Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
jankadvor
21. kvě 2016
@monishkam Já krom kyseliny a kontryhelového čaje nic neberu 🙂
jankadvor
21. kvě 2016
@martinkamoj No, mě se zdá graf v pohodě 🙂 Teploty máš pořád vysoké 🙂
monichka
21. kvě 2016
@martinkamoj jsme na tom podobně. Vysoké teploty a test negativni
valeri10
21. kvě 2016
@martinkamoj ja to dala!!!pochod Praha Prcice trasa 35 km.mrcha dorazila někde na 20 km.jsem totalne znicena ale bylo to úžasné.krasny zážitek.I tu mrchu a 1dc to prekonalo.Takže s čistou hlavou do nového cyklu🙂
blablabla26
22. kvě 2016
Přesně,jak jsem čekala...své tělo začínám znát velmi dobře 😞 dnes budu 1DC.
monichka
22. kvě 2016
@blablabla26 MS máš mít na čas nebo meškáš nějaký den?
blablabla26
22. kvě 2016
@monichka měla jsem jí mít ve středu,takže meškám
blablabla26
22. kvě 2016
mrcha došla 😞
martinkamoj
22. kvě 2016
@jankadvor
@monichka já tomu právěže nic nedávám, za prvé má příjd MS za dva dny a asi příjde a za další ovulka byla na pravo tak o to víc vím, že asi nic než něco... Těhotně se necítím a testy stále bílé jako sníh bělejší to už ani být nemůže...
martinkamoj
22. kvě 2016
@valeri10 no paráda, hlavně žesis to užila, mi byly v Ostravě v Zoo na výletě no unavená sem byla jako mimino 😃
milujicimamina
22. kvě 2016
@blablabla26 to je mi lito do prcic 😞
blablabla26
22. kvě 2016
@milujicimamina ani nevíš,jak mě....snad nám v Caru pomůžou...Jak to vypadá u tebe?
nina8888
22. kvě 2016
@blablabla26 ahoj kam chodíš do car?
milujicimamina
22. kvě 2016
@blablabla26 jsem 8dc dnes snazeni a na tyden je stejne pryc tak tento mesic stejne nic nebude byl by to zázrak
blablabla26
22. kvě 2016
@milujicimamina aha,tak uvidíte...kdyžtak příští měsíc no 🙂

@nina8888 ahoj,jsme objednaní do gennetu v praze
nina8888
22. kvě 2016
@blablabla26 taak ti moc drzim palce ja mam teraz vysetrenia v car brno obilnak a 8.6. mam mat vyhodnoteniie vysledkov tak som zvedava.... a mrzi ma ze si dostala ms vyzeralo to nadejne ale hlavu hore raz to musí vyjst 😃
blablabla26
22. kvě 2016
@nina8888 děkuji,i tobě moc držím palce,at jsou výsledky v pořádku 🙂
juliemichal
22. kvě 2016
@blablabla26 ach jo tak to je mi moc líto,že došla mrcha 😞 😞 vypadalo to tak nadějně ach jo 😞
milujicimamina
22. kvě 2016
@blablabla26 tak ted nam to musi vyjit 🙂 třeba se mi ovulace posune a dojde az o vikendu to budem 14-15 dc , minule dosla okolo 11predminule 16 kdo vi
milujicimamina
22. kvě 2016
@valeri10 to muselo byt paradni a hlavne prisla jsi na jine myslenky
blablabla26
22. kvě 2016
@milujicimamina tak uvidíme..mě chodí až kolem 18-21dc
blablabla26
22. kvě 2016
@juliemichal obrečela jsem to slušně
juliemichal
22. kvě 2016
@blablabla26 to se ti zlatí vůbec nedivím,ale určitě teď se to povede 🙂 🙂
blablabla26
22. kvě 2016
@juliemichal já už se spoléhám jen na ten car...13 měsíců si říkám,že příští měsíc to určitě vyjde a prd.Snad nám tam pomůžou..
juliemichal
22. kvě 2016
@blablabla26 zlatíčko tak když jdeš do toho caru tak určitě ti tam pomůžou 🙂 dívej se na mě,tento rok jsem byla prvně na IUI,další IUI nepočítám,bo ty byly minulý a předminulý rok a hned to vyšlo 🙂 🙂 akorát se bojím zítřka... zítra jdu znova na HCG a uvidíme zda krásně šplhá nahoru.v úterý bylo HCG 26.50 a v pátek 134.70 tak teď by v pondělí mělo být vyšší,tak snad bude 🙂 🙂
blablabla26
22. kvě 2016
@juliemichal mám právě velký strach,že ani to nevyjde...ale ted asi vidím vše moc černě

uvidíš,že bude zase vyšší a ve středu už utz,hurááá 🙂
dasa.77
22. kvě 2016
@blablabla26 rok není žádná tragédie a v dnešní době opravdu běžná věc. 😃
juliemichal
22. kvě 2016
@blablabla26 jj chápu tě taky jsem to brala černě jak se stále nedařilo 😞 😞 ale uvidíš,že to vyjde 🙂 🙂

a děkuji věřím tomu,že zítra bude HCG vyšší než v pátek a už se i moc těším na středu jak půjdu na UTZ 🙂 🙂
martinkamoj
22. kvě 2016
@blablabla26
@juliemichal Za měsíc budeme spolu neboj se 🙂 taky mě to začíná už štvát a říkám si, že se snad ani nikdy nedočkám a to se snažíme už 18 měsíc strašná doba...Mě má příjd navštívit ve středu tetička MS,zaručeně příjde, nebo si těhotně nepřipadám, testy negativní aa už z toho, že to šlo z prava.. Tak uvidíme co bude za měsíc.. 🙂
Anet tobě tfuj tfuj 🙂
juliemichal
22. kvě 2016
@martinkamoj
@blablabla26 holky moje určitě to další cyklus vyjde 🙂 a co ty víš @martinkamoj jestli nejsi náhodou těhotná? 😃 😃 já bych ještě neházela zajíce do pytle 😃 😃 a pokud to nevyšlo tak to vyjde ten další 🙂 moc Vám to holky přeji strašně moc a moc moc děkuji,snad to zítra dopadne dobře 🙂 🙂