budeš mít taky, uvidíš 😉
blablabla26
20. kvě 2016
@pavlinka65 No uvidí se,to čekání je nekonečný
iritia
20. kvě 2016
Ahoj holky vkládám svůj graf teplot ovulační testy pozitivní byly 9 a 11.5 ms měla dojít včera... se strach měřím teplotu na těhotenský test nemám odvahu chci co nejpozději dělat v podbřišku mě bolí jako by měla ms přijít ....co myslíte? :-|
monishkam
20. kvě 2016
Prosim o nazor.
www.fertilityfriend.com/m/#/m/chart.php?_t=1463...
Ve stredu 18.5.pozotovni ovutest, ten den u doktora volna tekutina pry po prasklym folikulu a dalsi dva zrajici. Vcera hodinova bolest v podbrisku, ze jsem si musela vzit ibalgin. A podle teplot zatim zadny ukazatel ovulace, teplota roste pomalu. Co myslite?
juliemichal
20. kvě 2016
Ahojky holky tak jsem si dnes skočila zase na krev v úterý bylo HCG 26,90 a dnes je 134,70 snad je to v pořádku 🙂 dr mi říkal,že se zvětšilo o 3x není to zase málo?co 2 dny se má HCG zvyšovat o 2x ne? 😃 děkuji v pondělí mám dojít znova na krev zda HCG roste anebo ne 🙂 a jinak jsem dnes 15 dnů po IUI. 🙂
blablabla26
21. kvě 2016
@juliemichal krásná zpráva 🙂
blablabla26
21. kvě 2016
Takže test negativní,čípek se krátí,měkne a otevírá a teplota klesá,je to jasné,takový průběh je vždy a nejpozději zítra to dostanu 😞
juliemichal
21. kvě 2016
@blablabla26 děkuji ach jo ten tvůj grafík mě už fakt štve 😞 😞 snad mrška nedorazí 😞 😞
pavlinka65
21. kvě 2016
@blablabla26 Nevěš hlavu,dokud ms nedorazí,není nic ztraceno a teplota je pořád 37, což je dost vysoko. Na testu úplně sněhobílo,ani náznak?
pavlinka65
21. kvě 2016
@blablabla26 A pokud by to tentokrát nevyšlo,tak nepropadej panice. V dnešní době snažit se rok,je úplně normální. Psala jsi,že jdeš na preventivní prohlídku,tak si zažádej o doporučení do CAR, tam vás zkontrolují,ty se uklidníš a uvidíš,ze to půjde. Nemusíte hned chodit na umělý oplodnění. Kolikrát stačí jen to vědomí,ze jste v pořádku,je to hodně v hlavě 😉
jankadvor
21. kvě 2016
@iritia Já myslím, že je to těhu graf 🙂
jankadvor
21. kvě 2016
@monishkam Pokud nám chceš ukázat graf, musíš ho napřed uložit do PC 🙂
iritia
21. kvě 2016
@jankadvor ahoj děkuji za povzbuzení ti potřebuji od včerejška mě bolí podbřišek a i trochu špiním tak uvidím test chci nejdřív kolem 27.5 dělat snad to zas nebude vsugerovany jako v listopadu 😞
monishkam
21. kvě 2016
Teď by to mělo jít http://www.fertilityfriend.com/home/624c3f
@jankadvor i s dnesni teplotou.
jankadvor
21. kvě 2016
@monishkam Mas dle testu pozitivni ovu, a FF ti ji taky krasne vyznacil. Teploty jdou pekne nahoru a jsou uz 3dny vyssi nez predchozi, takze ovu byla 😉
monishkam
21. kvě 2016
@jankadvor super, ted jen cekat jestli uz to konecne vyslo. Mam nasadit duphaston, ale ms by snad prisla i bez neho a ve stredu dle utz i sliznice pekna. Nasadila byste? Rada bych konecne cyklus bez hormonu, jen abych něco nepodělala...
blablabla26
21. kvě 2016
@juliemichal mě už to štve taky ]-( pokaždé vzorný graf,nadějně vypadající a pak taková tafka...Hlavu věším,protože vím,jak to u mě chodí,nejdřív to spadne na 37,zítra bude 36,9 a přijde ms.Navíc ten měkký krátký a pootevřený čípek,to je jasný.

@pavlinka65 ano jdu na preventivku...do CARu jsme se objednali sami,jdeme 7.6.,snad mi to vědomí pomůže,jak píšeš.
martinkamoj
21. kvě 2016
Kočky už na to prdím, první a poslední měsíc kdy jsem hlídala poctivě BT... A vím, že nic... takže v nejbližších dnech čekám paní MS a za měsíc opět čekací doba..
klia
21. kvě 2016
@martinkamoj si si robila test?...podľa teploty to nevyzerá zle...ale napr. ja mám zvýšenu teplotu i keď to mám dostať 😞...ale už si pod kontrolou dobrej doktorky, tak jej skús veriť 🙂...ja idem v stredu na preventívku, tak som zvedavá čo vymyslí...môj gyndoš je dosť "prírodný"
martinkamoj
21. kvě 2016
@klia na test je jeste brzo,naposled byl negativni. Ale do utery je jeste cas.
klia
21. kvě 2016
@martinkamoj ja meriam už len kvôli tomu aby som vedela kedy to dostanem...mne to vychádza na LF 15 dní, ale cykly mám zatiaľ plus-mínus autobus...31,28,26,24 🙂
martinkamoj
21. kvě 2016
@klia ja cekam v utery,bastim proveru tak je to casove stejne. Ja merila spis ze zvedavosti tentokrat a kvuli poznani ovu na vhodny cas tuleni🙂
klia
21. kvě 2016
@martinkamoj no ja som s týmito "blbinami" začala len teraz po revízii, i keď mne meranie teploty práve doporučil gyndoš aspoň tri mesiace 🙂...tak mu to budem môcť aspoñ ukázať
juliemichal
21. kvě 2016
@blablabla26 ach jo je mi to líto,ale doufám,že se BT umoudří a zítra zase stoupne 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli