• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

22. července 2017 
Holky přihlásila jsem se na koníka asi po 100 letech :D Potřebovala bych poradit. Co si myslíte o tomto grafu? O prcka se nesnažíme zatím jen měřím, MS mívám 26-27 DC nejdéle z posledních 9 cyklu 30 DC. Už silně přetahuji a teplota neklesá :frowning2: Jak to mám řešit? Kdy si zajít k dr?
17. zář 2016 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je graf z minulého cyklu :wink:
17. zář 2016 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli Ahoj, v tom aktuálním cyklu ovulace podle teplot neproběhla - ty hodnoty se drží na predovulacnich hodnotách. Pokud by to byl anovulacni cyklus, tak menstruace může přijít až po vyvolavacce. Jinak v tom předchozím grafu to navíc vypadá na hranicne krátkou lutealni fázi a tam by bylo na zvážení nasazení progesteronu, aby se natahla a byla větší šance na zahnízdění.
17. zář 2016 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsi Super, díky. Ale pořád to asi můžu brát tak, že ovulace pravděpodobně proběhla, když jsou teploty v první půlce cyklu nižší, než ty násludující. Nebo ne? :confused:
17. zář 2016 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka Moc děkuji, ještě se mi to nestalo mám většinou MS 26-28 DC. Takže pokud bych nešla ma vyvolávačku nedostala bych to nikdy? Může za to dovolená v termálech? Co se týká LF tak jsem koukala na staré grafy, viz foto a nejspíš mám LF 10 dní. Se synem jsem měla pozitivní test už 8 den po ovu, tak mi to asi takto stačí :D Mám již dvě děti dcera byla na podruhé a syn v podstatě na poprvné protože první cyklus jsme se snažili úplně mimo plodné dny :slight_smile:
17. zář 2016 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli Pokud to u Tebe takhle je s tou luteální fází normální a těhotenství to nebrání, je to ok :slight_smile: Termály mohly mít nějaký vliv... při anovuláku menstruace často přijde až za dlouho, kdy už je sliznice moc vysoká (pak bývá taky silnější krvácení). Ale vyvolávačka je samozřejmě zase určitý umělý zásah. Já osobně bych možná ještě třeba 10 dní počkala, jestli ovulace nedorazí a pak bych třeba šla k dr.
17. zář 2016 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka Moc děkuji, určitě ještě počkám :slight_smile: Pokud tedy běžně mi chodí MS ten 26-28 den, tak předpokládám, že ovulace normálně probíhá :slight_smile: a teď byla nejspíš někde zrada :D
17. zář 2016 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli Ono to čas od času může nastat, není to nic tak divného :slight_smile: Určitě je lepší, když to nastane ve chvíli, kdy měříš BT a víš, že ovulace ještě neproběhla, než když bys plašila, že se Ti opozdila menstruace a proč :slight_smile:
17. zář 2016 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka dnes 36,8 tak když ještě 2 dny bude stoupat tak bych to měla dostat cca za týden, je to tak, že? To budu nějakých cca 45-46dní :D
18. zář 2016 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2016 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,muj graf vypada zatim takhle. Tak uvidime jak to dopadne :slight_smile:
18. zář 2016 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 ovu byla ale 19DC nebo ne? Proč to označilo 17 DC, Já mám taky většinou 18 nebo 19 DC. Držím pěsti ať končí // :wink:
18. zář 2016 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u mě to pokračuje takhle :grinning:
18. zář 2016 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli nene ovulace byla 16-17dc... Ovu test byl pozitivni 15dc.
18. zář 2016 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy teda byla ovu, podle mě kolem 14DC i hlen by tomu odpovídal, tak jak to teda je? Odpoví mi někdo zkušenější?
18. zář 2016 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 tak tomu pak nerozumím, já myslela, že je to poslední nejnižší hodnota
18. zář 2016 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto jsou grafy kamarádky, kdy tedy měla ovu? Já už tomu tedy nerozumím měla jsem za to, že je to poslední nejnižší teplota. Jediné 2 grafy které se mi zdály ok byl únor a září.
18. zář 2016 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli njn,taky nwm ale je pravda ze me bricho bolelo jenom ctvrtek,patek a sobota. Vzdy mam ovulacni bolesti. A poznam i podle hlenu...
18. zář 2016 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka10 Já podle hlenu si byla jistá 19 DC a nakonec ani nebyla teď trošku doufám, že jsem ji měla včera, dnes už mi stoupla teplota, tak snad již nespadne. Včera jsem byla 37 Dc tak by to i vycházeno když běžně mám 18-19 Dc. V době kdy měla dorazit MS teplota klesla, ale tím, že jsem neměla ovu tak MS nedošla a po 4 dnech zase začala teplota stoupat. Takže tento cyklus když to dobře půjde budu mít okolo 45 dní. Jsem objednaná na další podnělí na vyvolávačku, tak doufám, že to bebude potřeba a MS dojde :slight_smile:
18. zář 2016 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli podle mě byla ovulace 9.9. a pokud má být menstruace, tak bude zítra 19.9. Jinak můžeš testnout zítra, jestli je možnost, že jsi těhotná
18. zář 2016 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli pokud na tom moc netrváš, tak si dej ještě čas, nemusíš jít na vyvolávačku, kup si spíš kontryhel a pomož si přírodní cestou, vyvolávačka je zase jen chemie a nic to neřeší
18. zář 2016 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evulina77 Super moc velké díky :D měla jsi pravdu :slight_smile: už se rozjíždí :slight_smile: jsem dnes fakt vysmátá :slight_smile: Pracovně vše na výbornou vyšlo :slight_smile: snad poslední MS se rozjíždí :slight_smile: Abych to vysvětlila, zatím jen plánujeme chtěli by jsme se začít snažit v říjnu :slight_smile: Už na to fakt čekám přes rok - to jsme se domluvili, že chcete ještě třetí ( potřebovala jsem, aby se prcek narodil pokud možno o prázdninách a po prázdninách už šel syn do ZŠ) mám toho opravdu pracovně moc a se 3 dětmi bych to nezvládla. Syn chodi do školky jen na dopoledne. Takle když budou oba v ZŠ a budu mít doma jen mimčo, tak snad nebude problém to s prací do těch cca 15.30h zvládnout a pak si dojdu pro školní a 15.30h-21h než půjdou všichni spát pracovat nebudu :slight_smile: Tak to mám tedy v plánu, uvidíme jaká bude pak realita :D
19. zář 2016 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyy muzete piradit ci vysvetlit?? :relaxed: popripade poslu Bt v tabulkach :relaxed: moc dekujii
20. zář 2016 v 11:44  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashenka1 : fertility nepouzivas? Nejak tu nedokazu presne vycist ovulaci :frowning2:
20. zář 2016 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dyslovka ahaaa...max ti mohu poslat jakobytabulku s teplpotama jin graf nemam :(
20. zář 2016 ve 14:22  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová a potřebovala bych radu. Chci se pustit do měření a zatím čekám na menstruaci, která má už týden zpoždění (test je negativní). Koupila jsem tedy spešl teploměr a zkusila jsem otestovat jak měří. V návodu je, že až po asi minutě teploměr zapípá je změřeno a teplota už moc nevyroste. Ale upřímně se mi to moc nezdálo, protože kdysi s rtuťovým jsem vždycky měla aspoň 36,5°C a teď pořád máme (i manžel) tak o půl stupně méně. Nechala jsem ho tedy měřit i po zapípání a teplota vyrostla o celý stupeň! Takže bud mám 36 nebo 37,1.. Celkem rozdíl. Máte s tím zkušenost? Jak dlouho ten teploměr necháváte měřit? Dík za radu :slight_smile:
23. zář 2016 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klerik : ja cetla, ze se ma nechavat jeste tak tri minuty po zapipani, klasickej digitalni. Ten spesl nevim. Ja to nechavam tak ty tri minuty, max pet minut i s dobou do zapipani, jelikoz to pipani pod perinou neslysim :slight_smile:
23. zář 2016 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dyslovka psala jsem zpravu :relaxed:
23. zář 2016 v 18:32  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klerik Tak ono ti v podstatě nejde ani tak o absolutní hodnotu těch čísel, jako o změny v teplotách. Takže když budeš měřit jen do zapípání, ale každý den stejně, vyjde to nastejno. Nebo tak to aspoň dělám já a graf vychází v pohodě...
23. zář 2016 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashenka1 : odpovedela jsem :slight_smile:
23. zář 2016 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek